Ayasaranda İmren Restaurant

Düğün hazırlıklarınız sırasında şehrin tozuna, kalabalığına ve gürültüsüne yeterince maruz kalmadınız mı? Kalbinizdeki aşkı bu etkenlerle beraber yorup düğününüzü hezimetle sonlandırmamak için mükemmel bir önerimiz var: Ayasaranda İmren Restaurant! Çeşme’nin en güzel manzaralarından birine sahip olan restoranımızda geleneksel lezzetlerin tadına varacak ve mükemmel bir düğün gecesi yaşayacaksınız. Hele hava mis gibi kokarken ve güneş batmaya hazırlanıyorsa.. Manzaramızda çekeceğiniz düğün fotoğrafları emin olun evinizin her duvarını harika şekilde süsleyecek.

Manzaraya uygun yemek menüleri ve alkollü seçeneğimizle kadehlerinizi aşka kaldırın! Mutluluğun evrensel dili olan müzikle sevenlerinizi mükemmel şekilde ağırlayın ve yıllarca konuşulacak en güzel hatıraların başkahramanı olun. Sizin için çalışıyor ve bizleri tercih ettiğiniz sürece hizmetlerimizi daha da ileriye götürüyoruz.

Ayasaranda İmren Restaurant Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

200 ile 400 kişi arasında hizmet veren restoranımızda açık ve kapalı mekan seçenekleri bulunmaktadır. Açık mekânımız bembeyaz tahtalardan çıkma bir teras olarak tasarlanmış ve içerisinde bulunan masalar özenli şekilde dekore edilmiştir. Aslında dekorumuzun en büyük parçası yemek menülerimizdir ki sunumlarını bozup tatmaya kıyamayacaksınız. Sizlerin beklentisine uygun cevap verebilmek için hazırlanan menülerimiz masalara gelirken beyaz kumaşın üzerinde bulunan mor begonyalar yazın nimetlerini en güzel şekilde yansıtacak.

En güzel anıları biriktirmeniz için yola çıkan İmren ailesi Çeşme’nin tadına doyulmaz manzarasını yanına alarak gecelerinize ışık gibi doğuyor. Masa düzenimizin yanı sıra yemek menülerimiz de oldukça dikkat çekerken personelimizin güler yüzüne de hayran kalacaksınız. Zaten düğünler oldukça stresli ve heyecanlı geçerken İmren ekibi tüm telaşınızı alacak ikramlarda ve tebessümle yaklaşacak.

Düğünlerin yanı sıra muazzam bir nikâhtan sonra uçuşan gelinliğinizle mekânımızda nikâh sonrası yemeği verebilir kadehlerinizi aşka kaldırabilirsiniz. Yâda sıkıcı iş yemeklerinden sıyrılıp mavinin huzuruyla güzel bir iş yemeği düzenleyebilir, açılış kutlamaları gerçekleştirip unutulmaz bir doğum günü kutlayabilirsiniz. Davet anlayışına yeni bir solun getiren Ayasaranda İmren Restaurant’ ta iddia ediyoruz ki hatıralarınızın en güzel köşesine koyacağınız fotoğraflar biriktireceksiniz. Yeşilin oksijenini içinize çekerken tamamen yenilenecek ve tazelenmiş bir şekilde yeni hayatınızın ilk gününe başlayacaksınız.

Ayasaranda İmren Restaurant Nerede Yer Alır? Ayasaranda İmren Restaurant’a Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Her yıl milyonlarca turist akınına uğrayan İzmir’in göz alıcı Çeşmesinde bulunan mekânımız yerli ve yabancı turistler tarafından davet yâda düğünler için tercih edilmektedir. Tüm güzelliklere ulaşmanız içinde özel aracınızla E881 yolunu takip edip İzmir- Çeşme karayolunu izlemeniz yeterli olacaktır. Derseniz ki sadece özel araçla mı gelebiliriz tabi ki de hayır! Toplu taşımayla da Çeşme çevresinden hareket eden küçük dolmuşlarla yâda İzmir merkezden kalkan otobüslerle ulaşmanız mümkün. Merkez deyince de saatler sürecek bir yolculuk düşünmeyin mutluluğa ulaşmak için sadece 1 saat.. Şehir dışından gelecek konuklarınız da Çeşme bölgesine rahatça ulaşabilecek.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Düğün yapmak için, harika bir tesis ve emsali çok az. Bizim ruhumuza dokundu ve unutulmaz bir düğün yaptık, emeğinize yüreğinize sağlık.

Yorum yaz