Avcı Düğün Salonu

1989 yılının Şubat ayında kurulan Avcı Düğün Salonu, hizmet açısından İstanbul’un en iyisi olduğunu iddia ediyor!

Uzun yıllardan beri hizmet veren Avcı Düğün Salonu, yaşamınızın en özel geceleri için sizleri İstanbul’daki mekânına davet ediyor. Unutulmayan geceleri mimari olan düğün salonu, 10 kişilik profesyonel hizmeti ile birlikte gönlünüze taht kurmaya hazırlanıyor! İstanbul’da misafirlerinizi kendinize layık bir yerde ayarlamak istiyorsanız, sizleri bütün detayları konuşmak üzere Avcı Düğün Salonu’na davet ediyoruz.

Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

1989 yılında veri hizmetlerine ara vermeyen Avcı Düğün Salonu, 700 kişilik kapasitesi ile birlikte aklınıza gelebilecek bütün organizasyonlarınızı yemekli ve yemeksiz olarak gerçekleştiriyor! Avcı Düğün Salonu ’nun hizmette sınır tanımaması sebebiyle, düğününüzü istediğiniz mevsimde gerçekleştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Kışın salonu sıcak tutan kalorifer ve ısıtma sistemleri, yazın serin tutan klimalar ve havalandırma sistemleri ile düğününüzü dilediğiniz mevsimde gerçekleştirme imkânını sizlere sunuyoruz! Buradan da anlaşılacağı gibi, biz yapan en önemli özelliklerimiz arasında sizlerin memnuniyetini ön plana koymamız bulunuyor!

Uygun Fiyatlarda Kaliteli Bir Hizmet İçin...

Kalitelin bir hizmetin en doğru adresi, Avcı Düğün Salonu’dur. Kendi düğününüzün ve diğer organizasyonlarınızın mimarı olmak istemez misiniz? Organizasyonlarınızın ayrıntılarını, olmasını istediğiniz gibi şekillendirin ve bize anlatın. Gerisini bırakın, Avcı Düğün Salonu olarak bizler halledelim!

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Düğün salonumuza İETT otobüsler, dolmuşlar, metro, taksiler ve kendi özel araçlarınızı kullanarak gelebilirsiniz. Avcı Düğün Salonu ’nun açık adresine ulaşmak ve düğün salonumuzun önünden geçen otobüs hatlarını öğrenmek için bizimle telefon numaralarımızdan ya da mail adreslerimizden iletişime geçebilirsiniz.

Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

Avcı Düğün Salonu olarak gerçekleştirdiğimiz bütün organizasyonlarımızın görüntülerine ve yorumlarına sayfamızda bulunan videolardan ulaşabilirsiniz. İşte ev sahipliği yaptığımız bazı organizasyonlar:

 • Davetler
 • Mevlit Yemekleri
 • Kına Geceleri
 • İftar Programları
 • Nikâh Törenleri
 • Bekârlığa Veda Geceleri
 • Mezuniyet Törenleri
 • Nişan Merasimleri
 • Özel Toplantılar
 • Kurumsal Toplantılar, gerçekleştirdiğimiz organizasyonlardan sadece birkaç tanesidir. Bizim bu alandaki en temel hedefimiz, İstanbul’da çeşitli organizasyonlar için en çok tercih edilen düğün salonu olmak!

En Özel Gününüzü Avcı Düğün Salonu’nda Yaşayın!

Sizlere hayatınızdaki en özel günü, Avcı Düğün Salonu’nda yaşama imkânını sunuyoruz. Kaliteli ve profesyonel bir düğün mü gerçekleştirmek istiyorsunuz? Bizim için bu dilediğinizi gerçekleştirmek çok kolay! Siz isteyin bizler Avcı Düğün Salonu olarak sizlerin önüne bütün imkânlarımızı serelim!

Sizleri ve misafirlerinizi sadece kusursuz hizmet anlayışımız, zengin menülerimiz ve doyurucu atıştırmalıklarımız ile kendimize hayran bırakmıyoruz! Aynı zamanda uygun fiyatlarımızla da sizleri kendimize hayran bırakıyoruz! Salonumuzda gerçekleştireceğiniz bütün organizasyonlarınızda uygun fiyat avantajlarımızı kaçırmamak için acele edin! Düğün fiyatlarımızı konuşmak üzere bizlerle iletişime geçebilirsiniz!

 

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  İpek & Çağrı
  Puan

  Orkestra çok iyiydi. Bütün kurtlarımızı döktük. Işıklandırma falan çok hareketliydi. Hzimet kaliteliydi. İkramlar zamanında geldi. Çok memnun kaldık.

 2. Avatar
  Yağmur & Talha
  Puan

  dekorasyona ve havasına bayıldım mekanın görür görmez tuttuk ve çokta memnun kaldık. yemekelr servis hizmette çok iyiydi. teşekkürler avcı düğün salonu bütün ekip çok iyisiniz

 3. Avatar
  Destan & Suat
  Puan

  pembe salon süslemeleri ve dekorasyonunu çok beğendim kına gecemi burda yaptık hem eylenceli hem de iyi hizmet aldık teşekkür ederiz

Yorum yaz