Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
1.000
Max
Otopark
75
Araç

İmkanlar

After party organizasyonu
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Etkinlikten önce prova
Menüde değIşiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Dj temini

Asmina Davet ve Balo Salonları Hakkında

İstanbul’un Avrupa Yakası’ndan da Anadolu Yakası’ndan da ulaşılması en kolay lokasyonlarından Ümraniye’de hayatınızın en özel günü için kusursuz bir mekan: Asmina Davet ve Balo Salonları. Profesyonel hizmeti, yemekli yemeksiz seçenekleri ve üç adet birbirinden özel farklı mekanıyla hayallerinizde kurduğunuz muhteşem düğün organizasyonları için hizmetinizde. Üstelik uygun düğün ve kına fiyatları ile aradığınız lüksü cebinize dost olarak gerçekleştiriyor.

Asmina Davet ve Balo Salonu’nun birbirinden farklı konsept ve katılım kapasitesine yönelik tasarlanmış, kapalı mekan özelliğinde üç ayrı salonu vardır. Salonda bin kişiye kadar düğün, kına, nişan, sünnet, mezuniyet töreni gibi eğlence ve kokteyller rahatlıkla düzenlenebilmektedir. Yemekli organizasyonlar için ise Asmina Davet ve Balo Salonu’nun yedi yüz elli kişilik kapasitesi bulunmaktadır.

Hayalini Kurduğunuz Her Şey Asmina Davet ve Balo Salonu’nda Mümkün    

Bin kişinin keyifle eğlenebileceği üç ayrı konseptte mekanı bulunan Asmina Davet ve Balo Salonları ’nın organizasyon sorumluları ile tasarlamak istediğiniz düğün, davet ya da etkinliği yemekli, yemeksiz ya da kokteyl olarak gerçekleştirebilirsiniz. Mekanın ses, ışık ve sahne sorumluları da bulunmaktadır; ancak dilerseniz kendi seçeceğiniz organizasyon firması ile çalışmanız da serbesttir. Salonun kendisine ait iki yüz elli aracın rahatlıkla sığabileceği otoparkı da mevcuttur.

Aradığınız lüksü ve profesyonel organizasyon hizmetini bir arada bulabileceğiniz Asmina Davet ve Balo Salonu, el yakmayan bütçesiyle yanınızda. Mekanın paket başlangıç fiyatları on lira ile otuz lira arasında değişmektedir. Kaliteli ve kusursuz hizmeti uygun fiyatla birleştiren Asmina Davet ve Balo Salonu, siz ve davetlileriniz için unutulmaz anıların mekanı olacaktır.

Asmina Davet ve Balo Salonu Nerededir? Asmina Davet ve Balo Salonu’na Nasıl Gidilir?

Köprü ulaşımına eşit mesafede konumlanmış olan Asmina Davet ve Balo Salonu’na ulaşım her iki yakadan da oldukça kolaydır. Ümraniye şehir merkezinde bulunan salona ister toplu taşıma ister kişisel araçlar ile rahatlıkla varılabilmektedir. Ümraniye metro istasyonu ve otobüs duraklarına oldukça yakın olan mekan, Çetin Emeç Parkı yanındadır.

Asmina Davet ve Balo Salonu Adres: Namık Kemal Mahallesi Sütçü İmam Caddesi Numara: 88 Kat: 4 Ümraniye İstanbul

Lüks ve Kusursuz Organizasyonlar Asmina Davet ve Balo Salonu’nda

Asmina Davet ve Balo Salonu, düğün, kına, sünnet, nişan, mezuniyet gibi törenlerin yemekli, yemeksiz ya da kokteyl olarak gerçekleştirilebileceği bir mekandır. Bunların yanında  kurumsal toplantı, yemek davetleri, farklı konseptlerde partiler, kokteyl ve baby shower gibi etkinlikler için de kusursuz hizmet sunar. Üç farklı salona sahip olması sayesinde de aynı anda birden fazla etkinliğin de rahatlıkla gerçekleştirilebileceği özelliktedir.

