İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Asya Moda by Emine Mert Hakkında

İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye konumunda bulunan Asya Moda by Emine Mert kaliteli hizmeti ile beğeni topluyor. Farklı tasarımlarıyla gelinlik ve moda evi kategorisine adını yazdıran firma geniş hizmet yelpazesiyle de dikkat çekiyor. Her vücut tipine ve bedene uygun bir modeli bulunan firmanın fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor.

Gelinlik Modelleri

Moda Evi gelinlik hizmetinin yanında abiye ve nişanlık hizmeti de veriyor. Gelinlik önerilerinde düğün türünüz ve konseptinizi göz önünde bulunduran moda evi, size en uygun olacak modeli seçmeniz için yardımcı oluyor. Tarihi düğün konsepti için kaburga, Fransız dantelli, klasik veya kuyruklu gelinlik modelleri önerisinde bulunan firma, otelde düğüne taşlı, straplez modelleri tavsiye ediyor.

Sokak düğünleri için tercih edilen fırfırlı, kabarık, omuz detaylı gelinlikler salon düğünlerinde yerini askılı, prenses, A kesim gelinliklere bırakıyor.  After party nişan elbisesi olarak abiyelerinden faydalanabileceğiniz firma bu alanda da renkli, taşlı, kısa, uzun, iki parça modellere yer veriyor.

Asya Moda by Emine Mert Gelinlik Fiyatları

Gelinlik, abiye ve nişan elbisesi konusunda öncü firma kendine özgü tarzıyla akıllarda yer ediyor. Uygun fiyatlarıyla her bütçeye hitap eden firma paket sistemle çalışıyor. 1000 TL’den başlayan fiyatlar paket içeriğinde sunulan hizmetlere göre farklılık gösterebiliyor. Değişkenlik gösteren fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Asya Moda  ekibi randevu sistemiyle çalışıyor. Zevklerinizi gözlemleyen ekip ilk aşamada hazır model gelinlik modellerini beğeninize sunuyor. Tercih ettiğiniz bir model olması dahilinde ürün tadil ve tamiratlar yardımı ile vücudunuza uygun bir hale getiriliyor. Kararsız gelin adaylarına özel dikim hizmeti de sunan firma, hayalinizdeki modeli dikebilmenin  yanı sıra model önerileriyle de size yol  gösteriyor.

Sürecin sorunsuz işlemesi için 3 ila 5 prova alan stil danışmanları ile  düğünden  en az 4 hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor. Süreç sonunda ürünü eksiksiz teslim eden firmada kiralama olanağı da sunuluyor. Moda Evi, duvak, eldiven, gelin buketi ve gelin kesesi gibi parçaları da temin ederek gerekli tüm parçaların tamamlanmasını sağlıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Asya Moda by Emine Mert İstanbul Ümraniye lokasyonunda bulunuyor.10, 10G, 14DK, 14ES, 20Ü, 522 numaralı otobüsler ve M5 metrosuyla ulaşabileceğiniz moda evinin açık adresi ise şöyle;

"Atatürk Mahallesi, Alemdağ Caddesi No:29 Kat: 2 34764 Ümraniye / İstanbul."

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul Ümraniye konumunda hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Abiye ve nişan elbisesi hizmeti, duvak, eldiven, gelin buketi ve gelin kesesi gibi hizmetler veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kiralama ve hafta sonu hizmet ek avantajlar arasında bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde hazır model gelinlik, abiye ve nişanlık kiralama ve satın alma hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel dikim gelinlik, gelinlik provası, gelin aksesuarları gibi olanaklar bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İsteğe bağlı kişiye özel dekorasyonlar gerçekleştirilebiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta içerisinde ürünler teslim ediliyor.

Asya Moda by Emine Mert organizasyon fiyatları ne kadar?

Asya Moda by Emine Mert organizasyon fiyatları Asya Moda by Emine Mert organizasyon fiyatları Asya Moda by Emine Mert organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Asya Moda by Emine Mert Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Asya Moda by Emine Mert

Yorum yaz