Avrasya Düğün Salonu

Avrasya Düğün Salonu sizlere çeşitli organizasyon hizmetlerini uygun fiyatlara en profesyonel ekiple birlikte sunmaktadır. Çocuklarınız için özel oyun alanlarından, herhangi bir olumsuzluğa karşı kullanabileceğiniz sığınak ve kafeteryamız gibi birçok imkana sahip Asya Düğün Salonu’nda sizin mutluluğa adım attığınız zamanlarda yanında olmaktan memnuniyet duyarız.

Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Avrasya Düğün Salonu’nun yaklaşık olarak 750 kişilik kapasitesi bulunmaktadır. Oldukça geniş ve iç açıcı rahatlıkta olması sebebiyle evlenecek genç çiftlerin listesinde bulunan düğün salonumuzu siz hala incelemediniz mi? Havalandırma ve klima sistemleriyle birlikte içerde bulunan kötü kokuların yayılmasını engelliyoruz.

Ayrıca 50 araçlık otopark kapasitesi ile sizlere hizmet veren Avrasya Düğün Salonu’nda vale hizmetimiz de bulunmaktadır.

Avrasya Düğün Salonu Nerededir? Avrasya Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Avrasya Düğün Salonu İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunmaktadır. Sadece cazip menülerimiz ve profesyonel hizmetimizle değil, aynı zaman da ulaşım kolaylığı sayesinde de siz değerli müşterilerimizi kendimize çekiyoruz. Pek çok noktadan trafik problemi yaşamadan Avrasya Düğün Salonu’na kolayca gidilebiliyor.

Avrasya Düğün Salonu’na şahsi araçlarınızı kullanarak gelebilir ya da misafirlerinizle birlikte siz de toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Bu nedenle; toplu taşıma araçları ile mekanımıza gelmek istiyorsanız, 41AT, 500T, 36F, 49Z ve 89C gibi İETT otobüs hatlarını kullanarak düğün salonumuza gelebilirsiniz.

Avrasya Düğün Salonu İle Artık Her Şey Daha Kolay!

Düğün salonumuza adımınızı attığınız andan itibaren yapmanız gereken tek şey bizlere hayalinizi anlatmak. Sizler bizlere gerekli bilgileri verdikten ve hayallerinizi anlattıktan sonra artık hiçbir şeye karışmıyorsunuz. Bizler Avrasya Düğün Salonu olarak sizlerin bütün isteklerini ikiletmeden ve eksiksiz bir şekilde karşılıyoruz. Avrasya Düğün Salonu’nu seçerek doğru bir tercih yaptığınıza emin olabilirsiniz!

Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Söz Töreni
 • Nişan Töreni
 • Kına Geceleri
 • Mezuniyet Töreni
 • Toplantılar
 • Düğün Organizasyonları
 • Seminer gibi çeşitli etkinliklerle sizlere ekip arkadaşlarımız ile birlikte ev sahipliği yapmaktayız.

Avrasya Düğün Salonu’nun sizlere sunacağı organizasyonları bunlarla sınırlı değil! Organizasyonlarımızın detaylarına ve devamına sayfamızdan ulaşabilirsiniz!

Salonumuzdaki düğün fiyatları ile sizleri şaşırtıyoruz! Etkinlik fiyatlarımız hafta içi ve hafta sonu durumuna göre değişkenlik göstermektedir. En doğru bilgi için bizlerle telefonla görüşebilir ya da İstanbul’da bulunan mekanımıza gelebilirsiniz! Hizmetlerimizin devamını sayfamızda bulunan videolardan ve müşterilerimizin yapmış olduğu yorumlardan inceleyebilirsiniz.

Diğer Düğün Salonlarından Oldukça Farklıyız!

Avrasya Düğün Salonu, sevdiklerinizle en güzel vakitleri geçirmenize yardımcı oluyor. Tek yapmanız gereken bizlere nasıl bir organizasyon istediğinizi söylemek! Geri kalanını Avrasya Düğün Salonu bütün profesyonelliği ve kalitesi ile birlikte hallediyor! Zaman geçtikçe kendini geliştiren Avrasya Düğün Salonu sizlere sadece etkinlik öncesi değil, aynı zamanda etkinlik sırasında ve etkinlik sonrasında da yanınızda bulunmaktadır. Salonumuzda bulun otomatik jeneratör sayesinde etkinlik sırasında elektrik kesintisi gibi bir problemle karşılaşmayacaksınız!

Avrasya Düğün Salonu diğer düğün salonlarına göre daha çok farklı ve çeşitli imkanlara sahiptir. Örneğin, bay bayan mescitleri, çocuk odası ve sinevizyon gibi hizmetleri ile siz değerli çiftlerimizin konuklarını da en az sizin konuklarınız kadar önemsiyoruz.

 

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Prenseslere layık bir düğün salonu arıyorsanız, size tamamen önerebileceğim bir salon. Ben kendimi büyülü bir ortamda rüyalarımın gününü yaşadım. Ne istediğinizi söylesin onlar yapsınlar. Her şey için size sonsuz teşekkürler.

 2. Puan

  Sultangazide gezdiğimiz onlarca düğün salonu arasından dekorasyonu ve mimarisiyle bizi büyüleyen tek salon eski sarayları andırıyor 🙂 Bu kadar güzel bir salon böyle iyi bir hizmetlerde birleşince hayallerimizdeki düğünü yaşadık 🙂 emeği geçen herkese teşekkür ederiz

Yorum yaz