Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday

ATS Vip Platosu Hakkında

İstanbul Anadolu Yakası’nda, Beykoz ilçesinde bulunan ATS Vip Platosu özel günleri ölümsüzleştirmek için sizleri bekliyor. Sadece Beykoz ilçesinde değil, diğer ilçelerde ve illerde olmak üzere istenilen her yerde çekim yapılabiliyor. Düğün fotoğrafçısının dış çekim fiyatları ise 500 TL'lik başlangıç paketi ile sizlere sunuluyor.

Çekim Türleri

Etkinlikten bir ay önce ATS Vip Platosu ile iletişime geçildiği takdirde her mekanda ve adreste çekim yapılabiliyor. Stüdyoda, kuaförde, dış çekim gibi fotoğraf hizmetleri bulunuyor. Müşteri mutluluğuna son derece önem veren düğün fotoğrafçısına gelen her çift mutlu bir şekilde ayrılıyor.

Son zamanlarda popüler olan trashday çekimleri profesyonel bir şekilde yapılıyor. Çiftler istedikleri kıyafetlerle, düğün öncesi ya da sonrası fotoğraf çekilebiliyor. Daha rahat ve eğlenceli pozlar ortaya çıkabiliyor. İster denizde ister çamurlu alanda çılgınlar gibi fotoğraf çekilebiliyor.

İstendiği takdirde çiftlerin tanıştıkları andan başlayarak düğün hikayeleri de çekilebiliyor. Onlara uygun olarak bir senaryo yazılıyor ve başrolünde de gelin ve damat oluyor.

ATS Vip Platosu Dış Çekim Fiyatları

İki tür dış çekim fiyatı bulunuyor. Başlangıç paketi fiyatı 500 TL olarak karşınıza çıkıyor. Her şey dahil paket fiyatları ise 1.000 TL olarak fiyatlandırılıyor. Dış çekim fiyatları her iki paket dahilinde de başlangıç olarak belirleniyor. Yapılacak çekimlere ve mekanlara göre fiyat değişikliği de olabiliyor.

Düğün fotoğrafçısı ile çalışmak ve detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

ATS Vip ekibi düğün belgeseli hizmeti de veriyor. Çiftler davete adım attıkları anda yaptıkları her şey kayda alınıyor ve bir film haline getiriliyor. İsterlerse kuaförde isterlerse stüdyoda da çekim yapılabiliyor. Orijinal fotoğraflar çekimden sonra düzenleniyor ve teslim ediliyor.

Düğün, nişan ve farklı konseptlerde de fotoğraf çekilebiliyor. İleriki nesillerinize gösterebileceğiniz kocaman bir fotoğraf ve video arşiviniz bulunuyor. O gün heyecandan göremediğiniz, fark edemediğiniz anları kayıt altına alındığı için tekrar izleme şansınız bulunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Beykoz ilçesinde stüdyosu bulunan ATS Vip Platosu, sizin bulunduğunuz konuma da geliyor. Görüşme yapmak ve net bir tarih belirlemek isterseniz fotoğrafçısının stüdyosunu ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Çiftlik, Sakarya Caddesi No:39, Beykoz / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İmkanlar doğrultusunda kendi platomuz ve istenilen her yerde çekim yapabiliriz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 Ay önceden iletişime geçilmeli.

ATS Vip Platosu düğün fiyatları ne kadar?

ATS Vip Platosu düğün fiyatları ATS Vip Platosu düğün fiyatları ATS Vip Platosu organizasyon fiyatları ise 500 - 1000 TL arasında değişmektedir.

ATS Vip Platosu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

ATS Vip Platosu

Yorum yaz