Kayseri Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
40 ₺
Hafta İçi
60 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
300
Max

Mekan Özellikleri

  • Açılıp kapanabilen çatı
  • Şehir merkezinde
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Isıtma sistemleri
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Avlu Restaurant Hakkında

Avlu Restaurant, uzun yıllardır verdiği profesyonel hizmet ve tarihi yapısıyla alışılmışın dışında bir organizasyon için sizlere kapılarını açıyor. Kayseri’de bulunan mekan, konuklarına inanılmaz bir nikah sonrası yemek hatırası katmanın dışında, nostaljik bir deneyim de yaşatıyor. Dilerseniz mekanda kokteyl etkinlikleri de gerçekleştirebiliyorsunuz. Organizasyonlarınız için ise kişi başı fiyatları 40 - 60 TL arasında değişiyor.

Özellikleri

Avlu Restaurant, Kayseri’nin tarihi dokusunu koruyabilmiş mekanları arasında yer alıyor. Nikah sonrası yemek etkinliklerinizi gerçekleştirebileceğiniz özenle dekore edilmiş bir kapalı alan mekanda sizleri karşılıyor. Mevsim özelliklerine uygun olarak tercih edebileceğiniz açılabilir tavan özelliği de mekanın avantajları arasında bulunuyor.

Mekan, aynı zamanda şehir merkezinde bulunması açısından, sizlere ve davetlilerinize ulaşım zorluğu yaşatmıyor. Sizlere yaşattığı ulaşım rahatlığının dışında, muhteşem bir şehir manzarası da mekanın olumlu özellikleri arasında. Geniş bir mekan olarak bilinen Avlu Restaurant’ta 300 kişiye kadar davetli kapasitesi bulunuyor.

Avlu Restoran Kayseri Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Mekanın fiyatları düzenleyeceğiniz organizasyona göre farklılık gösterebiliyor. Kişi başı fiyatlar minimum 40 TL olarak belirleniyor. Güncel ve size özel fiyat listesi hakkında bilgi almak isterseniz sağ üstte bulunan ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Restoranda birbirinden lezzetli yemekler yer alıyor. Nikah sonrası yemek organizasyonlarınızı Avlu Restaurant’ta gerçekleştirmek istediğiniz takdirde gidip menü tadımı yapabilirsiniz. Restoranda yalnızca yemek etkinlikleri değil, birçok etkinlik düzenleyebilme olanağı da restoran tarafından sizlere verilmiş durumda.

Restoranın kendi organizasyon sorumlusu bulunuyor, ancak dışarıdan bir organizasyon firmasıyla anlaşmak istediğiniz takdirde, bu tercihinize de saygı duyuluyor. Işık, ses ve sahne hizmetini sizlere sağlayan restoranda yapacağınız etkinlikleri fotoğraflamak isterseniz, dışarıdan fotoğrafçı ayarlayabiliyorsunuz. Menüyle ilgili ekleyip çıkarmak istediğiniz herhangi bir durum olduğu takdirde, restoran sizlere menüde değişiklik yapma imkanını veriyor.

Nerededir?

Avlu Restaurant, Kayseri Melikgazi’nin en merkezi konumlarından birinde yer alıyor. Yüzyıllardır süregelen tarihi ve yansıttığı nostaljik mimarisi ile konuklarını her zaman memnun bırakıyor. Şehir merkezinde bulunan restoran, nikah sonrası yemek organizasyonlarınız için ulaşım engeli de yaşatmıyor. Restoran hakkında açık adres bilgisi almak isteyen kullanıcılarımız için;

Şehit Nazımbey, Gündoğdu Sk. No:40, 38050 Melikgazi/Kayseri.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı getirme imkanınız bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Sünnet düğünü hizmetleri veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekanda kokteyl menüsü ve açılabilir tavan bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Pakette yemek servisi, menü tadımı, menüde değişiklik, ses, sahne ve müzik hizmeti ve organizasyon sorumlusu yer alıyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanda kapalı alan bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 24.00'da sona eriyor.

Avlu Restaurant organizasyon fiyatları ne kadar?

Avlu Restaurant organizasyon fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40 TL, Avlu Restaurant organizasyon fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 60 TL,

Avlu Restaurant Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Avlu Restaurant kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir,

Yorum yaz