Atatürk Buz Pateni Düğün Salonu

Ankara Çankaya ilçesinde büyüleyici bir düğün için tercih edebileceğiniz Atatürk Buz Pateni Düğün Salonu, birbirinden avantajlı kampanyalarıyla sizlere destek oluyor. Farklı kına paketi ve düğün paketi seçenekleri ile organizasyon konusunda çeşitlilik imkânı bulunan düğün salonu, isteklerinize uygun bir etkinlik yapabilmenizi kolaylaştırıyor. Yılların deneyimi ve tecrübesi ile sizlere hizmet vermekte olan Atatürk Buz Pateni Düğün Salonu, benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Alanında uzman çalışanları ile sizlere yardımcı olan düğün salonu, en anlamlı gününüzü çok daha anlamlı bir hale getiriyor.

Atatürk Buz Pateni Düğün Salonu Hizmetleri

Atatürk Buz Pateni Düğün Salonu bünyesinde bulunan alternatif konsept temaları ile sizlere harikulade bir organizasyonun garantisini veriyor. Yarı açık olarak faaliyet göstermekte olan bu sosyal tesis, geniş kapasite seçenekleri ile tarafınıza mükemmel bir alan sunuyor. En az 300 kişilik en çok 1500 kişilik bir oturma düzenine sahip olan düğün salonu, konuk sayınıza uygun olarak dekore ediliyor. Özellikle kır düğünleri için eşsiz bir tercih olan Atatürk Buz Pateni Düğün Salonu, konuklarınızla birlikte unutulmayacak bir düğün yapabilmenize olanak sağlıyor.

Çankaya ilçesinin Kurtuluş Parkı içerisinde bulunan bu sosyal tesis, Ankara’da yeşilliklerle çevrili bir düğün etkinliğini sizler için gerçeğe dönüştürüyor. Yemekli ya da kokteyl şeklinde gerçekleştireceğiniz düğününüz için farklı yemek menüsü seçenekleri bulunan düğün salonu, usta şefleriyle tarafınıza kusursuz bir hizmet sunuyor. Düğün yemekleriniz için alternatif menü seçeneklerinin yanı sıra bir catering firması ile anlaşarak, damak tadınıza uygun bir menü de belirleyebilirsiniz. Sitemizde yer alan catering firmaları sayfamızı ziyaret ederek, Ankara’da size uygun bir firma bulabilirsiniz.

Kına gecesi, nişan, sünnet, mezuniyet, bayi toplantısı etkinlikleri için de tercih edebileceğiniz bu müthiş sosyal tesis, sizlere dilediğiniz organizasyonda yardımcı oluyor. Avantajlı fiyatlarıyla kampanyalar konusunda tarafınıza uygun indirimler sağlayan Atatürk Buz Pateni Düğün Salonu, kusursuz bir etkinlik yapabilmenize olanak sağlıyor. Seçeceğiniz pakete ve kişi sayınıza göre fiyatları değişiklik gösteren sosyal tesis, bütçenize yönelik bir düğün yapabilmenizi mümkün hale getiriyor. Her daim müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen düğün salonu, isteklerinizi kusursuz bir şekilde sizler için gerçekleştiriyor.

Seçmiş olduğunuz temaya yönelik olarak organize edilen düğün salonunuz, mekân çalışanları tarafından büyük bir özenle hazır hale getiriliyor. Değişik süsleme seçenekleri ile konseptinize uygun bir düğün yapabilmenize yardımcı olan Atatürk Buz Pateni Düğün Salonu, alternatif süsleri bünyesinde barındırıyor. Siz de düğününüzü bu muhteşem sosyal tesis ayrıcalıkları ile gerçekleştirerek, olağanüstü bir organizasyona imza atabilirsiniz. Düğün salonu hakkında fikir sahibi olmak ve ayrıntılı detayları öğrenmek için ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Atatürk Buz Pateni Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Atatürk Buz Pateni Düğün Salonu, Kurtuluş Parkı içerisinde yer alıyor. Kızılay’a 300 metre uzaklıkta olan düğün salonuna dilerseniz Kızılay’dan geçebilir dilerseniz de Kurtuluş metrosunda inerek ulaşabilirsiniz. Otobüs ve dolmuş seferlerinin de bulunduğu Kurtuluş Parkı Ankara’nın merkezinde çok kolay bir şekilde bulabileceğiniz bir konuma sahip. Adres açısından kısa bir sürede ulaşım sağlayabileceğiniz Atatürk Buz Pateni Düğün Salonu, nasıl gidilir sorununu sizler için ortadan kaldırıyor.

Ankara’da yeşilliklerle çevrili bir alanda rüya gibi bir düğün etkinliğini sizler için gerçeğe dönüştüren düğün salonu, sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenmenizi amaçlıyor. Farklı fiyatları, avantajlı paketleri ve kampanyaları ile sizlere destek olan bu sosyal tesis hayalinizdeki düğünü sizler için organize ediyor. Yılların deneyimi ve tecrübeli çalışanları ile sizlere kusursuz bir düğünün garantisini veren Atatürk Buz Pateni Düğün Salonu sitemizde tercihiniz için sizleri bekliyor. Siz de Ankara’da harikulade bir düğün organizasyonu için bu muhteşem düğün salonunu tercih ederek, tesisin ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Sırala

  1. Avatar
    OLCAN
    Puan

    Yemyeşil Kurtuluş Parkı içerisinde inanılmaz güzel bir sosyal tesis burası. Sosyal tesis olduğu için de hizmetleri kaliteli ve çok uygun fiyatlara. Düğünümüzü açık hava organizasyonu biçiminde burada gerçekleştirdik. Hiç de pişman olmadık!

Yorum yaz