İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Gelin - damat odası
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık

Asrı Mekan Kavacık

Asrı Mekan Kavacık, İstanbul'un Beykoz ilçesinde hizmet veriyor. Geniş ve yüksek tavanlı düğün salonu kalabalık davetlere ev sahipliği yapıyor. Kişi başı düğün fiyatları oldukça uygun aralıklarda seyreden mekan hakkında ayrıntılı bilgi almak için teklif formumuzu doldurmayı unutmayın.

Sunduğu Hizmetler

Asrı Mekan Kavacık; gösterişli ve şık salonuyla düğün mekanı arayan çiftleri cezbediyor. Kendine has, kolonsuz ve yüksek tavanlı salonuyla bütün misafirlerin gelin ve damadı görmesine olanak sağlıyor. 750 ile 1000 kişi arasında kapasiteye sahip salonda, talep ettiğiniz taktirde masa sayısı arttırabiliyor.

Yaklaşık 2200 metrekarelik bir alana sahip mekanda misafirleriniz birbirine yakın masalarda sıkışık şekilde oturmak zorunda kalmayacaklar. Hem yüksek tavanlı olması hem de masaların arasında geniş mesafe olması sayesinde rahat ve ferah bir davetin tadını çıkaracaklar.

Asrı Mekan Kavacık Beykoz Düğün Fiyatları

Yemekli etkinlerinin başlangıç fiyatları kişi başı 30 - 50 TL şeklinde, gayet uygun diyebiliriz. Kendi ihtiyaçlarınıza, isteklerinize ve bütçenize göre size sunulan paketleri de değerlendirebilirsiniz. Düğün paketleri ise ortalama 7500 TL'den başlıyor. Asr-ı Mekan Kavacık için daha net bir fiyat bilgisi almak isterseniz, sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Olanakları

Catering hizmeti de sunan düğün salonu, istediğiniz takdirde menü tadımı da yaptırmaktadır. Düzenleyeceğiniz organizasyon için yemekli veya yemeksiz seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Asrı Mekan Kavacık bünyesinde sunulan hizmetler arasında menülerde değişiklik imkanı, mekanın organizasyon sorumlularından destek alabilme veya organizasyon firması getirebilme imkanı da mevcut. Mekanın çocuklar ve vejetaryenler için özel menü seçenekleri olduğunu hatırlatmakta da fayda var. Yirmi yılın üzerindeki deneyimin verdiği tecrübe ile en özel gününüzde yanınızda olmak için Asr-ı Mekan sizleri bekliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul, Beykoz’da bulunan Asrı Mekan, Anadolu Yakası’nda olmasına rağmen Avrupa Yakası’na da son derece yakın. Merkezi bir konumda olduğu için toplu taşımayla veya özel aracınızla çok kolay ulaşabileceğiniz bir konumda bulunuyor. C300 dolmuş hattı mekanın oldukça yakınından geçiyor. Ayrıca 11ÇB, 121A, 121B, 121BS, 15BK ve 20 numaralı otobüsleri de tercih edebilirsiniz. Mekanın açık adresi ise şu şekilde; Rüzgarlıbahçe Mah., Cumhuriyet Cad., No: 123, Kavacık, Beykoz / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü, kına gecesi, nişan, söz, kurumsal ve özel davetler düzenlenebiliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, mekan süsleme, organizasyon sorumlusu, video ve fotoğraf çekimi, ekipman temini ve orkestra hizmeti bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğrafçı ve kameraman hizmetleri bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın kendi orkestrası bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23:00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Davetlere özel süsleme hizmeti veriliyor.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Puan

  Mekanın ortamı çok güzel.bizim düğünümüz burada olduğu için çok memnun kaldik.Kavacık bölgesinde düğün mekanı arayan çiftlere tavsiye ederiz.

Yorum yaz