Aşşrom Çamlıca

Aşk hayatınıza girdiği zaman daha önce hiç yaşamadığınız duygular, sevinçler bazen de kalbinizden taşacak olan heyecanlar yaşayacaksınız. Bu heyecanlardan birisi de düğün hazırlıkları zamanı yanınızdan hiç eksik olmayacak. Gelinlik, çeyiz, yeni ev derken o kadar keyifli bir dönem içerisinde olacaksınız ki. Listedeki detayları yavaş yavaş tamamlarken de konuklarınızla muazzam bir gece altında toplanmak için mekân bakmaya başladığınızda İstanbul’un incisi Küçük Çamlıca’nın gözde mekanlarından olan Aşşrom Çamlıca kır düğünü konseptiyle gecenize yıldız gibi doğacak!

Aşkınızın yemyeşil doğa arasında gökteki yıldızlardan daha çok parlaması için yardımlı olup tüm gece hafızalardan silinmeyecek gecenizin inşasına devam edeceğiz. Mutluluğun düğünle taçlanması için emek verdiğiniz gibi bizde hayatınızın en güzel gecesi için 38 yıllık bilgi birikimimizle harika konseptler hazırlayacağız.

Aşşrom Çamlıca Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

Aşşrom Çamlıca kır düğünü konseptini İstanbul’un yükselen binaları arasında doyasıya yaşamak isteyenler için tadına doyulmaz bir mekân. Ama kış düğünü yapacak olan çiftlerimizle de buluşabilelim diye açık mekânımız 350 kapalı mekânımızsa 400 kişilik hizmet kapasitene sahip. Yani hava şartları ne olursa olsun Aşşrom ekibi tasarımlarını aşkınızdan eksik etmeyecek! Düğün kapsamında yapılacak olanlardan bahsedecek olursak etrafı yeşillerle çevrili alanda bembeyaz yuvarlak masalar ve yine beyaz fakat istediğiniz renk tüllerle süslenmiş sandalyeler yerini alacak. Düğünden önce kır düğünü için hayal ettiğiniz ne varsa organizasyon ekibimiz bu alan üzerine işleyecek ve eksik değil daha farklı tasarımların da eklendiği bir davet alanıyla karşılaşacaksınız.

Aşşrom Çamlıca’da Hangi Etkinlikleri Gerçekleştirebilirsiniz?

Davet alanlarımız tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikle inşa edilmiştir. Bu sebeple;

 • Düğün
 • Nişan
 • Kına
 • Sünnet düğünü
 • Doğum günü partisi
 • Açılışlar
 • Bayi toplantıları
 • Seminerler tarzı etkinliklerinizi rahat bir hava içerisinde gerçekleştireceksiniz. Ve bu etkinliklerde vereceğimiz hizmet en üst düzeyde tutulacak. Tüm gece eğlenmeniz için deneyimli orkestra ekibimiz, masaların arasında danslarınız için ayrılan geniş pistimiz, gelin yolu süslemesi hatta düğünden önce gelin odası hazırlıkları, yemek veya ikram servisi, güvenlik kamerası ve kapalı alanımızda bulunan havalandırma sistemleriyle tam bir bütün olarak hizmet veriyoruz. Unutmayın ki Aşşrom’da gerçekleştirdiğiniz düğün yada herhangi bir etkinliği çocuklarınız kendi evlatlarına bile anlatacak. Kalite ve huzurla mükemmel bir gece ortaya çıkaracağız.

Aşşrom Çamlıca Nerede Yer Alır? Aşşrom Çamlıca’ya Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İstanbul’un tarihine ve güzelliğine tanıklık eden Üsküdar’ın Küçük Çamlıca’sında bulunan mekânımıza özel aracınızla ana hatlardan ulaşmanız gayet mümkün. Yol durumunu kontrol ederek her iki yakadan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma kullanmak isterseniz de Kadıköy- Küçük Çamlıca otobüslerini kullanabilirsiniz. Farklı bir alternatif isterseniz de Kadıköy-Ümraniye otobüsüne binip ardından 11ES yâda 11Ü numaralı otobüsleri kullanarak ulaşmanız gayet kolay olacaktır.

Sırala

 1. Avatar
  Meryem
  Puan

  Açık ve kapalı alanı aynı anda kullanabildiğiniz nadir salonlardan ayrıca dekorasyon ve süslemeleri de şahane fiyat konusunda da ücretin tam karşılığını alacağınıza emin olabilirsiniz.

 2. Avatar
  Sude
  Puan

  nikahımızdan sonra buraya geldik ve çokda memnun kaldık.. yemekler çok güzeldi ilgi alaka hizmet servis çok çok iyidi. fiyatlar hizmete oranla çok uygun . çok keyifli bir akşamdı emeklerinden ve güler yüzlerinden ötürü herkese teşekkürler takrar tekrar

 3. Avatar
  esra ve ahmet
  Puan

  bizim esimle tek istedigimiz kir düğünü yapmakdı başka seçenek yoktu 🙂 tarihimiz yüzünden zorlanacağımızıda biliyorduk. Gerçektende hava koşulları yüzünden olumsuzluk yaşasakda çok güzel bri düğün yaptık. Aşşrom ailesine geçde olsa teşekkür ederim, yapabilecekleri herşeyi belkide fazlasını yaptılar bizim için günümüzü güzelleştirdiler. Bizede sadece keyfini çıkarmak düştü =) iyiki varsınız

 4. Avatar
  Nedim & Defne
  Puan

  Tam istediğim gibi bir kır düğünü olsu. Size birde buradan teşekkür etmek istedi. Hayallerimi gerçekleştirdiniz süper ekip!

Yorum yaz