İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelinin yakınlarına hizmet
Takma kirpik uygulaması
Şehir dışı hizmeti

Aslı Özdel Makeup Artist

Instagram, Facebook, Youtube ve diğer sosyal mecralarda yüz binlerce takipçisi olan Aslı Özdel, gelin makyajı ve gelin saçı konusundaki tecrübeleri ile çoğu tanınmış kişinin bir numaralı tercihi olmuştur. Herkes tarafından bilinen ve elinin hünerine son derece güvenilen Aslı Özdel Makeup Artist, bütün gelin adaylarına aynı özen ve titizlik ile hizmet vermektedir. İstanbul, Mecidiyeköy’de bulunan bu firma hakkında ayrıntılı bilgi ve 800 TL'den başlayan başlangıç paketi fiyatları hakkında detaylar için sizleri, yazımızı okumaya davet ediyoruz.

Özellikler

Aslı Özdel’den bahsetmek gerekirse, oldukça profesyonel bir kariyer rotası çizen bu makeup artist, ABD’de aldığı eğitimlerle de bunu desteklemektedir. Los Angeles Make - Up School mezunu olan Aslı Özdel, burada baking, airbrush ve özel efekt gelin makyajı konusunda detaylı eğitimler almıştır. Türkiye’ye döndüğünde bir Youtube kanalı açarak, edindiği tecrübeleri ve makyaj tüyoları ile yüz binlerce kişiyi etkisi altına almıştır.

Gelin makyajı konusunda da hem tecrübeli hem de oldukça profesyonel olan Aslı Özdel, cilt tipi, cilt tonu, göz rengi ve gelinliğin türüne göre farklı tonlarda ve konseptlerde makyaj uygulamaları yapmaktadır. Çoğunlukla doğal temaları tercih eden Aslı Özdel, koyu tonlardaki makyajlar için de arzunuza göre detaylar kullanmaktadır. Eyeliner ve takma kirpik konusunda kimsenin eline su dökemeyeceği Aslı Özdel’in, özellikle göz makyajında bir marka olduğunu belirtelim.

Aslı Özdel Makeup Artist Gelin Makyaj Fiyatları

Makyaj türüne, makyajın yapılacağı kişi sayısına ve kullanılacak malzemelere göre farklı fiyatlandırmaların bulunduğu Aslı Özdel Makeup’ta iki farklı gelin makyajı ve gelin başı paketi bulunuyor. İlk paketimiz, başlangıç paketi olarak da bilinen ve herkes tarafından da sıklıkla tercih edilen sade bir gelin saçı ve makyajından oluşan bir paket. Bu paket, ortalama olarak 800 TL fiyatları ile sizlere sunulmakta.

Bir diğer paketimiz ise, her şey dahil paket. Bunun kapsamında ise, arzu ettiğiniz konsepte uygun makyaj tercihini yaparak, çok daha farklı gelin makyajı çeşitleri ile göz kamaştırabilirsiniz. Bu çeşitlerden bazıları, doğal makyaj, bordo tonlarda makyaj, klasik düğün makyajı ve yaz makyajı olarak belirtilebilir. Bu paket ise, sizlere özel sadece 1.000 TL’ye hizmet vermekte.

Olanaklar

Makyaj Sanatçısı Aslı Özdel, bu profesyonel hizmeti sadece düğünlerde vermiyor. Kaliteden ödün vermeyen bu hizmetten nişan, kına ve diğer bütün özel günlerinizde de yararlanabilirsiniz. Her zaman yanınızda olmasını istediğiniz dostlarınıza ve akrabalarınıza da hizmet sunan makyaj sanatçısı aynı anda 4 kişiye hizmet verebilmekte.

Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

Mecidiyeköy’de konumlanan bu düğün makyajı firmasına Gülbağ ve Profilo güzergahlı 66 numaralı otobüs hattı ile ulaşılabilmekte. Bu firmanın yaklaşık olarak 500 metre ilerisinde ise, M7 güzergahlı, Mecidiyeköy metro durağı bulunmakta. Aslı Özdel Makeup, oldukça merkezi bir konumda olduğu için, buraya özel araçla da ulaşmanız mümkün. Açık adresi de şu şekilde belirtelim: 2.Taşocağı Cad. Şekerciler Sk. No:9/18 Mecidiyeköy - İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Başta Marmara Bölgesi olmak üzere, isteyen bütün gelinlere, Türkiye genelinde hizmet verilmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Burada sadece düğün makyajı değil, nişan, kına ve diğer özel günler için de makyaj yapılmakta.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Sizlere sunulan ilave özelliklerden bazıları, gelinin yakınlarına da makyaj yapılması ve takma kirpik uygulamaları olarak belirtilir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gözlerinizin büyüleyici güzelliğini ortaya çıkaran bir göz makyajı ve düğün makyajı, başlangıç paketine dahil.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Şehir dışı hizmet ve evde/mekanda hizmet, her şey dahil paket ile sizlere sunuluyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Arzu ettiğiniz kategoriye göre makyaj yapılmakta, fakat gelinlerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen makyajlar, ışıltılı makyaj, yokmuş gibi makyaj ve dumanlı makyaj olarak belirtilebilir.

Ürünün teslim süresi nedir?

Makyajınız yaklaşık olarak 1-2 saat içinde uygulanmış olacaktır.

Aslı Özdel Makeup Artist organizasyon fiyatları ne kadar?

Aslı Özdel Makeup Artist organizasyon fiyatları Aslı Özdel Makeup Artist organizasyon fiyatları Aslı Özdel Makeup Artist organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Aslı Özdel Makeup Artist Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Aslı Özdel Makeup Artist

Yorum yaz