İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Epilasyon
Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Kalıcı oje uygulaması
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Atakan Gelişli Kuaför

İstanbul ilinde bulunan MSA Kuaför artık Atakan Gelişli Kuaför ismi ile Ümraniye ilçesinde gelinlerini bekliyor. 800 TL’den başlayan gelin saçı ve gelin makyajı fiyatları ile hizmet sunuyor. Porselen makyaj, sade makyaj, duvaklı gelin başı, tesettür gelin başı modelleri ile her geline uygun işlem gerçekleştirebiliyor. Atakan Gelişli gelin başı ve makyaj fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizde bulunan ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayabilirsiniz.

Gelin Makyajı Uygulaması

Ümraniye ilçesinde bulunan Atakan Gelişli gelin başı ve gelin makyajı işlemlerine başlamadan önce gelinleri ile görüşüyor. Düşündükleri modellerin gelinliklerine, ten renklerine düğün konseptlerine uygun olup olmadıkları konusunda karar verildikten sonra işleme başlanıyor. Porselen makyajı, yok gibi makyaj, şeftali, pembe, toprak tonlarında gelin makyajı modelleri ile yüz tipinize ve ten renginize uygun makyaj işlemi gerçekleştiriliyor. Renkli göz makyajı, derin göz makyajı ile de gözleriniz ön plana çıkarılıyor.

Gelin Saçı Modelleri

Gelinliği ve gelini en güzel vurgulayacak noktalardan biri olan gelin saçı modelleri gelinlik modeli ve gelinin yüz tipi baz alınarak yapılıyor. İstanbul ilindeki kuaför gelin topuzu, dağınık gelin saçı, örgülü gelin saçı, tesettür gelin başı modelleri ile gelinler hazırlanıyor. Saç aksesuarları dikkate alınarak saç tasarımı yapılıyor. Duvaklı gelin başı modelleri bulunuyor. Hazırlanan gelin başı için gelin tacı, inci, sim vb. detayları göz ardı edilmeden işlem gerçekleştiriliyor.

Atakan Gelişli Kuaför Gelin Saçı & Makyajı Fiyatları

İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde bulunan MSA Kuaför bünyesinde gelin saçı ve makyajı fiyatları 800 TL’den başlıyor. Gelinin yüz tipi, cilt tipi, gelinlik modeli vb. hiçbir ayrıntıyı atlamadan gelinlerini hazırlıyor. Özel günlerinde gelinlere ek olarak on yakınına daha hizmet verebilen kuaför kapalı gelinleri için normal kuaför alanı dışında tesettür bölümü bulunduruyor. Ağda, saç boyama, el ve ayak masajı, manikür, pedikür, takma kirpik hizmetleri de sunabiliyor.

Atakan Gelişli gelin başı ve makyajı fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için DüğünBuketi ücretsiz danışma ekibi ile iletişime geçebileceğiniz gibi ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Nerede?

İstanbul ili Ümraniye ilçesinde ferah salonu ile gelinlerini bekliyor. Hangi şehirde ya da hangi semtte olursa olsun gelinleri ile buluşabiliyor.

Atakan Gelişli Adresi: İstiklal Mh. Kavaklıdere Cd. No:3 Kat:2 Ümraniye.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Ağda, saç boyama, el ve ayak masajı, manikür, pedikür, takma kirpik hizmetleri de sunabiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçilmeli

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin saçı, makyajı, takma kirpik uygulaması bulunuyor.

Atakan Gelişli Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

Atakan Gelişli Kuaför organizasyon fiyatları Atakan Gelişli Kuaför organizasyon fiyatları Atakan Gelişli Kuaför organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Atakan Gelişli Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Atakan Gelişli Kuaför

Yorum yaz