Aydın Sezer Çok Amaçlı Salon

Mutluluğunuz için asla unutulmayacak anıları biriktirmek ve bir ömür omuz omuza yaşlanmak için çıkacağınız yolda Aydın Sezer Çok Amaçlı Salon ekibi olarak sizlere mükemmel bir düğün gecesi yaşatacağız! Birbirinden farklı sunumlar ve ekibimizin hazırlamış olduğu konsept tasarım fikirleriyle konuklarınız kendini şehrin içerisinde bambaşka bir coğrafyada gibi hissedecek. Tabi ki konuklarınız değil sizde kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz çünkü düğününüzü en az sizin kadar düşünen bir ekip hizmetinizde olacak. Dilediğiniz her istek yâda öneriyi ekibimize ilettiğinizde salon içerisinde uygulanmış olduğunu göreceksiniz.

Sizleri mutlu etmek için çıktığımız yolda aşkınıza bir nebze farklı tasarımlarımızla katkımız bulunursa ne mutlu bizlere! Böyle güzel bir geceyi beraber yaşamak için bizlerle iletişime geçin ve şıklığın anahtarını sizlere altın tepside sunalım..

Aydın Sezer Çok Amaçlı Salon Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

500-800 kişilik hizmet kapasitesine sahip olan salonumuzda mükemmel bir gecenin parlayan yıldızı olacaksınız. Bizlerle buluşup düğün tarihini kararlaştırdığınızda ilk olarak nasıl bir gece hayal ettiğinizi soracağız. Hayallerinizdeki önemli nokta ve istekleri not aldıktan sonra profesyonel ekibimiz titizlikle çalışmaya başlayacak. Masalar mükemmel şekilde salon alanında yerini alacak ve üzerleri istediğiniz renkteki kumaşlarla kaplanacak. Ondan sonraysa istediğiniz tarz masa süslemeleriyle donatılacak ve şıklığın uyumu unutulamayacak kadar güzel gözükecek.

Geceniz başladığında ise gelin yolundan yürüyüp dans pistine gelecek olup profesyonel orkestramız eşliğinde en güzel aşk dansını edeceksiniz. Sonrasında konuklarınızda size eşlik ederken kapının girişinden 7 katlı muazzam görünümdeki pastanız gözükecek. Servis personelimiz yardımıyla kesilecek pastanız konuklara dağıtılırken eğlencenin fitili çoktan ateşlenmiş olacak! İlerleyen saatlerde davul pist ortasına geldiğindeyse kamera kayıtlarınıza çok renkli görüntüler kayıt edilmiş olacak. Fotoğrafçımızda aile albümünüz için mükemmel görüntüler yakalayacak. Ayrıca salon dışında konuk kapasitesini karşılayacak derecede WC, bebek emzirme odası ve sigara içmek için alan bulunmaktadır.

Aydın Sezer Çok Amaçlı Salonda Hangi Tür Etkinlikleri Gerçekleştirebilirsiniz?

 • Düğün
 • Nişan
 • Kına
 • Sünnet
 • Özel davetler
 • Kutlama gibi etkinlikleri modernlik ve geniş organizasyon ekibimiz eşliğinde gerçekleştirebileceksiniz.

Aydın Sezer Çok Amaçlı Salon Nerede Yer Alır? Aydın Sezer Çok Amaçlı Salona Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İzmir’in adından oldukça sık söz ettiren Torbalı ilçesinde bulunan düğün salonumuz her türlü etkinliğinize cevap verebilecek niteliklere sahiptir. Salonumuza özel aracınızla ulaşmak içinse E87 yâda İzmir-Aydın otoyolunu kullanabilirsiniz. Bu şekilde bir güzergâh izleyerek ortalama 45 dakika içerisinde ulaşmış olacaksınız. Toplu taşıma kullanarak da rahat şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun için merkezden kalkan dolmuş yâda otobüsleri kullanmanız yeterli olacak. Tabi kendi konumuzdan daha kolay bir rotada oluşturabilirsiniz. Ayrıntılı davet bilgisi ve ulaşım detayları için Aydın Sezer Çok Amaçlı Salon olarak bizleri aramanız ekibimize çok mutlu edecektir.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Nişanımızı Mart ayında burada yaptık. Salon sahibi ve çalışanlar çok güler yüzlüydüler, sıkıntı yaşamamamız için her şeyi ayarladılar. Misafirlerimizin de memnun kaldığı çok güzel bir akşam geçirdik. Çok teşekkür ederim. Ayrıca düğünümüzü de nasipse Eylül ayında burada yapmak istiyoruz. Aynı şekilde güzel bir gece olacağından eminim, sabırsızlıkla bekliyorum. 🙂

 2. Puan

  fiyat ve performans olarak muhteşem bir salon ilgili çalışanlar ve güler yüzlü mekan yetkilileri var orkestaları çok eğlendiriyor ve çok geniş bir salon çok memnun kaldık

Yorum yaz