İstanbul Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
1 ₺
Her Şey Dahil Paket
2 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Baby shower davetiyesi
Bekarlığa veda davetiyesi
Bridal shower davetiyesi
Davetiye basımı
Davetiye tasarımı
Doğum günü davetiyesi
Düğün davetiyesi
Kişiye özel ürün tasarımı
Nişan ve söz davetiyesi
Save the date davetiyesi
Sünnet düğünü davetiyesi

Ateş Davetiye Hakkında

Ateş Davetiye düğün gününü konukları ile bir arada geçirmek isteyen çiftler için çeşitli tasarımda düğün davetiyesi imkanı sunuyor. İstanbul Küçükçekmece'deki firma, kaliteli davetiye modelleri ile dilenilen modelde ve tasarımda davetiye imkanı bulunduruyor.  Firmanın davetiye başlangıç fiyatları 1 TL'den başlıyor.

Davetiye Modelleri ve Özellikleri

Yüksek müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürünleri ile çiftlerin ilgisini çeken Ateş Davetiye, istenilen tasarımda davetiye basımı imkanı sunuyor. Çiftler hazır davetiye modelleri arasından seçim yapabilirken, ayrıca kendi hayallerindeki davetiye modelini anlatarak istediği tasarıma da sahip olabiliyor.

Yaratıcı ve yenilikçi davetiye modelleri ile siz de konukların ilgisini çekip en özel gününüze eşlik etmelerini sağlayabiliyorsunuz. Hayallerinizdeki düğün davetiyesi için bir hafta önce iletişime geçerek kısa zamanda basılı halde teslim alabiliyorsunuz.

Ateş Davetiye Düğün Davetiyesi Fiyatları

Ateş Davetiye düğün davetiyesi fiyatları zarflı ve zarfsız olmasına göre değişiyor.  1000 adet zarflı davetiye bastırmak isteyen çiftler için 350 TL gibi bir fiyat belirleniyor.  Zarfsız düğün davetiyesi isteyen çiftler için düğün davetiyesi fiyatları 1000 kişilik siparişe 100 TL’ye kadar düşebiliyor. Daha az sayıda davetiye için ise davetiye başı fiyatlar 1 TL ile 2 TL arasında değişiyor.

Aklınızda  düğün davetiyesi fiyatları ile ilgili soru kaldıysa DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçerek firma hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Düğününe az bir zaman kalmış çiftlerin bu konuda endişelenmesine gerek kalmıyor. Ateş Davetiye  acil düğün davetiyesi olanağı da sunarak ürünleri çok kısa zamanda teslim ediyor . Firma, hızlı ürün teslimi ve uygun fiyatları ile düğün davetiyesi firmaları arasından sevilen bir konumda bulunuyor.

Davetiye firması, düğün davetiyesi basımının ve tasarımının yanı sıra çeşitli matbaacılık işlemi de gerçekleştiriyor. Firma, kartvizit, kaşe, broşür, el ilanı, antetli kağıt, bloknot, küp bloknot, zarf, afiş, adisyon, poster, dergi, katalog, matbu evraklar, cepli dosya, cepsiz dosya, takvim, imsakiye basımı olanakları da sağlıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ateş Davetiye İstanbul  ilinde hizmet veriyor. Küçükçekmece ilçesindeki firmaya İstanbul’un çeşitli toplu ulaşım imkanından yararlanarak ulaşılabiliyor.  Yüz yüze görüşmek isteyenler 72T, 73B, 94Y, 98H numaralı otobüsler ve Marmaray'dan da faydalanabiliyor. Aynı zamanda kişisel araçla da ulaşım sağlanabilen firmanın açık adresi:

Kartaltepe Mah. Malazgirt Cd. Serçe sok no:9-7-5 Sefaköy.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ili içerisinde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün davetiyesi basımının yanı sıra kartvizit, kaşe, broşür, el ilanı, antetli kağıt, bloknot, küp bloknot, zarf, afiş, adisyon, poster, dergi, katalog, matbu evraklar, cepli dosya, cepsiz dosya, takvim, imsakiye basımı imkanları da bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Acil davetiye basımı yapılabiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün davetiyesi ve çeşitli diğer organizasyonlar için zarfsız davetiye basımı yapılıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dilediğiniz tasarımda zarflı davetiye bastırabiliyorsunuz.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Davetiyede istediğiniz desen ve renkler kullanarak kişiye özel tasarım yapılabiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürünü bir hafta içerisinde teslim alabiliyorsunuz.

Ateş Davetiye düğün fiyatları ne kadar?

Ateş Davetiye düğün fiyatları Ateş Davetiye düğün fiyatları Ateş Davetiye organizasyon fiyatları ise 1 - 2 TL arasında değişmektedir.

Ateş Davetiye Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ateş Davetiye

Yorum yaz