Aydemir Plaza – La Jardin

Aydemir Plaza – La Jardin, İzmir’in Bayraklı ilçesinde, doğa manzarasıyla enfes, çevre düzenlemesi ile büyüleyici bir kır düğünü mekanıdır. Hayallerinizi düşlerdeki kadar güzel bir kır düğünü ile dünyaevine girmek süslüyorsa, Aydemir Plaza, profesyonel organizasyon kadrosu ve enfes mekanıyla sizleri bekliyor. Üstelik mekanın el yakmayan düğün fiyatları sayesinde, aslında hayallerinize hiç de uzak olmadığınızı Aydemir Plaza – La Jardin’e geldiğinizde anlayacaksınız...

Aydemir Plaza – La Jardin, enfes kır düğünü mekanında, düğün, nişan, kına gecesi, sünnet, mezuniyet ve bayi toplantısı gibi etkinlikler için idealdir. Hem de organizasyonlara özel geliştirdiği ve tam ihtiyaçlara yönelik hizmet paketleri ile, cazip fiyatları bulunmaktadır. Aydemir Plaza kır düğünü fiyatları, rezervasyon ayrıntıları ve organizasyon olanakları için bizimle bir telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Aydemir Plaza'nın Düğün Buketi’ne sağladığı uygun fiyatlı kampanya ve indirimlerden yararlanmak içinse hemen sayfamızdaki ücretsiz teklif al butonuna tıklayın! Hayallerinizden ilham almak en doğal hakkınız; ama inanın Aydemir Plaza – La Jardin size hayallerinizin de ötesini vadediyor...

 

Kusursuz Kır Düğünü için Aradığınız Adres

Aydemir Plaza – La Jardin, İzmir Bayraklı’da kusursuz bir kır düğünü için kesinlikle doğru tercih! Aydemir Plaza – La Jardin, eşsiz peyzaj mimarisi, profesyonel organizasyon ekibi ve cazip fiyatları bulunan düğün paketi alternatifleri ile sizi bekliyor!  Burada düğün organizasyon planlamalarınızı mekanın profesyonel ekibi ile belirleyip ve tam istediniz gibi bir kır düğünü ile evlenmenin keyfine varabilirsiniz. Aydemir Plaza kır düğünü mekanında düğün organizasyonunuzu, yemekli, kokteyl ya da küçük ikramlıklar eşliğinde hayata geçirebilmeniz mümkündür. Mekanın dönüştürülebilir menüsü ve catering imkanlarının da bulunuyor olması, misafirlerinizi memnun edecek bir organizasyona imza atmanıza olanak sağlamaktadır.

Aydemir Plaza – La Jardin kır düğünü mekanının geniş ve ferah alanında, kalabalık düğünlerden sakin kutlamalara, dilediğiniz konseptte bir düğün planlayabilirsiniz.  Burası İzmir Bayraklı’nın en deneyimli kır düğünü organizasyon adreslerinden birisidir. Bu nedenle burada kusursuz bir kır düğünü organizasyonunu cazip fiyatları ile düzenleyebilirsiniz. Aydemir Plaza kır düğünü fiyatları ve düğün paketi alternatifleri için hemen sayfamızdaki “ücretsiz teklif al” butonumuza tıklayabilirsiniz.

 

Aydemir Plaza – La Jardin Düğün Fiyatları

Aydemir Plaza – La Jardin kır düğünü mekanı, fiyatları  ve düğün paketi alternatifleri ile düğün organizasyonları için oldukça cazip bir tercihtir. Burada hayallerinizden ilhamla, masalsı bir kır düğünü kutlamasını yemekli, kokteyl ya da küçük ikramlıklar eşliğinde düzenleyebilirsiniz. Mekanın düğün paketi, kına paketi gibi, organizasyonlara özel hizmetler sunuyor olması, düğün bütçenizi sarsmadan, kusursuz bir organizasyona imza atmanıza imkan tanımaktadır.

Aydemir Plaza, kır düğünü konseptinde hayata geçirebileceğiniz her türlü organizasyon için birbirinden güzel olanaklara sahiptir. Hem de cebinize dost fiyatları ve kaçırılmayacak avantajlı hizmet paketleri ile. Aydemir Plaza – La Jardin indirimler, kampanyalar ve düğün paketi seçeneklerinden haberdar olmak için hemen sayfamızda bulunan “ücretsiz teklif al” butonumuza tıklayabilirsiniz. Wedding Planner ekibimizle bir telefon ile iletişim sağlayarak, Aydemir Plaza – La Jardin kır düğünü mekanı hakkında daha detaylı bilgiye hızlıca ulaşabilirsiniz.

 

Aydemir Plaza – La Jardin’e Nasıl Gidilir?

Aydemir Plaza – La Jardin kır düğünü mekanı, İzmir’in en güzel ilçelerinden birisi olan Bayraklı’da bulunmaktadır. Bayraklı ilçesinde de oldukça merkezi bir konuma sahip olan Aydemir Plaza – La Jardin’e toplu taşıma ve kişisel araçlarla kolayca ulaşım sağlanabilmektedir. Kendi otoparkına da sahip olan Aydemir Plaza'da hayata geçireceğiniz organizasyona katılım sağlayacak misafirleriniz park sıkıntısı yaşamayacaklardır.

Açık adres ise şöyle: Mansuroğlu Mahallesi, 286/6. Sokak, Numara: 1 Posta Kodu: 35535 Bayraklı / İzmir

Sırala

  1. Avatar
    Derya & Selim
    Puan

    Harika bir kır düğünü yapmak arzu ediyorsanız, doğru adrestesiniz. Her saniyesinden büyük keyif aldık, fazlasıyla memnun kaldık…

Yorum yaz