İzmir Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
1 ₺
Her Şey Dahil Paket
2 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Davetiye basımı
Davetiye tasarımı
Düğün davetiyesi
Nikah şekeri ve hediyelik sepeti
Şehir dışı hizmet ve gönderimi
Adrese teslim

Ayce Nikah Şekeri ve Davetiye Hakkında

Ayce Nikah Şekeri ve Davetiye ile sadece hayal etmeniz yeterli. Kalan tüm detaylar burada sizin için düşünülüyor. İzmir - Konak, Alsancak bölgesinde hizmet veren firma çiftlere özel tasarlanmış özgün davetiye modelleri ile göz dolduruyor. Aynı zamanda davetlerinize özel olarak şeker ve hediyelik üretimi de yapabilen bu düğün davetiyesi firması, adet başı 1 TL’den başlayan davetiye fiyatları ile siparişlerinize en az sizin kadar titiz yaklaşıyor.

Davetiye Modelleri

Kaliteli ve temiz hizmeti ile Ayce Düğün Davetiyesi bünyesinde binlerce ürünün yer aldığı katalogları ile zevkinize hitap eden davetiye modelini bulmanız çok kolay! Firmanın özgün ve özel tasarımları ile sadece size özel tasarımlar da yapılıyor.

Davetiye modelleri arasında, varaklı, lazer kesim ve çift davetiye modelleri mevcut. Dilerseniz düğün konseptinize özel basımlar da yapılıyor. Kaliteli ve temiz hizmeti ile bu düğün davetiyesi ve nikah şekeri firması, İzmir’de sizleri bekliyor.

Davetiye Fiyatları

Tüm davetiye modelleri için uygun fiyat avantajı sunan firma aynı zamanda çiftlere ekonomik paketler de sunuyor. Adet başı minimum 1 TL’den başlayan davetiye fiyatları ile dikkat çeken Ayce Nikah Şekeri ve Davetiye fiyatları 2 TL’ye kadar ulaşıyor. Düğün davetiyesi modellerine ve sunulan hizmetlere bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Firma hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve ayrıcalıklı kampanyalardan faydalanmak için “Ücretsiz Tekli Al” formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Firma sade bir tasarımla hazırladığı ürünlerin hem etkileyici hem de özgün olmasına özen gösteriyor. Davetiye üretimi ile sınırlı kalmayan bu firma, çiftlere özel nikah şekeri ve hediyelik üretimi de yaparken de özgün çizgisinden ayrılmıyor. Sıra dışı tasarımlarla hazırlanan nikah şekerleri farklılığı seven çiftlerin ilk tercihi oluyor. Verilen siparişler en kısa süre hazırlanarak konum fark etmeksizin adresinize teslim sağlanıyor.

Ayce Nikah Şekeri ve Davetiye Nerededir?

İzmir’in Konak ilçesinde bulunan firmaya toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüs ve tramvay durakları Ayce Nikah Şekeri ve Davetiyeleri'ne 5 dakikalık bir yürüme mesafesinde. Ayrıca dilerseniz özel aracınızla da ulaşım sağlanabilir.

Toplu taşıma tercih edecek olursanız 808 veya 708 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Tepeköy – Menemen tren hattı da sizi doğru konuma ulaştıracaktır. Firmanın açık adresi ise şu şekilde: Talatpaşa Bulvarı 48/A (Vakıfbank Karşısı) Alsancak - Konak / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir - Konak bölgesinde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nikah şekeri ve süsleme gibi hizmetler de bu firma tarafından sağlanıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Yaklaşık olarak 3 hafta önce iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Adrese teslim davetiye imkanı, en güzel avantajlardan.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Standart modeller arasından farklı renk ve gramajda davetiye basımı gerçekleştiriliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Davetiye tasarımında, kendi sanatınızı konuşturarak daha kişisel tasarımlara imza atabilirsiniz.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çoğunlukla beyaz rengin ağırlıkta olduğu davetiye çeşitleri bulunuyor. Farklı davetiye modelleri de mevcut.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 haftanın ardından istekleriniz size teslim edilecektir.

Ayce Nikah Şekeri ve Davetiye düğün fiyatları ne kadar?

Ayce Nikah Şekeri ve Davetiye düğün fiyatları Ayce Nikah Şekeri ve Davetiye düğün fiyatları Ayce Nikah Şekeri ve Davetiye organizasyon fiyatları ise 1 - 2 TL arasında değişmektedir.

Ayce Nikah Şekeri ve Davetiye Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ayce Nikah Şekeri ve Davetiye

Yorum yaz