İstanbul Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
7500 ₺
Her Şey Dahil Paket
10000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Ekipman
Orkestra

Avantgarde Orkestrası Hakkında

Davetlerin ve organizasyonların vazgeçilmezi elbette ki müziktir. Avantgarde Orkestrası da düğün orkestrası alanında sizlerin gecesine renk katıyor. Firma, uzun senelerdir faaliyet gösteriyor ve bünyesinde profesyonel müzisyenleri barındırıyor. Ünlü ve başarılı müzisyenlerin yer aldığı bu orkestra, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde hizmet veriyor. Avantgarde Orkestrası’nın 7500 TL’den başlayan fiyatları ve hizmet detayları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsiniz.

Orkestranın Özellikleri

Düğün orkestrası alanında başarıya imza atan Avantgarde Orkestrası, davet ve organizasyonlarınızda sizlere hizmet vermek için can atıyor. Firma, düğün orkestrası alanında çeşitli organizasyonlarda hizmet veriyor. Sadece düğünlerde sahne almıyor. Bunun yanında; açılışlar, bayi toplantıları, davetler, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve partilerde de sahneye çıkıyor. En değerli gününüzde sizlere hizmet veriyor.

Orkestra sahip olduğu kaliteli ekipmanlarla sahneye çıkıyor ve sizleri eğlendiriyor, yeri geldiğinde de duygulandırıyor. Davet ve organizasyonunuzda yeterli ekipman yoksa da sorun değil. Çünkü firma kendi ekipmanları ile sizlerin değerli gününde yer alıyor. Bunun yanında davetiniz açık alanda gerçekleşecekse, orkestra açık havada da sahne performansını sergiliyor. Sizlerin isteklerini gerçekleştirirken en kaliteli şekilde sunmayı başarıyor.

Avantgarde Orkestrası Düğün Orkestrası Fiyatları

Yoğun bir programa sahip olan Avantgarde Orkestrası, davetinizden en az altı hafta öncesine kadar iletişime geçebilme imkanı tanıyor. Düğün orkestrası için firmanın başlangıç fiyatları 7500 TL’den başlıyor. Firmanın fiyatlandırması ise performans süresine ve etkinlik türüne göre değişiklik gösteriyor.

Ek Hizmetleri

Avantgarde Orkestrası, en değerli gününüzde sevdiklerinizle eğlenceli ve unutulmaz dakikalar geçirmeniz için özenle hizmet veriyor. Davet ve organizasyonunuzda her şeyin kusursuz şekilde işlemesi için çaba gösteriyor ve her detayı düşünerek hareket ediyor. Sizlerin özel gününde, en özel şekilde hizmet veriyor. Memnuniyetinizi önemsiyor ve gecenizden memnun şekilde ayrılmanızı istiyor. Düğün orkestrası için sahne alan firma, sadece orkestra alanında hizmet veriyor. Ayrıca, müziğinde gösterdiği özen kadar ses, ışık-truss ve sahne sistemlerinde de özen gösteriyor. Türkiye’deki başarılı müzisyenleri orkestrasında barındıran firma, en değerli gecenizde keyifli anlar yaşamanızı başarıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Avantgarde Orkestrası, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer alıyor. Firmanın açık adresi ise şu şekilde: Süleyman Seba Caddesi Vişnezade Camii Sokak Servirevan Çıkmazı Fatih Apt. No:2 Daire:2 Beşiktaş / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul Beşiktaş'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Ekipman ve açık havada performans hizmetleri yer alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce iletişime geçilmeli

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Detaylı bilgi için Düğün Buketi ile iletişime geçebilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Barkovizyon ve led ekran, grup, orkestra, ses-ışık-truss ve sahne yer alıyor.

Avantgarde Orkestrası düğün fiyatları ne kadar?

Avantgarde Orkestrası düğün fiyatları Avantgarde Orkestrası düğün fiyatları Avantgarde Orkestrası organizasyon fiyatları ise 7500 - 10000 TL arasında değişmektedir.

Avantgarde Orkestrası Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Avantgarde Orkestrası

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Merhaba yurdışı düğun kına sahne alıyormusınuz

  1. Merhabalar Nurhan Hanım,

   Sayfamızda yer alan iletişim numarasını arayarak danışmanlarımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

   Mutluluklar dileriz.

Yorum yaz