Asya Kızılcahamam Termal Tatil Köyü

Yerlisinin tarihini bildiği ve her gün uğrak noktası haline getirdiği yabancısının da duyup mutlaka gitmek istediği bir bölge olan Kızılcahamam’da bulunan Asya Kızılcahamam Termal Tatil köyü konforun huzurunu sonuna kadar hissetmenizi sağlarken eşsiz bir düğüne de imza atmanıza yardımcı olacak! Tatil köyünde düğün nasıl olur derseniz cevabını görselleriyle anlatacak olan ekibimiz eşsiz balo salonumuzun kapısınız sizlere ardına kadar açacak. Ankara’nın eşsiz termal suları arasında konforlu odaların keyfini çıkarırken rahatça hazırlanabileceğiniz bir ortam da yaratacağız. İstiyoruz ki en güzel gecenin yıldızı olun ve arkanızdaki rehber biz olalım! Bunun için vereceğimiz uğraşlar sonunda kapıdan girdiğiniz andan itibaren spotlar sizi aydınlatacak aşkınız da konuklarınızı..

Asya Kızılcahamam Termal Tatil Köyü Kaç Kişilik Hizmet Kapasiteyle Hangi Hizmetleri Sunuyor?

200 ile 400 kişi arasında değişen konuk kapasitemizle sizlere gerçekten unutulmayacak bir gece yaşatacağız. Hizmetlerimiz düğün saatinden çok önce başlayacak ve dilerseniz termal havuzumuzun sıcacık sularında dinlenip telaşınızdan kurtulabileceksiniz. Ondan sonra gelin hazırlanma odasında düğün saatine kadar dinlenip nedimeleriniz yardımıyla son hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz. Düğün alanımızdan bahsedecek olursak yüksek tavanlı, kolonsuz pist alanına sahip ve ferah bir tablo çizen balo salonumuz dilediğiniz her konsepti gerçekleştirmenize uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Masaların örtüsü, renkli tüller, masa üzeri süsleri ve değişik gelin yolu dekorlarını kendiniz seçip organizasyon ekibimize bildirdiğinizde gerçekleşen sonucun mükemmelliğine inanamayacaksınız. Masalar şık şamdan ve yemek takımlarıyla süslenirken mutfaktan çıkacak davet menüleri de damaklarınızı unutulmayacak lezzetlerle tanıştıracak.

İdeal bir düğün hizmetlerinin çok üzerinde kalite anlayışını benimseyen Asya Kızılcahamam Termal Tatil Köyü ekibi düğününüzü nesillere aktarmanız için fotoğrafçı ve kameraman hizmetleriyle de tüm gece kayıtta olacak. Ayrıca salonun her yanında bulunan havalandırmalar yaz/kış taze bir havada eğlenmenizi sağlayacak. Tüm bunlar sizin için düşünülüyorken eğlencesiz olur mu? Alanında bir numara olan orkestramız ve dilerseniz sanatçımız da en iyi müzik performanslarıyla aranızda olacak. Dans ederken dostlarınızla hayalini kurduğunuz ne varsa bir bir gerçekleştirecek, piste getirilen görkemli düğün pastasıyla coşkunuzu daha da perçinleyeceksiniz. Aşkla sarılmış kalpleriniz pastayla tatlanınca dostlarınızın alkışları da bu kareye ritim tutacak.

Asya Kızılcahamam Termal Tatil Köyü Nerededir? Asya Kızılcahamam Termal Tatil Köyüne Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Ankara’nın birçok tarih ve medeniyete ortalık etmiş Kızılcahamam bölgesinde konfor ve eğlenceyi bir arada sunan tatil köyümüze özel aracınızla ulaşmak isterseniz Anadolu Bulvarı ve Ankara Bolu yolunu kullanmak sizler için merkezden ulaşım konusunda gayet kolay bir rota olacaktır. 100. Yıla Doğru Hatıra Ormanı bölgesine yakın olan tatil köyümüze toplu taşımayla ulaşmak isterseniz de Opera’dan hareket eden 527-2, Numune Hastanesinden hareket eden 394-3 ve 527-2, Tacettin Dergâhı’ndan da 351 ve 527-2 numaralı hareket eden otobüslere bindiğinizde gayet kolay ulaşacaksınız. Ulaşım süresi ortalamam 2 saati bulsa da kendi konumuzdan daha yakın bir rota oluşturabilirsiniz. Ayrıca yaşayacağınız güzellikler için bu kadar yol az bile diyeceksiniz!

Sırala

  1. Avatar
    DİDEM
    Puan

    Burası bizim hem balayı otelimiz hem de düğün otelimiz. Şahane bir düğünümüz oldu. Müzikler ve sahnemiz öyle güzeldi ki kimse yerinde oturmadı desem yeridir. Tek bir aksaklık bile yaşamadan coşkuyla oynadık, hopladık! termal bir otelde balayı yapmanın keyfi ise inanın anlatılmaz yaşanır! Tavsiye ederim.

Yorum yaz