Avrupa Hamamı Hakkında

İstanbul’un Eyüp ilçesinde bulunan Avrupa Hamamı uygun fiyatları ile gelin hamamı gibi özel organizasyonlara da hizmet vermektedir. Avrupa hamamı Türk hamam kültürünü Avrupa kültürüyle harmanlayarak siz değerli misafirlerine hizmet etmekten kıvanç duyar. Sadece Türk hamamıyla yetinmeyerek, saunasıyla, yarı olimpik yüzme havuzu, buhar odası ve spa ile misafirlerine çeşitli olanaklar sunmaktadır. Bunun yanında özel olarak eğitilmiş servis elemanlarıyla sıcak ve soğuk içecek, meyve sepeti ve özel istekleriniz için sizlerin hizmetindedir. Ayrıca profesyonel masörleriyle günün yorgunluğunu atmanıza ve kusursuz bir rahatlama seansına sizleri davet ediyor. Elbette geleneksel Türk hamamının vazgeçilmezlerinden olan kese hizmetiyle’de, misafirlerine alanının en iyisi olan elemanlarıyla hizmetler sunuyor.

Avrupa Hamamı’nda Gelin Hamamı

Avrupa Hamamı 1985 yılından bu yana hizmet vermekte. Sadece hamam hizmeti vermekle kalmayan Avrupa Hamamı, gelin hamamı organizasyonlarınız için de değerli misafirlerini ağırlıyor. Daha önce hiç gelin hamamına gitmemiş veya duymamış olabilirsiniz. Gelin birlikte gelin hamamının ne olduğuna ve Avrupa Hamamı’nın gelin adayları için ne tür hizmetler sunduğuna bakalım. Gelin hamamı uzun yıllardır Türk kültüründe bulunan bir gelenektir. Gelin hamamı eskiden gelin adayı için yapılırken şimdilerde bir eğlence biçimi olarak düzenleniyor. Avrupa Hamamı’nda sadece gelin hamamı yapmakla kalmayarak dilerseniz hamamda kına organizasyonlarınızı da düzenleyebilirsiniz. Hamamda kına organizasyonunuz için hamam bindallısı ve kaftanıyla da organizasyonunuza farklı bir hava katabilirsiniz.

Gelin Hamamı Organizasyonunuzda Neler Bulunuyor?

Gelin hamamı organizasyonunuz için önceden bilgi vererek mekanı dilediğinizce süslemeler ile dekore edebilir, davetlilerinize hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Yeni gelin adayları bu özel gününde mükemmel bir terapi seansı için gelin hamamını tercih edebilir. Gelin adayı arkadaşlarıyla birlikte eğlenirken Avrupa hamamının profesyonel medikal masörleriyle masaj hizmeti alabilirler. Köpük, kese ve ikramlarla birlikte ruhen ve fiziksel olarak konforu ve rahatlığı yaşarken düğünlerinin stresindenspa ve buhar odalarında tatlı sohbetlerle uzaklaşabilirler.

Avrupa Hamamı Bünyesinde Neler Yapılır? Fiyatları Nedir?

Avrupa Hamamı 35 yıllık deneyimiyle sektörde yer alırken uygun fiyatlarıyla da misafirlerine çeşitli hizmetler sunuyor. Avrupa Hamamı’nda yapabileceklerinizin ise sınırı yok. Hamamda bulunan göbek taşında arkadaşlarınızla birlikte eğlenebilir hoş sohbetler edebilirsiniz. Hamam öncesi spor alanlarında spor yapabilir, yarı olimpik yüzme havuzunda dilediğinizde stres atabilirsiniz. Gelin hamamı organizasyonunuzda konsept süslemeler ve ön hazırlıklar yapabilirsiniz. Bunun yanında hamamda kına organizasyonu hazırlayabilir sıradan kına gecelerinden çok farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Hamamda Kına Organizasyonu

Hamamda kına organizasyonunuza hamam bindallısı ve kaftanıyla da farklı bir hava katabilirsiniz. Kendinizi rahatlatan sıcak sulara ve mis kokulara bırakabilir, bu sırada damadın kız kardeşi ve annesi ile yakın ilişkiler kurma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ve son olarak temiz, mis kokulu havlular ile kafe bölümüne geçerek ferahlatan soğuk içecekleri veya sıcak içecekler ile rahatlayabilirsiniz.

Bekarlığa veda ve hamamda kına gibi organizasyonlarınızı da Avrupa Hamamı’nda hayata geçirebilirsiniz. Gelin hamamı paketinize ek olarak masaj kese ve cilt bakımı gibi hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için Düğün Buketi üzerinden fiyat teklifi alabilir veya Düğün Buketi ücretsiz danışma hattını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Avrupa Hamamı’na dilerseniz özel aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz. Avrupa Hamamı İstanbul’un Eyüp kentinde Alibeyköy semtinde bulunan mısır çarşısına yakın bir noktada,Vatan Bilgisayar mağazasının altında yer alıyor. Mekanın açık adresini merak ediyorsanız, Avrupa Hamamının açık adresi ise şöyle; Alibeyköy Mahallesi Vardar Caddesi No:28 Alibeyköy- Eyüp / İSTANBUL.

Sırala

  1. Avatar
    Berra
    Puan

    Çok güler yüzlü çalışanları var nasıl olucak diye tedirgindim fakat mükemmeldi.

Yorum yaz