Asmina Davet ve Balo Salonu’nu Neden Tercih Etmelisiniz?

 • Ümraniye İstanbul lokasyonunda bulunan mekana, iki yakadan da ulaşım gayet rahat sağlanabilmektedir.
 • Her biri ayrı lüks ve konseptte tasarlanmış, 3 farklı kapalı salonu bulunmaktadır.
 • Kokteyl ya da düğün organizasyonları için 1000, yemekli organizasyonlar için 750 kişilik kapasitesi vardır.
 • 10 lira ile 30 lira arasında değişen düğün ve kına fiyatları ile bütçenize dost; ama lüks ve profesyonel hizmet sunar.
 • Kendisine ait 250 araçlık otoparkı vardır.
 • Engelli girişi mevcuttur.
 • Mekanın kendi organizasyon, sahne ve ışık görevlileri bulunmaktadır.
 • Dilediğiniz konsepte uygun bir etkinlik için mekan sorumluları ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Sorular

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin ediliyor?

Catering ve Organizasyon firması için izin vermekteler.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Pasta, İçecek, Ses, Sahne ve Işık, Servis hizmeti.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Süsleme, Fotoğraf ve Video Çekimi, Müzik.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl Pastalı Menü, Yemekli Menü, Aperatif Menü, Fix Yemekli Menü olarak seçenekler mevcut.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Hem müzik hem de servis 24:00'da sona eriyor.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Tülay & Adnan
  Puan

  Umut Bey ve Asmina Düğün Salonu sayesinde muhteşem bir düğünümüz oldu. Her saniyesini önrümün sonuna kadar unutmayacağım. Her şey kusursuz, verilen hizmete göre bütçemize de uygundu, teşekkürler…

 2. Avatar
  Seda & İbrahim
  Puan

  Tam istediğimiz gibi bir balo salonuydu. Gördüğümüzde etkisine kapıldık. Hepinize gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz, hiçbir olumsuzlukla karşılaşmadık. Çok iyi ağırlandık ve çok teşekkürler ederiz.

 3. Avatar
  Salih
  Puan

  çalışanlardan memnun kalmadık fazla yönetimin bu konu ile ilgilenmesi gerektiğini düşünüyorum

 4. Avatar
  Sinem & Ramazan
  Puan

  Ortamın güzelliği, masaların süsleri, çatal, bıçak, tabak ve diğer ince detaylar harika bir kombinasyon oluşturuyor. Böylece salon çok büyüleyici bir hal alıyor, hizmetlerde zaten kusursuz.

 5. Avatar
  Buket & Gökhan
  Puan

  Balo Salonu son derece güzel ve ferah, düğünümüz harika geçti ve çok eğlendik. Umut Beyin bize desteği ve kusursuz hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

 6. Avatar
  Buse Gün
  Puan

  Nişan törenimizi Asmina Davet’te gerçekleştirdik. Burayı tercih etmemizin en büyük sebebi her iki yakadan da ulaşım imkanının kolay olmasıydı. Çünkü şehir dışından gelenler de olacaktı. Ulaşımın bizi zorlamaması hem benim açımdan, hem de nişanlım açısından iç rahatlatıcı bir durum oldu. Davetlilerin memnuniyeti, bizi daha da memnun etti. Kalabalık bir nişan olduğu için, kapasitesinin geniş olması gerekiyordu. Kapalı bir mekan olmasına rağmen, mekanın ferahlığı kalabalıklığı hiç hissettirmedi. Düğün organizasyonumuza daha çok var ama aklımda hala bu mekan var. Umarım yine nişan törenim kadar güzel bir düğün gerçekleştiririm 🙂

 7. Avatar
  Asiye & Kemal
  Puan

  Salon, son derece görkemli ve ihtişamlı, düğünümüz son derece muhteşemdi. En ince detaylara kadar her şey süperdi, Umut Beyin ilgi alakası da çok iyiydi.

Yorum yaz