Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
150 ₺
Her Şey Dahil Paket
500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
500
Max

Ataşehir Evlendirme Dairesi Hakkında

Hem belediye konforunu hem de özel salon şıklığını beraberinde taşıyan Ataşehir Evlendirme Dairesi, ulaşım kolaylığı olanağını da beraberinde getiriyor. Üstelik, otopark imkanı ile de evlenmek isteyen çiftlerimize ve konuklarına İstanbul trafiğinde rahat bir nefes aldırıyor. Bunun da ötesinde her cebe uygun kokteyl veya yemekli alternatifi seçeneğini sunan ender belediyelerden. Müracaat koşulları, Ataşehir Nikah Salonu’na ulaşım ve fiyat detayları yazımızda. Nikah kiralama fiyatları ve paketleri 150 TL'den başlamaktadır.

Nikah Salonun Özellikleri

Ataşehir Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi, Novada AVM olarak da bilinen, İstanbul’daki en modern AVM’lerden birinin en üst katında konumlanmıştır. Bu sayede, salon nikahı imkanının yanında, İstanbul manzarasını seyrederek unutulmaz bir gün gerçekleştireceksiniz. Novada AVM Nikah Salonu, İstanbul’un en güzel ve merkezi konumunda olmasının haricinde kapsamlı özellikleri ile de sizleri şaşırtacak.

Ataşehir Belediyesi Novada Nikah Dairesi’nde kokteyl veya yemekli davet verebilirsiniz. Zira mekan oldukça geniş bir fuaye alanına ve 2 farklı davet salonuna sahip. Salonların kapalı olması, yılın on iki ayı kullanıma elverişli. Novada Evlendirme Dairesi’nde ortalama olarak 300 - 500 kişiyi ağırlama imkanınız bulunuyor.

Ataşehir Evlendirme Dairesi Kiralama Fiyatları

Ataşehir Nikah Salonu ile başlangıç paketi kapsamında yemeksiz bir nikah daveti vermek isterseniz, sizlerden herhangi bir ücret alınmıyor. Yalnızca evlilik cüzdanı ücretini karşılamanız yeterli. Aile cüzdanın güncel fiyatı, 150 TL olarak belirlenmiş.

Kokteyl veya yemekli davet verme imkanınız da bulunuyor Ataşehir Belediyesi’ne bağlı Novada Nikah Dairesi’nde. Mekan dışından catering firması tedarik ederek, menü seçimini kolaylaştırabilirsiniz. Her şey dahil paket olarak bilinen bu çok kapsamlı nikah töreni ortalama olarak 500 TL ile 600 TL'dir.

Müracaat Öncesinde Bilmeniz Gerekenler

Ataşehir Nikah Salonu ile nikah akdi için, 5 adet vesikalık fotoğraf, Akdeniz anemisi testinin yer aldığı bir sağlık raporu, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi gerekmekte. Eğer, çiftlerden ikisi de Ataşehir dışında ikamet ediyorsa, kendi ikametgahlarından Evlilik İzin Belgesi almaları gerekmekte. Nikah memurluğuna hafta içi 16.00’ya kadar bu belgeleri teslim edilmeli ve belgeler temin edildikten 6 ay içinde başvuru yapılmalı.

Ataşehir Evlendirme Dairesi Nerede?

Novada AVM’ye Kadıköy ve Esatpaşa güzergahlarından otobüs ile ulaşım mümkün. Mekanın hemen karşısında bulunan Evlendirme Dairesi adlı otobüs durağından 10, 10A numaralı otobüsler geçmekte. Küçükbakkalköy Mezarlığı’nın çok yakınında bulunan Ataşehir Evlendirme Dairesi’ne şahsi araçla da ulaşım mümkün. Zira mekanda geniş bir otopark mevcut. Açık adres ise şu şekilde:

Küçükbakkalköy, Dilek Sabancı Cd. No:13, 34750 Ataşehir / İstanbul.

Sorular

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce.

Ataşehir Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ne kadar?

Ataşehir Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Ataşehir Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Ataşehir Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ise 150 - 500 TL arasında değişmektedir.

Ataşehir Evlendirme Dairesi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Ataşehir Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 300 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz