Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
500
Max
Otopark
250
Araç

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Klima

Asrı Çınar Balo Nikah Salonu Hakkında

Ankara’da düğün ve davet salonu dendiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Asrı Çınar, kaliteli bir hizmet anlayışını izliyor. Aşkınızın kalpten taşıp gözlerdeki parlaklığını rota belirleyen Asrı Çınar’da kendinize oldukça yakın hissedeceğiniz samimi bir ekiple tanışacaksınız. Belki de aylardır düğün hazırlığı yapıyorsunuz ve davetiyeler dağıtıldı, eviniz tamamlandı sıra bunların hepsini bir bütün olarak kutlamaya geldiğinde sizlere gerçekten mutluluk içinde geçireceğiniz bir akşam vaat ediyoruz. İlmek ilmek çalışıp mükemmel olması için bizlere güvendiğinizde hataya asla yer verilmeyecek.

Düğünden önce yapılacak provalar, yemek seçimi ve daha birçok tercihinize sunulacak konu başlığıyla zevkinizi en yakından en uzağa tüm dost ve akraba çevrenize yansıtmış olacaksınız. Fotoğraf karelerinde gönülden gülümseyip odanızın en güzel köşelerine koyacağınız albümler oluşturmak istiyorsanız adresiniz Asrı Çınar!

Asrı Çınar Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

400 ile 500 kişilik yemekli kapasiteye sahip olan salonumuz kokteyl tercihlerinde 500 ile 750 kişiye kadar çıkmaktadır. Şık bir kokteyl ve hafif müzikler tercih edecekseniz standardımız olan muazzam bir gelin yolu sizlere hoş geldin diyecek ve önceden belirlediğimiz renklerdeki çiçeklerle yolunuz aydınlatılacak. Doğanın rehberliğinde geceler hazırladığımızda daha çok mükemmele yaklaştığımızı düşündüğümüz içinde aynı çiçekleri masalarınıza pastel tonlarla yansıtacağız. Şamdanlarla süslenecek yuvarlak model masalarınız 6 ya da 7 kişilik olacak ve dilerseniz dostlarınızı gruplandırarak oturma düzeni oluşturabileceksiniz.

Diyelim ki düğününüzde rengarenk balonlar görke istiyorsunuz bu Asrı Çınar ekibi için emirdir ve hemen hazır olacak ya da masa peçeteliklerine farklı bir form katmak istiyorsunuz yine servis ekibimiz işinin başında olacak. Bu kadar ayrıntıyı düşünüp istekleriniz için çalışan ekip tabi ki düğün pastanızda da oldukça cömert davranacak ve klasik 7 katlı bir pasta değil de tasarım modeller seçeceksiniz. Yemekli menülerde de çocuklar için özel yâda vejetaryen menüler sizlerle olacak.

Yüksek tavan, kolonsuz pist alanı, eğlencenizin baş tacı orkestramız ve her köşede bulunan havalandırmalarımızla sadece düğün değil kına gazebolarının kurulduğu dans ekibimizle şenlenecek enfes etkinlikler de gerçekleştirebilirsiniz. Genç kızların gözdesi olan kına geceleri Asrı Çınar ailesinde en az düğün kadar coşkuyla kutlanır ve yemekli olarak da gerçekleştirilir. Aynı şekilde nişan içinde hummalı çalışma içine girilirken kına tepsisi ve makası tasarlanır. Anlayacağınız her etkinliğe farklı organizasyon her farklı aşka en mükemmeli!

Asrı Çınar Nerededir? Asrı Çınar’a Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Ankara’nın merkezi sayılacak noktalardan biri olan Çankaya’da bulunan salonumuza özel aracınızla Atatürk Bulvarı üzerinden ulaşacak ve Ahmet Haşim Caddesi son durağınız olacaktır. Tabi verdiğimiz genel bir güzergahtır fakat kendi konumuzdan çok daha yararlı rotalar oluşturabilirsiniz. Toplu taşımayla ulaşmak içinde oldukça elverişli olan mekânımıza Opera’dan hareket eden 203-3 numaralı otobüs rahatça bizlerle bir arada olmanızı sağlayacak.

Sorular

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin ediliyor?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Balo salonu ve kına konağı vardır.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl ve yemekli menü çeşitleri mevcuttur.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis 23:00 sona eriyor.

Sırala

 1. Avatar
  Ali Gümüş
  Puan

  Bazı insanlar vardır ki gerçekten o işi yapmak için yaratılmışlardır. İşte işletme sahibi Tezcan hanım da tam olarak öyle birisi hem personel noktasında hemde organizasyon noktasında herşeyi ile 4/4 lük bir hizmet anlayışı ile bu işi yapıyorlar. Eğer ki düğün organizasyonu yapmak için kafanızda soru işaretleri yada kuşkularınız varsa hepsinin yersiz olduğunu şimdiden söyleyebilirim. Gözünüz kapalı bir şekilde tercih edebilirsiniz. Hem biz hem de misafirlerimiz hem salondan hem ikramlardan hemde hizmetten ziyadesiyle memnun kaldık.

 2. Avatar
  Ayşenur & Gökhan
  Puan

  Düğünümüzü burada gerçekleştirdik. Yapılan organizasyon sayesinde hayallerimizdeki düğünü yaptık. Organizasyon ekibine bir kez daha teşekkür ederiz çok yardımcı oldular. Salonun personeli de oldukça ilgiliydi, hiçbir sorun yaşamaıdk. Salon çok ferahdı çok eğlendik. Civarındaki mekanlara göre en layıkıyla çalışan, temiz mekan gerçekten burası, kesinlikle tavsiye ederim.

 3. Avatar
  Begüm&Kenan
  Puan

  Düğün organizasyonumuzu burada yaptık. Her şey muazzamdı. Davetlilerimiz de aldıkları hizmetten çok memnun kaldılar. Hele müzikleri icra eden orkestra çok güzeldi. Tezcan hanıma teşekkür ederiz tekrar, hiç yabancılık çekmedik, bize de çok yardımcı oldular.Salona ulaşım oldukça rahattı konumu dolayısıyla. Herkese öneririm.

 4. Avatar
  Kübra&Harun
  Puan

  Nişan organizasyonumuz için burayı tercih ettiğimiz için çok doğru bir karar almışız çok keyif aldık. Tüm ekibe tekrar teşekkür ederiz.

Yorum yaz