İzmir Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Yapay çIçek süsleme
 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kır bahçesi
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Volkan şovu
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
After party alanı
Alkol servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Aura Wedding Hakkında

Aura Wedding Kır Düğünü, en özel gününü doğanın her rengini içeren muhteşem bir atmosferde gerçekleştirmek isteyen çiftleri bünyesine davet etmektedir. Aura Wedding, muz ve palmiye ağaçları içeren geniş bahçesi ile büyülü kır düğünlerine başarı ile imza atmaktadır. Bahçesinin dekoru ve taş duvarlar ile Alaçatı sokaklarını andıran Aura Wedding, mutlu çiftlerin en özel günlerine eşlik etmek için sabırsızlanıyor.

Aura Wedding, açık ve kapalı davet alanları olmak üzere oldukça kalabalık kır düğünlerinin altından başarı ile kalkabilmektedir. Aura Wedding, açık davet alanında gerçekleşecek kır düğünleri için 750 konuk kapasitesine kadar rahatlıkla hizmet verebilmektedir. Oturma düzenini muntazam ayarlayan yetenekli ekip sayesinde konuklar muhteşem ambiyansın tadını rahat rahat çıkarabilmektedir. Aura Wedding, oturma düzenini ayarlarken masa ve sandalye süslemelerine de dokunmadan geçmemektedir. Gelin ve damat adaylarının tercih ettikleri kır düğünü konseptine özel olarak süslenen masa ve sandalyeler ile de en ufak detaylar bile göz önüne alınmaktadır. Aura Wedding, ahşap olarak hazırladığı sandalyeler ile peri masalı gibi bir kır düğünü hizmeti vermektedir.

İzmir, Balçova da hizmet vermekte olan Aura Wedding, ulaşım açısından da oldukça avantajlı bir konumdadır. Aura Wedding, Koçtaş Agora Alışveriş Merkezi’nin arkasında hizmet vermektedir. Kendi aracı ile Aura Wedding’e ulaşmayı planlayan misafirler için de 500 araç kapasiteli geniş bir otopark alanı hizmeti sağlanmaktadır. Otopark bünyesinde vale hizmeti de konuklar için sağlanmaktadır.

Hayallerdeki Kır Düğünü

Aura Wedding Kır Düğün Salonu, kır düğünü alanında İzmir’in önde gelen isimlerinden biri olarak hizmetine devam etmektedir. Aura Wedding, geniş misafir kapasitesi ile görkemli kır düğünlerine ev sahipliği yapmaktadır. Açık hava davet alanı kapasitesi 750 kişi şeklinde olup kapalı davet alanında 250 kişilik konuğa hizmet verebilmektedir. Aura Wedding, catering hizmeti almak istemeyen çiftler için sadece kokteyl hizmeti de sunabilmektedir. Aura Wedding, çiftlerin çalışmak istedikleri herhangi bir catering şirketi ile çalışma hakkı da tanımaktadır. Böylece gelin ve damat adayları en özel geceleri için diledikleri catering ekibini tercih edebilmektedir.

Aura Wedding, bünyesindeki yetenekli organizasyon sorumluları ile kır düğünü mekan tercihini kendilerinden yana kullanan çiftlere hizmet vermektedir. Aura Wedding, çiftlerin hayallerinin çok daha ötesinde gerçekleşecek bir kır düğünü için sağlayabildiği tüm hizmetleri çiftlerin önüne sermektedir. Aura Wedding, peri masalı gibi gerçekleşecek kır düğününün ardından after party hizmeti de sağlayabilmektedir. Büyüleyici bir atmosferde sınırsız eğlencenin tadını gecenin ilerleyen saatlerine taşımak isteyen çiftler bu hizmetten de faydalanabilmektedir.

Birbirinden Enfes Davetler

Aura Wedding, muz ve palmiye ağaçları altındaki muhteşem dekoru ile sadece kır düğünlerinin yıldızı olmakla yetinmemektedir. Birbirinden iddialı davet geceleri için Aura Wedding sıklıkla tercih edilmektedir. Yılın dört bir zamanı birbirinden şık davetlere ev sahipliği yapmaktadır. Aura Wedding; bünyesinde söz, nişan, kına, baby shower, mezuniyet, balo, sünnet ve diğer kurumsal etkinliklere yer vermektedir.

Benzersiz ambiyansı ile kır düğünlerinin bir numaralı adresi olmayı başaran Aura Wedding, dört mevsim farklı davetler ile şenlenmektedir. Kaliteli personel ve birinci sınıf hizmetin uyumlu bir şekilde bir araya getirildiği Aura Wedding’in başarısı bu anlamda tesadüf değildir.

Aura Wedding Kır Düğünü Mekanı Fiyatları

Aura Wedding, sunduğu seçkin hizmet, deneyimli personel ve hafızalardan silinmeyecek atmosferi ile kına gecelerini bir şölen tadında sunmaktadır. Aura Wedding, bünyesinde gerçekleşen kır düğünü davetlerinde misafirlerin tercih ettikleri hizmet detaylarına özel farklı fiyatlar sunmaktadır. Aura Wedding’in deneyimli yetkilileri, çiftler için en uygun kır düğünü paketini kendilerine sunarak çiftlerin en özel gecelerine yardım etmektedir.

 

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğraf, catering ve organizasyon firması dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, doğum günü, nişan, baby shower, kına, parti, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, piknik gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı, menüde değişiklik imkanı ve otopark hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün pastası, ışık - ses ve sahne hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, catering hizmeti, organizasyon sorumlusu, süsleme, fotoğraf ve video çekimi, orkestra gibi seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın fotoğrafçısından veya kendi anlaştığınız bir firmadan hizmet alabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

750 kişilik kır bahçesi ve 250 kişilik kapalı alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik orkestra veya DJ seçenekleri sunuluyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Beyaz ve kırmızı et menü, kokteyl menü, diyabet, vegan, vejetaryen, kosher ve çocuklara özel menü seçenekleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik 24:00'da, servis ise 22:00'da son buluyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept süsleme, supla, gelin tagı ve gelin yolu süslemesi, şamdan ve çiçek aranjman seçenekleri bulunuyor.

Aura Wedding Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Aura Wedding Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Aura Wedding Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 30 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Aura Wedding Kır Düğünü Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Aura Wedding Kır Düğünü açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Balçova’nın açık ara en iyi mekanlarından birisi Onur Bey ve ekibi gerçekten çok profesyonel çok memnun kaldık servisler hızlı ve sıcaktı müziklerde hep istediğimiz gibi çaldı tavsiye ediyoruz 🙂

Yorum yaz