İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
5000 ₺
Her Şey Dahil Paket
7000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Aydın Göynü Haute Couture Hakkında

Aydın Göynü Haute Couture, tasarım gelinlik modelleriyle evlilik hazırlığı yapan çiftleri İstanbul Fatih ilçesinde karşılıyor. Deneyimli tasarımcı Aydın Göynü tarafından tasarlanan gelinlik modelleri gelin adaylarının beğenisini topluyor. Mutluluğa giden yolda hayalini kurduğu gelinliğe kavuşabilmek için markayı tercih eden gelinler, firmanın 5000 TL’den başlayan fiyatları ile anlaşma sağlayabiliyor.

Gelinlik Modelleri

Aydın Göynü Moda Evi gelin adaylarının hayalindeki gelinliği bulabilmesi için çalışıyor. Firmanın güler yüzlü stil danışmanları gelin adaylarının isteklerini dinliyor. Her tarz gelinlik modelini bulabileceğiniz marka en çok tercih edilen dar kesim, prenses model, straplez model gelinlikleriyle beğeni topluyor. Özel tasarımlarıyla adını duyuran ünlü tasarımcı, bohem ve vintage modelleri ile de gelinlik sektörüne farklı bir soluk getiriyor.

Sunulan Hizmetler

Aydın Göynü Haute Couture hazır model ve kişiye özel dikim fırsatı da sunuyor. Özellikle kişiye özel tasarımlarında kendine özgü tarzını konuşturan tasarımcı, gelin adayının vücut tipi ve hayalleriyle birebir örtüşen modeller ortaya çıkarıyor. Tüm modeller, prova ve tadilatlardan geçerek finaldeki kusursuz ve eksiksiz halini alıyor.

Gelin adaylarının kalplerini fetheden ünlü markadan gelinlik aksesuarları da alınabiliyor. Moda evi, gelinliğin belki de en önemli parçası olan duvak seçenekleriyle de gelinlere çok sayıda alternatif sunuyor.  Duvağın yanı sıra, bolero, eldiven ve kuşak seçenekleriyle gelinler düğüne tamamen hazır bir hale geliyor. Hayallerini süsleyen gelinliğe ulaşmak için gelin adaylarının yaklaşık 5 prova alınan 4 haftalık süre boyunca beklemesi gerekiyor.

Aydın Göynü Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Aydın Göynü Moda Evi sunduğu hizmetler için 5000 TL ile 7000 TL arasında değişen fiyatları belirliyor. Modaevinin sunduğu hizmetlerin hepsini almanız halinde fiyat değişebiliyor. Hayatlarını birleştirecek bu önemli günde kusursuz bir gelinliğe kavuşmak isteyen gelin adayları markadan teklif alabilmek için ‘Ücretsiz Teklif Al’ butonuna tıklayabilir.

Nerededir?

Aydın Göynü Haute Couture İstanbul Fatih ilçesinde gelin adaylarını karşılamak için hazır durumda. Dileyenler moda evine ulaşmak için M1A, M1 B metrosunu, Marmaray'ı ve 28, 336E, 37E, 38E, 39Ç, 39Y, 90B numaralı otobüsleri kullanabiliyor. Özel araç ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşımın oldukça kolay olduğu markanın açık adresi şu şekildedir;

"Yavuz Sultan Selim, Fevzi Paşa Cd. No:6 D:6, 34087 Fatih / İstanbul."

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ilinde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan ve kına elbisesi, bolero, duvak, eldiven gibi gelinlik aksesuarlarını sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 5 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Hafta sonu çalışma hizmetiyle ek avantaj sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde marka müşterilerine hazır kalıp gelinlik modellerini sunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette ise özel dikim gelinlik modellerinin yanı sıra gelinlik aksesuarları sunulmaktadır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Firmada konsept geliştirme hizmeti veriliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Teslim süresi 4 haftadır.

Aydın Göynü Haute Couture organizasyon fiyatları ne kadar?

Aydın Göynü Haute Couture organizasyon fiyatları Aydın Göynü Haute Couture organizasyon fiyatları Aydın Göynü Haute Couture organizasyon fiyatları ise 5000 - 7000 TL arasında değişmektedir.

Aydın Göynü Haute Couture Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Aydın Göynü Haute Couture

Yorum yaz