Atabay Hotel

Hayatın daha da anlam kazandığı noktalardan biri olan düğün davetlerinizde en şık tasarımları hazırlayıp kusursuz bir hizmet vermeye talibiz! Düğün anlayışını tamamen klasik salonlardan otellerin balo salonuna taşıyan Atabay Hotel yıllardır edindiği tecrübe ve bilgi birikimiyle yanınızda olacak. Sizlere doğru ve kaliteli hizmet verebilmek için hazırlanan profesyonel kadromuzla birlikte saraylara layık bir gecenin en güzel parlayan yıldızı olacaksınız.

Birbirinden harika tasarımlar, gelin yolu konseptleri ve daha nice sürprizlerle şenlenecek gecenizin bitmesini istemeyecek, büyüsünden çıkamayacaksınız. Konuklarınızın yüzündeki gülümsemeyle birleşen neşeniz de bizlere ne kadar doğru bir iş yaptığımızı bir kez daha gösterecek. Yüzlerce çiftin mutluluğuna dokunup küçük dokunuşlarla mükemmele dönüştürdüğümüz gibi gelin sizin gecenizi de hep beraber tasarlayalım!

Atabay Hotel Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

300 ile 400 kişi arasında değişen balo salonu kapasitesiyle hizmet veren Atabay Hotel ailesi olarak dilediğiniz her şeyin anında gerçekleşeceğini iddia ederek söz veriyoruz. 200 kişilik açık terasımızda da yazın en güzel davetlere bir yenisini ekleyebileceksiniz. Düğünden önce organizasyon yöneticimizle keyifli bir sohbet eşliğinde istedikleriniz hakkında konuşup aklınızdaki konsept fikirlerine öğrendikten hemen sonra planlar yapılacak ve aşk geceniz için hazırlıklar başlayacak. Kulaktan dolma klasik bilgilerle değil modern düğün konseptlerine uygun, olması gerektiği gibi ve her adımında kalitenin izlerini bulacağınız tasarımlar ortaya çıkaracağız.

Atabay Hotel'de Yuvarlak masa düzeninde sıralanacak masalar arasında hareketiniz kısıtlanmaması açısından eşit aralıklar bırakılarak düzen alınacak ve üzerleri bembeyaz kumaşların, süslemeler ve yemek tabaklarıyla şahane uyumuna bırakılacak. Şayet yemekli bir davet tercih ediyor ve listelerimizi merak ediyorsanız şehir oteli olmanın verdiği nimetlerden biri burada karşınıza çıkacak ve mükemmel menüler düğününüzü şenlendirecek. Taptaze malzemelerden oluşturulan menüleri önceden düğün tadımında deneyip istediğiniz lezzetleri ekleyecek veya çıkarma şansınız da olacak.

Bunların dışında mükemmel bir ses sistemi salonun her yanına sesin eşit dağılmasını sağlayacak ve bu kolonlardan orkestramızın mükemmel ezgileri yükselecek. En güzel dans ve oyunlarınızı kayıt altına alacak orkestramızsa tüm gece kayıtta olacak ve hayatınızın en güzel anlarını saniye saniye kaydedecek. Tabi aile albümü oluşturacak fotoğrafçımızda başka hatıra dolu bir hediyeyi sizlere takdim edecek. Tüm bunlar gerçekleştikten sonra da konforlu odalarımızda ve balayı süitimizde huzur içerisinde konaklayabileceksiniz. Rahatlığın eğlenceyle birleşmesinin yeni adı Atabay Hotel!

Atabay Hotel Nerede Yer Alır? Atabay Hotel’e Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Bahçelievler Mahallesi’nde Hanımeli Sokak’ta yer alan Atabay Hotel ’e ulaşmak için birçok alternatif yol bulunmaktadır. BAKIRKÖY - İKİTELLİ KÖYİÇİ, SEFAKÖY - HALKALI – KAYAŞEHİR dolmuşlarıyla ulaşabileceğiniz Atabay Hotel’e aynı zamanda otobüs ve metroyla da gidebilirsiniz. 146M, 78Ş otobüsleri Hanımeli Sokak’tan geçen otobüsler olup, Atabay Hotel ’e yürüme mesafesindedir. M3 metro hattıyla da ulaşabileceğiniz Atabay Hotel ’e kendi araçlarınızla da gelebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Atabay Hotelinde söz merasimimiz oldu salonlarını bizim için süsleyip konsepte uygun hale getirmişlerdi aynı zamanda ikramları da çok taze ve lezzetliydi tavsiye ederim

  2. Puan

    Otelin sağladığı hizmetler çok çok güzeldi. eksiksiz kaliteli bir servis, çalışan ekip güleryüzlü ve ilgili. organizasyon yetkilileri her isteğinizle ilgileniyor. ulaşımı çok kolay misafirlerimiz rahatlıkla bulmuşlar. önerebileceğim bir otel

  3. Puan

    çok güzel bir düğün oldu ekip çok organizeydi açıkçası beklentilerimizin üstünde oldu. Teşekkür ederiz.

Yorum yaz