Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Doğa manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Asrı Saadet Düğün Salonları Hakkında

Hayatınızın en özel ‘Evet’ ini diyeceğiniz gün için mekan seçimi de oldukça önemli bir detay oluyor. Yenimahalle ilçesinde bulunan Asrı Saadet Düğün Salonları bu mutlu gününüzde sizlere kapılarını açıyor. Ankara halkının ilgi gösterdiği bu şık salonda 10 TL’den başlayan düğün fiyatları da çiftleri çok mutlu ediyor. Yandaki ‘Fiyat Teklifi Al’ formunu doldurarak mekanın imkanları ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Olanakları

Asrı Saadet Düğün Salonu düğün hazırlık sürecinin ne kadar stresli bir süreç olduğunu biliyor ve sizleri rahatlatmak için çalışıyor. Organizasyon sorumlusu desteğiyle mekan dekorasyonundan, müzik seçimine kadar her detayı rahatlıkla planlayabilirsiniz. Yemekli düğünler için lezzetli yemekler hazırlanıyor. Mekanın aşçısı sizi etkinlik öncesi menü tadımına davet ediyor ve damak zevkinize göre değişiklik imkanı da tanıyor.

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısı düğünden sonra hatıra kalacak birbirinden güzel fotoğraf ve video çekimi gerçekleştiriyor. Her iki alanda da kurulan kaliteli ses, ışık ve sahne sistemi en iyi orkestra ile canlı müzik yayınını destekliyor. Kendi araçlarıyla salona ulaşım sağlaya misafirler için vale hizmeti de imkanlar dahilinde. Her şeyi sizin yerinize düşünen düğün salonunda size yalnızca sevdiklerinizle doyasıya eğlenmek kalıyor.

Asrı Saadet Düğün Salonu Fiyatları

Düğün fiyatlarını ilk belirleyen faktör yemekli veya yemeksiz tercihiniz oluyor. Yemeksiz tercihinde bulunursanız paket başlangıç fiyatları hafta içi 3000 TL, hafta sonu ise 5000 TL oluyor. Bu fiyatlar içerisinde pasta ve meşrubat ikramı; salon kiralama ve müzik yayını dahil oluyor. Yemekli düğünler de hafta içi 10 ile 30 TL, hafta sonu ise 30 ile 50 TL arasında değişiyor. Siz de Asrı Saadet'in uygun fiyatlarından yararlanmak isterseniz DüğünBuketi.com ile görüşebilirsiniz.

Özellikleri

Asrı Saadet Düğün Salonları, organizasyonlarda hiçbir aksaklık yaşanmaması için profesyonellerle çalışıyor. Düğün salonunun sizin isteğinize uygun şekilde hazırlanan açık ve kapalı davet alanları bulunuyor. Minimum 500 kişiden 750 kişiye kadar ağırlayabileceğiniz salonda davetlerinizi yemekli veya kokteyl düzeninde verebilirsiniz. Kapalı salon yüksek tavanlı ve kolonsuz olmasından dolayı ferah bir alan hazırlıyor.

Salon dekorasyonunda gold renk ağırlıklı olarak kullanılıyor. Yuvarlak beyaz örtülü masalarda altın sarısı sandalyeler ve gösterişli şamdanlar bulunuyor. Gelin ve damat masasında ise renkli çiçeklere yer veriliyor.

Ulaşım

Ankara ilinin Yenimahalle ilçesinde hizmet veren Asrı Saadet Düğün Salonları, davetleriniz için iyi bir seçim oluyor. Şehir merkezinde konumlandığından dolayı misafirleriniz için ulaşım rahatlığı sağlıyor. EGO otobüsleri, dolmuş ve taksi gibi toplu taşıma araçları ile mekana gelebilirsiniz. Kendi aracıyla gelecekler için salonun açık adresi; Melih Gökçek Blv. Turgut Özal Mah. 1940. Cad. Kuruçayırlı Tower No:81/14 Kat:1 Çakırlar Yenimahalle / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ve catering getirebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, sünnet düğünü, kına gecesi gibi davetler verilebilir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Servis elemanı, düğün pastası ve orkestra bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Fotoğraf çekimi, catering, menü tadımı bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın fotoğrafçısı ile çalışabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve yüksek tavan kolonsuz kapalı salon var.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın orkestrası var.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel menü hazırlanıyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23:00'de müzik ve servis sona eriyor.

Asrı Saadet Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Asrı Saadet Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Asrı Saadet Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Asrı Saadet Düğün Salonları Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Asrı Saadet Düğün Salonları kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorum yaz