Atölye Kırlangıç Hakkında

Zevkli düğün davetiyeleri, farklı nikah hediyelikleri tasarlamayı ilke edinen genç bir ekibimiz var. Doğal, keyifli ve alternatif düğün davetiyeleri tasarlayan bir ekibiz. Her zaman olan günümüze kadar gelmiş olan işlerden sıkılan genç bir ekibe sahibiz. Parlak, samimiyetsiz kağıtlardan uzak, tasarım davetiyeler arayanlar için Atölye Kırlangıç olarak yanınızdayız.

Yıllardır kalıplaşan davetiye modellerinden çok uzak bir tarzdayız. Davetlilerinizin hayran kalacağı, bir ömür saklamak isteyecekleri farklı davetiye modellerimizle siz müşterilerimizin yanındayız. En güzel ve en keyifli gününüzü keyifli davetiyelerle taçlandırmak ister misiniz? Sizi atölyemize bekliyoruz. Dilerseniz daha önceden yapmış olduğumuz davetiyelerimize göz atabilirsiniz. Dilerseniz de aklınızdaki davetiyeyi aşağı yukarı bize anlatabilir, bizim onu nasıl gerçeğe dönüştürdüğümüzü izleyebilirsiniz.

Atölye Kırlangıç olarak değinmek istediğimiz bir konu daha var. Nikah şekerleri, sizce de artık çok demode değil mi? Haklısınız. Biz de öyle düşündüğümüz için gelen konuklarınıza ister saklayabileceği, isterse kullanabileceği hediyeler hazırlıyoruz. Siz nikahınızda konuklarınıza kimsenin yemeyeceği, nikahtan çıktıktan sonra çöpe atılacak bir nikah şekeri vermek ister misiniz? Ya da sadece isim etiketinizin saklanacağı bir nikah şekeri parçası? Hayır mı? Biz de öyle düşündüğünüzü tahmin ettik..

Bu yüzden birbirinden farklı ve orijinal nikah hadiyelerimizle nikahınızda da yanınızda olmaktan zevk duyarız! Nikaha gelen misafirlerinize sabun, mum, kese, cam şişe, ahşap hediyelikler ya da küçük kavanozlarda zeytinyağı hediye etmeye ne dersiniz? Kulağa hoş geliyor değil mi? Haydi, geç kalmadan atölyemize uğrayın, bir kahvemizi için ve kataloglarımıza göz atın. Herkes böyle bir günde her şeyin yolunda gitmesini ister. Biz Atölye Kırlangıç olarak yanınızdayız.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Bize çok orijinal bir davetiye hazirlayarak düğünümüz öncesi güzel bir moral veren Atölye Kırlangıc ekibine çok tesekkur ederiz.davetiye işinde uzman bir yer.

Yorum yaz