İzmir Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
120 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
40 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
70 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
300
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
300
Min
1000
Max
Otopark
1000
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Yapay çIçek süsleme
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kır bahçesi
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir dışında
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Volkan şovu
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Kokteyl menü
Yemek servisi
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme

Atiz Park Hakkında

Özel günlerinizi harika bir mekanda gerçekleştirmek isterseniz, Atiz Park farklı konseptleri ve gösterişli havasıyla sizler için oldukça uygun tercih olabilir. Bu mekanda yer alan heykel süslemeleri mekana bambaşka bir hava katıyor. Bir yandan da mekanda bulunan huzurlu ortam sizlerin havadar bir alanda özel gününüzü rahat şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Düğün, kına gecesi, nişan, özel toplantılar, sünnet düğünleri ve davetlerinizde yer almak isteyebileceğiniz bu mekana bayılacaksınız!

Özellikle de kır düğünü söz konusu olduğunda Atiz Park düğün fiyatları konusunda uygun fiyatlı olması, mekanın uygunluğu, gösterişli yapısı ve büyük sahnesi bu özel günler için oldukça uygundur. Bu güzel mekanda sizler açık alan ve kapalı alan olacak şekilde yemekli ya da yemeksiz organizasyonlarınız için bu mekanı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Firmanın verdiği iç ve dış hizmetler ile özel günlerin oldukça rahat ve sorunsuz şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz.

Ne Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

Birçok toplantı, düğünler, özel günler ve kına gibi organizasyonlarda da tercih edilen bu mekan şehre olan yakınlığı sayesinde de oldukça gözde kır düğünü mekanları arasında yer almaktadır. Atiz Park düğün fiyatları bakımından da sağladığı hizmetlere göre son derecede uygun fiyatlar sunması sayesinde sizlerin hayalini kurduğunuz kır düğününü oldukça uygun fiyatlarla yapmanıza neden olmaktadır. Mekanın ortalama yemekli fiyatı 120 - 150 Tl arasında değişmektedir. Kokteyl ise 70 TL'den başlamaktadır. Ayrıca erken rezervasyon ve fırsatlardan yararlandığınızda da sizler hayalinizdeki düğünü çok daha uygun fiyata yapabilirsiniz.

Mekanın Kapasitesi Nasıldır?

Kır düğünü için harika konseptleriyle ve sıra dışı süslemeleriyle oldukça gösterişli bir mekan olan Atiz Park’ta düğünlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça geniş kapasiteye sahip olması da sizler için oldukça iyi bir avantajdır. Bu güzel mekanda açık alanda 300-1000 kişi kapasitede konuklarınızı ağırlayabilirken aynı zamanda kapalı alanda da 300-500 kişi kapasitesinde konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Bu mekanda sizler dilerseniz yemekli olarak ya da yemeksiz olarak konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Yemekli davetlerinizde konuklarınızı ağırlayabileceğiniz kişi kapasitesi ise 300-1000 kişi arasında olmaktadır. Mekanın kapasitesi; açık hava alanı 300 - 1000, kapalı alan 300 - 500, yemekli 300 - 1000, kokteyli 300 - 1000 otopark 300 - 1000 şeklindedir.

Atiz Park'ın Olanakları Nelerdir?

Sizler eğer dilerseniz yemekli davetleriniz için önceden menü içerisinde birtakım değişiklikler yapabilirsiniz. Gecenin tam olarak istediğiniz şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu gösterişli ve havadar mekanda 300-1000 otopark kapasitesi olması sayesinde de özel günlerinizde sizleri yalnız bırakmayarak yanınızda olan konuklarınız araç park etmek konusunda da sorun yaşamayacaklardır. Bu mekanda sizler kafanızda yer alan organizasyon ile davetlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir ve konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Bu mekan genellikle kır düğünleri için tercih edilen en gözde mekanlar arasında yer alıyor olsa bile sizler mezuniyet törenleri gibi özel günleriniz için de bu güzel mekanı tercih edebilirsiniz.

