Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Asya Dijital Fotoğrafçılık

Asya Dijital Fotoğrafçılık, Ankara Etimesgut mevkiinde bulunuyor. Yenilikçi uygulamaları ile dikkatleri toplayan Asya, uygun fiyatları ile de çiftleri memnun ediyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı özelinde hizmet veren Asya Dijital Fotoğrafçılık, 1000 TL’den başlayan paket fiyatları sunuyor. ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ butonuna tıklayarak size uygun paket seçiminde bulunabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak bilinen Asya Dijital; kına, nişan, save the date, trashday gibi çekimler için de hizmet veriyor. Düğün gününden önce ya da sonra daha rahat bir şekilde çekim yapmak isterseniz şehir dışı seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.

Düğün öncesi hazırlıklarından başlayarak düğün bitimine kadar her detay kayıt altına alınıp yıllar boyu iyi ki dedirtecek bir düğün belgeseli de Asya Dijital Fotoğrafçılık tarafından hazırlanıyor. Farklı tarzlara hitap eden albüm seçeneklerinden birini seçebilir ve hem kendinize hem de ailelerinize büyük bir anı bırakabilirsiniz.

Özel gününüzde Asya Dijital ile çalışmak isterseniz en geç 2 hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor. Çekim sonrasında da 3 hafta içerisinde ürünleriniz teslim ediliyor.

Teknolojiyi yakından takip eden firma, en yeni ekipmanları ile muhteşem kareleri sonsuzluğunuza arman ediyor. Doğal ışığın büyüsüne inanan Asya Dijital,  karar verdiğiniz mekanda hazırlıklar yaparak en iyi ışığın açısında sizlerle aynı kareye sığdırıyor.

Asya Dijital Fotoğrafçılık Dış Çekim Fiyatları

Her ortamın ve mekanın farklı bir büyüsü vardır. Dış çekim ya da stüdyo çekimi, save the date ya da trashday istediğiniz çekimi tercih edebilirsiniz.

Hangi çekimi tercih ederseniz edin paket içerikleri ve konsept özellikleri kişiden kişiye değişiklik gösterecektir. Bu durum fiyatlarda da değişikliğe neden olacaktır.

Standart ve her şey dahil paket içerikleri sunan Asya Dijital, düğün dış çekim fiyatları 1000- 1500 TL’den başlıyor. "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurarak hayalinizdeki çekim konseptine uygun fiyat teklifi alabilirsiniz.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Asya Dijital, Ankara Etimesgut bölgesinde merkezi bir konumda bulunuyor. Ankara Bulvarı ya da Türkkızılayı Caddesi üzerinden özel aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kızılay meydanından 186-1, 187-1, 492, 494 numaralı otobüslere binerek Opera durağında inebilirsiniz. Daha sonra Devlet Tiyatroları durağından 536 numaralı otobüslere binerek firmayı ziyaret edebilirsiniz.

Firmanın açık adresi şu şekildedir; Süvari Mahallesi, Ahi Mesut Bulvarı, Arguvan Sokak, No:4/B, Etimesgut / Ankara

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirlerde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Save the date, trashday, düğün belgeseli, düğün klibi, nişan, kına, mezuniyet, aile ve yeni doğan çekimleri de yapılmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 45 gün önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

İstek doğrultusunda şehir dışında çekim hizmeti verilmektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekipman temini ve fotoğrafların orijinal teslimi yapılmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Mekan ve konsept belirleme, düğün hikayesi, albüm ve fotoğrafların orijinal teslimi yapılmaktadır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Ön görüşme ile konsept ve mekan belirleme yapılmaktadır.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün teslim süresi 3 haftadır.

Asya Dijital Fotoğrafçılık düğün fiyatları ne kadar?

Asya Dijital Fotoğrafçılık düğün fiyatları Asya Dijital Fotoğrafçılık düğün fiyatları Asya Dijital Fotoğrafçılık organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Asya Dijital Fotoğrafçılık Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Asya Dijital Fotoğrafçılık

Yorum yaz