Asrı Saadet Balo Ve Nikâh Salonu

Hayatınızı birleştirecek doğru insanı bulduğunuzda düğün hazırlıklarını hiç düşünmeyin çünkü hepsini Asrı Saadet Balo Ve Nikâh Salonu hazırlayacak! Mutluluk uzun ve keyifli bir yoldur fakat düğün hazırlıkları başladığında anlarsınız ki bazen yorulacak bazen de umutsuzluğa kapılacaksınız. Sizi olumsuz duruma düşürecek etkenlerin hepsini ortadan kaldırmak için yanınızda olacak Asrı Saadet ailesi inanın ev sıcaklığını düğün alanına ve hazırlanma odanıza en içten duygularıyla yansıtacak.

Başarının şansa bırakılmaması gerektiğine gönülden inanan ekibimiz yoluna başladığı ilk günden beri azim ve kararlılıkla devam ediyor. Sizlerin gözündeki ışıltıya ne kadar çalışsak az.. Bunu bildiğimiz içinde durmuyoruz, onun yerine farklılık kelimesini lügatımızın en parlak anlamı haline getiriyoruz. Biz sizlerle bir arada olmaktan çok mutluyuz eğer sizde geçmiş referanslarımıza bakarsanız çiftlerin ne kadar mutlu olarak salonumuzdan ayrıldığını göreceksiniz. Mutlu çiftlerden biri de siz olmak ister misiniz?

Asrı Saadet Balo Ve Nikâh Salonu’nda Hangi Etkinlikleri Gerçekleştirebilirsiniz?

Asrı Saadet ailesi mutluluğa kucak açan bir işletme ve bu yüzden;

 • Düğün
 • Nişan
 • Söz
 • Nikâh
 • Kurumsal etkinlikler
 • Doğum günü
 • İş yemekleri
 • Bayi toplantıları
 • Mezuniyetler tarzı etkinliklerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Mutluluk varsa Asrı Saadet oradadır ve sizi mutlu etmek için var gücüyle çalışır. Masa süslemeleri, özel dekorlar, şamdanlar ve farklı tarzda mumluklarla 3 renk seçeneğimizden birini seçerek konseptinizi oluşturacaksınız. Yemekli bir gece tertiplemek isterseniz de nikâh salonumuzda kıyılacak modern çizgilerle bezeli bir nikâh ardından sınırsız eğlence ve leziz yemekler için balo salonumuz sizlere kapısını ardına kadar açacak.

Asrı Saadet Balo Ve Nikâh Kaç Kişilik Kapasiteyle Hizmet Vermektedir?

750 ile 1000 kişi arasında değişen kapasitemiz kalabalık aileleri de butik davet isteyen kitleleri de oldukça mutlu edecek. Alan büyük butik davet nasıl mükemmelleşir diye sorarsanız da kapasitenize uygun olarak masalar baştan düzenlenir. Bu sayede alanımızda en keyifli davetlerin ilgi odağı olursunuz. Vereceğiniz düğün davetinde masalarınız dekore edileceği gibi en sevilen davet yemeklerini de seçebileceksiniz. Usta şeflerin leziz tatlarını damaklarınızda gezdirirken düğünler müziksiz olmaz diyerek geniş pistimizin arkasında kocaman bir sahne bulunacak ve burada orkestramız en sevdiğiniz şarkıları seslendirecek.

Asrı Saadet Balo Ve Nikâh Nerede Yer Alır? Asrı Saadet Balo Ve Nikâh’a Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Türkiye’nin tarih kokan ve başkent olmasıyla değerine değer katan Ankara’da bulunan salonumuz Yenimahalle semtindedir. Ankara merkezden özel aracınızla ulaşmak isterseniz Bağdat Caddesi veya Fatih Sultan Mehmet Bulvarını kullanmanız yeterli olacaktır. Toplu taşımayla ulaşmak ve aşkı sonuna kadar mutluluk içinde yaşamak isterseniz de Numune Hastanesinden hareket eden 354-3 numaralı otobüse binip oradan M1 metrosunu kullanıp en sonda 287 numaralı otobüse binerek ulaşacaksınız. Sıhhiye’den binerseniz de 354-3 numaralı otobüse binmenize gerek kalmadan ulaşacaksınız.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Düğünümüzü burada yaptık ve hem misafirlerimiz hem de biz çok memnun kaldık. Gold salonda gerçekleşen düğünümüz her anlamıyla harikaydı. bizimle ve tüm misafirlerle çok güzel ilgilendiler. Müzik ekibi de çok iyiydi. Ayrıca çalışanlar da aynı dedikleri gibi bahşiş kabul etmediler, fiyatı da çok uygundu.

 2. Puan

  Nişanımızı burada yaptık ama düğün gibi oldu, çok memnun kaldık. Bu güzel ağırlama için çok teşekkür ederiz. Ayrıca şunu da belirtmek isterim çalışanlarına bahşiş verildiği halde almadılar, çok teşekkür ederiz.

 3. Puan

  Evlatlarımızın düğününü burada yaptık. Hiç sorun yaşamadık ve organizasyona hayran kaldık. Çalışan herkes çok ilgiliydi. Tüm salon çalışanlarına bir kez daha teşekkürler.

Yorum yaz