Asr-ı Mekan Kavacık

Asr-ı Mekan Kavacık düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü gibi organizasyonların yanı sıra; kurumsal etkinlikler, mezuniyet töreni, baby shower, açılış, resepsiyon, parti, bayi toplantısı ve doğum günü gibi etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. İstanbul’da bulunan Asr-ı Mekan, hizmet kalitesi ve güler yüzlü personeliyle dikkat çekiyor. Geniş ve ferah bir salona sahip mekan, fiyatları konusunda da yüzünüzü güldürecektir.

Asr-ı Mekan Kavacık’ın Sunduğu Hizmetler

Asr-ı Mekan Kavacık; gösterişli ve şık salonuyla düğün mekanı arayan çiftleri cezbediyor. Kendine has, kolonsuz ve yüksek tavanlı salonuyla bütün misafirlerin gelin ve damadı görmesine olanak sağlıyor. 750 ile 1000 kişi arasında kapasiteye sahip salonda, talep ettiğiniz taktirde masa sayısı arttırabiliyor. Yaklaşık 2200 metrekarelik bir alana sahip mekanda misafirleriniz birbirine yakın masalarda sıkışık şekilde oturmak zorunda kalmayacaklar. Hem yüksek tavanlı olması hem de masaların arasında geniş mesafe olması sayesinde rahat ve ferah bir davetin tadını çıkaracaklar.

Catering hizmeti de sunan mekan, istediğiniz takdirde menü tadımı da yaptırmaktadır. Düzenleyeceğiniz organizasyon için yemekli veya yemeksiz seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Yemekli etkinlerinin başlangıç fiyatları kişi başı 30 lira şeklinde, gayet uygun diyebiliriz. Kendi ihtiyaçlarınıza, isteklerinize ve bütçenize göre size sunulan paketleri de değerlendirebilirsiniz. Asr-ı Mekan Kavacık için daha net bir fiyat bilgisi almak isterseniz, sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Asr-ı Mekan Kavacık’ın size sunduğu hizmetler arasında menülerde değişiklik imkanı, mekanın organizasyon sorumlularından destek alabilme veya organizasyon firması getirebilme imkanı da mevcut. Mekanın çocuklar ve vejetaryenler için özel menü seçenekleri olduğunu hatırlatmakta da fayda var. Yirmi yılın üzerindeki deneyimin verdiği tecrübe ile en özel gününüzde yanınızda olmak için Asr-ı Mekan Kavacık sizleri bekliyor.

Asr-ı Mekan Kavacık Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul, Beykoz’da bulunan Asr-ı Mekan Kavacık, Anadolu Yakası’nda olmasına rağmen Avrupa Yakası’na da son derece yakın. Merkezi bir konumda olduğu için toplu taşımayla veya özel aracınızla çok kolay ulaşabileceğiniz bir konumda bulunuyor. Mekanın açık adresi ise şu şekilde; Rüzgarlıbahçe Mah., Cumhuriyet Cad., No: 123, Kavacık, Beykoz/İstanbul

Sırala

  1. Avatar
    Hilal & Mirza
    Puan

    Mekanın ortamı çok güzel.bizim düğünümüz burada olduğu için çok memnun kaldik.Kavacık bölgesinde düğün mekanı arayan çiftlere tavsiye ederiz.

Yorum yaz