Ayder Dağ Evi Chalet Hakkında

Rize’nin Ayder Yaylası’nda yer alan Ayder Dağ Evi Chalet Karadeniz’in eşsiz doğal güzellikleri ve orman manzarasıyla huzurlu bir tatil arayışında olan balayı çiftlerinin gözdesi olarak öne çıkıyor. Geniş ve şık şekilde dekore edilmiş 36 metrekarelik bungalov evleriyle birçok imkan sağlayan Ayder Dağ Evi ile hayal ettiğiniz balayına ulaşabilirsiniz. Fiyatları ise ortalama 1.500 TL'den başlıyor.

Ayder Dağ Evi otel bünyesinde balayı çiftleri için hazırlanan düğün suitinde kalarak balayınızı unutulmaz kılabilirsiniz. Sağlık havuzundan yararlanabilir, canlı müzik etkinliklerine katılabilirsiniz. Huzurla geçireceğiniz balayınıza farklı heyecanlar katmak isterseniz Ayder Yaylası’nda atv ile safari yapabilir, rafting ve zipline etkinliklerine katılabilirsiniz.

Ayder Dağ Evi Chalet Çamlıhemşin Balayı Fiyatları

Ayder Dağ Evi Chalet Oteli’nde Ayder Yaylası’nda yemyeşil mazarasında bol oksijenli huzurlu bir tatil geçirmek isteyen balayı çiftlerinin yoğun ilgisini çekiyor. Ayder Dağ Evi Otel’de kahvaltı hizmeti dahil günlük 1.500 TL'den başlayan fiyatlarla konaklayabilirsiniz. Otelin balayı özel fiyatlarını öğrenmek için ise ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsiniz.

Nerededir?

Ayder Yaylası Chalet’in açık adresi, Ayder Yaylası Yolu, 53750 Yukarışimşirli Çamlıhemşin Rize’dir. Chalet Trabzon Havaalanı'na 150 km., Rize Şehir Merkezi'ne 85 km., Çamlıhemşin Merkezi'ne 20 km., Ayder Yaylası'na 1 km., Huser Yaylası ( Bulut Denizi ) 11 km., Avusor Yaylası 9 km., Zil Kalesi'ne 50 km. uzaklıkta bulunur. Dilerseniz otele havaalanından transfer servislerine ek ücret ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Konaklama Tipi

Oda Kahvaltı, Yarım Pansiyon.

  • Otelin Fiyatları

Ayder Dağ Evi balayı fiyatları 1.500'TL'den başlıyor.

  • Giriş - Çıkış Saatleri

Giriş saati: 14.00 - Çıkış saati:12.00.

  • Otel Olanakları

Açık Otopark, İnternet, Kablosuz İnternet, Otopark, Resepsiyon Hizmeti.

  • Spa ve Sağlık Olanakları

Sağlık havuzu bulunuyor.

  • Balayı Detayları

Otel çiftler için oda süsleme servisi sunuyor. Ayrıca düğün suiti bulunuyor.

  • Çevre ve Konum

Trabzon Havaalanı'na 150 km., Rize Şehir Merkezi'ne 85 km., Çamlıhemşin Merkezi'ne 20 km., Ayder Yaylası'na 1 km., Huser Yaylası ( Bulut Denizi ) 11 km., Avusor Yaylası 9 km., Zil Kalesi'ne 50 km. uzaklıkta bulunur.

  • Temizlik ve Hijyen

Otelde günlük kat ve oda temizlik servisi bulunuyor.

  • Covid - 19 Tedbirleri

- Otel girişlerinde misafirlere ateş ölçümü.

- Otel girişleri ve belirlenen bölgelere el dezenfektanı ve kolonya yerleştirilmesi.

- Konaklamanız öncesi ve sonrasında odanın tamamen dezenfekte edilmesi.

- Eldiven ve maskeli servis elemanı.

- Özel havalandırma sistemi.

- Sosyal mesafe kurallarına uygun düzen.

- Masalar arasında en az 1,5 metre olacak şekilde aralık gibi önlemler bulunuyor.

Yorum yaz