Çim alan, açık alan ve kapalı alan olarak kullanılabilen Atiz Park’ta yemekli ya da kokteylli davetler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca mekanda bir organizasyon sorumlusu yer alıyor olması sayesinde geçekleştirmek istediğiniz organizasyonlar mekanda en ufak bir sorun bile çıkmadan gerçekleştirilebilmektedir. Işık, sahne ve ses sisteminin oldukça gelişmiş olması sebebiyle sizler dilediğiniz gibi eğlenirken sahnenin genişliği de hem sizleri hem davetlileri etkileyecektir. Gerek ışık sistemi gerekse de ses sistemi son teknolojiyle sağlandığından dolayı bu mekanda sınırsız eğlence dolu anları sorunsuz şekilde yaşayabilirsiniz.

Ayrıca mekanda vale hizmetleri, engelli girişi ve after parti gibi hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Sizler bu harika mekanda kendinizi düşündüğünüzden bile iyi hissedebilirsiniz. Yine bu mekanda baby shower, parti, kokteyl gibi diğer birçok organizasyon yapıldığından dolayı sizler bu mekanda dilediğiniz türde hizmetleri alabilirsiniz. Kır ve bahçe manzaralı olan bu mekanda düğün fiyatları bakımından da oldukça iyi kaliteyi bir o kadar uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Atiz Park Nerededir?

Mermerli Mahallesi, Vakıf Çayır Mevki NO:15, 35660 Menemen/İzmir adresinde yer alan Atiz Park şehre yakın olması sayesinde ulaşım bakımından da oldukça uygun bir mekandır. Çanakkale yolu üzerinde yer almakta olan bu mekan Menemen çıkışı 3.km mesafesinde yer almaktadır. Konumu bakımından şehrin her yerinden ulaşımın oldukça kolay olduğu mekanda otopark kapasitesinin geniş olması sayesinde misafirler park konusunda da sorun yaşamamaktadırlar.

 

 

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğraf hizmeti ve catering firması dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlik, mezuniyet töreni, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü, kına gecesi gibi organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

5 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı, otopark ve vale hizmeti sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün pastası, catering hizmeti gibi seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Mekan süsleme, düğün pastası, fotoğraf ve video çekimi, servis elemanı, organizasyon sorumlusu, ışık - ses ve sahne imkanı, orkestra gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından veya kendi anlaştığınız bir firmadan hizmet alabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

1000 kişilik kır bahçesi ve 500 kişilik kapalı alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ veya orkestra seçeneğinden herhangi birini tercih edebilirsin.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü, diyabet, kosher, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İstenilen konsepte göre süsleme, gelin yolu, gelin tagı, supla, şamdan ve çiçek süsleme seçenekleri bulunuyor.

Atiz Park düğün fiyatları ne kadar?

Atiz Park düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 70 TL, hafta içi yemekli kişi başı 120 TL, Atiz Park düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 50 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Atiz Park Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Atiz Park açık alan kapasitesi 300 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 300 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Heykel figürleri mekana farklı bir hava katmıştı. Böylece bol bol fotoğraf çekildik. Bu özel günümüzü fotoğraflarla ölümsüzleştirdik. Kaliteli hizmet sunuyorlar. Öyle bir ekip kurmuşlar ki hepsi işini severek yapan insanlar. Huzur veren bir ortam var. İsteklerimizi ciddiyetle dinleyip uyguladılar. Hepinize teşekkür ederiz.

 2. Puan

  Farklı süslemeleriyle , dekoruyla dış çekimden farkı kalmadı çeşit çeşit fotoğraflarımız oldu. Gönül rahatlığıyla düğünümüzü yaptık. Bize güvenin her şey istediğiniz ölçüde olacak dediler. Sözlerini tuttular nasıl istediysem öyle oldu. Mekan zaten çok güzel güzel insanlarla da birleşince çok güzel bir iş ortaya çıkıyor. Teşekkürler.

 3. Puan

  Çok teşekkürlerrrr her şey çok güzeldi unutulmayacak bir gün yaşattınız ilginiz ve alakanız için ayrıca teşekkür ederim.

 4. Puan

  kendi düğünümü bu salonda yapmıştım gerçekten çok etkileyici bir salon dekorasyonuyla diğerlerinden farklı bu yönüyle benim dikkkatimi çekmişti gerçekten misafirlerim de biz de çok memnun kaldık. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

Yorum yaz