Ankara Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
180
Min
400
Max
Otopark
50
Araç

Süslemeler & Ekstralar

 • Bindallı / kaftan kiralama ve satış
 • Davul şov
 • Gelin kına örtüsü seti
 • Hint kınası
 • Kına / nedime ekibi
 • Kına mumu
 • Kına seti
 • Kına tahtı kiralama
 • Kına tepsisi
 • Nedime tefi ve bendiri
 • Oryantal / zenne şov
 • Semazen
 • Yer minderi

Mekan Özellikleri

 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon
 • Tarihi mekan
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Ata Konağı Hakkında

Kına geceleri, son dönemlerde farklı mekanlarda ve değişik atmosferlerde düzenlenmeye başlandı. Bu yüzden pek çok gelin adayı da kına geceleri için farklı farklı mekanları araştırıyor. Ankara’nın Altındağ ilçesinde bulunan Ata Konağı, 170 yıllık geçmişiyle kına gecesi gibi organizasyonlar için değişik ama güzel ortam sunuyor. Her türlü ihtiyacınızın eksiksiz olarak yerine getirildiği ve organizasyonun en ince ayrıntısına kadar planlandığı mekan, uygun fiyatlarından dolayı da çiftlerden beğeni topluyor. Ata Konağı kına gecesi fiyatları kişi başı 30-50 TL arasındadır.

Özellikleri

Ata Konağı, kendine has oldukça güzel bir atmosfere sahip. Tarihi bir mekan olduğu için eşine az rastlanır bir ortam sunan salonun iki adet kapalı davet alanı bulunuyor. Bu alanlardan biri 180, bir diğeriyse 200 kişilik bir kapasiteye sahip. Organizasyonunuzun türüne ve misafir sayınıza göre istediğiniz alanı seçebileceğiniz gibi, isterseniz bu iki alanı birleştirip 400 kişilik tek bir davet alanı olarak da kullanabilirsiniz.  Salonun geniş kapasitesi yüksek tavanlı ve kolonsuz olmasıyla birleşince, kalabalık ama rahat etkinliklerin düzenlenmesine imkan tanıyor.

Mekanın yaklaşık 50 araçlık bir otoparkı da var. Ata Konağının dekorasyonu, tam olarak atmosferine uygun olacak şekilde dizayn edilmiş. Beyaz ve sarı renklerinin hakim olduğu salonlar, oldukça sade ve şık bir görüntüye sahip. Yuvarlak masaların tercih edildiği salonda, masa ve sandalye örtülerinin renklerini zevkinize göre belirleyebiliyorsunuz. Masa dekorları için de şamdan ve çiçek seçenekleri bulunuyor.

Ata Konağı Kına Gecesi Fiyatları

Altındağ ilçesinde yer alan Ata Konağı, atmosferi, geniş kapasitesi ve sahip olduğu imkanlara rağmen, oldukça uygun fiyatlara sahip. Ata Konağı hafta içi kına gecesi fiyatları kişi başı 10-30 TL arasındayken, hafta sonu bu fiyat 30-50 TL arasında değişiyor. Kokteyllerse kişi başı 10-30 TL civarındadır. Eğer paketler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden teklif alabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Ata Konağı, özellikle kına geceleri için oldukça güzel hizmetlere sahip. Kına gecenizin planlamasını her durumu düşünerek yapan mekan, organizasyon sorumluları sayesinde etkinliğin kusursuz geçmesi sağlıyor. Salon kına geceniz için ihtiyaç duyabileceğiniz kına tepsisi, kına mumu, Hint kınası, kına seti, kına tahtı, bindallı ve kına süslemesi gibi şeyleri sizler için temin ediyor. Böylece her şeyin tam olduğu bir kına gecesi yaşanıyor. İsterseniz dışarıdan bir organizasyon firması ile de çalışabiliyorsunuz.

Kına gecelerinin olmazsa olmazlarından biri müziktir. Bunun farkında olan Ata Konağı, kına geceniz için DJ ve orkestra temin edebiliyor. Müzisyenin üstüne kına müziği, davul şov ve zenne/oryantal şov gibi şeylerde eklenince ortaya oldukça eğlenceli kına geceleri çıkıyor. Üstelik salonun profesyonel fotoğraf çekim ekibi kına gecesinin her anını kayıt altına alıyor. İsterseniz dışarıdan bir fotoğrafçı ile de çalışabiliyorsunuz.

Salonun her etkinlik için zengin ve lezzetli menüleri bulunuyor. Menülerde tadım ve değişiklik imkanı sunan mekan, profesyonel bir catering hizmetine de sahip. İsterseniz dışarıdan catering hizmeti de alabilirsiniz.

Ata Konağında; düğün, nişan, nikah, sünnet düğünü, doğum günü, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, açılışlar, resepsiyonlar, davetler ve galalar gibi organizasyonlar düzenlenebiliyor.

Ata Konağı Nerededir?

Ankara’nın Altındağ ilçesinde bulunan Ata Konağına, Talat Paşa Bulvarı üzerinden Dumlupınar Caddesine giderek ulaşabilirsiniz. Toplu taşımayla gitmek isteyenlerse 339-5, 339-7, 353-5 ve 354-3 gibi otobüs hatlarını kullanabilirler.

Mekanın açık adresi şu şekilde: Dumlupınar Cd. Sarıkadın Sk. No:69 Hamamönü Altındağ / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması, catering hizmeti ve fotoğrafçı temin edilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, kına, nikah, sünnet düğünü, doğum günü, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, açılışlar, resepsiyonlar, davetler ve galalar düzenlenebiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menüde tadım ve değişiklik, davul şov, oryantal/zenne şov

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi ses, sahne ve ışık hizmetlerini, masa ve sandalye süslemeyi içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketi organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, DJ ve orkestra temini ve fotoğraf çekimini içeriyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Oldukça sade ve şık modern bir tasarıma sahip olan Ata Konağı, tasarımında genel olarak beyaz ve sarı renkler hakim. Yuvarlak masaların kullanıldığı salonda, masa ve sandalye örtüleri beyaz, kırmızı veya pembe gibi farklı renklerde olabilir. Masa süslemesi içinse şamdan ve çiçek seçenekleri bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

İki adet kapalı davet alanı bulunuyor. Bu davet alanlarından biri 180, diğeriyse 200 kişilik. İhtiyaç halinde bu davet alanları birleştirilebiliyor ve 400 kişiye kadar ağırlayabiliyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Salon orkestra ve müzisyen temin edebiliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, çocuk menüsü, kırmızı ve beyaz et menüsü

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını 22:00'a, serviyse 23:30'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Oldukça sade ve şık modern bir tasarıma sahip olan Ata Konağı, tasarımında genel olarak beyaz ve sarı renkler hakim. Yuvarlak masaların kullanıldığı salonda, masa ve sandalye örtüleri beyaz, kırmızı veya pembe gibi farklı renklerde olabilir. Masa süslemesi içinse şamdan ve çiçek seçenekleri bulunuyor.

Ata Konağı kına gecesi fiyatları ne kadar?

Ata Konağı kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Ata Konağı kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Ata Konağı Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Ata Konağı kapalı alan kapasitesi 180 - 400 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  18.06.2022 Özge-Fahri çiftinin kına organizasyonunu Ata konağında gerçekleştirdik mekân ve hizmet anlamında çok memnun kaldım. Başta Sinem hanım olmak üzere bize hizmette bulunan herkese teşekkür ediyorum

 2. Puan

  Çok güzeldi herşey

Yorum yaz