İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Aşkın Göksu Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy konumunda hizmet sunan Aşkın Göksu Gelinlik ve Moda Evi kendine has tasarımıyla dikkat çekiyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma her misafirinin özel hissetmesini sağlıyor. Firmanın gelinlik fiyatları ise 1500 TL’den başlıyor. Hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirisiniz.

Gelinlik, Abiye ve Nişanlık Modelleri

Moda Evi kendine has çizgisindeki zarafeti her tasarımda ortaya çıkarıyor. Gelinlik hizmetiyle akıllarda kalan firma abiye ve nişanlık hizmetiyle de öne çıkıyor.

En güzel gelinlik modellerini bir arada sunan firma A kesim, prenses model, kaburga gelinlik, uzun kollu gibi seçenekleri çeşitlendiriyor. Dantelli, kabarık, tesettür, balık veya askılı modellerden dilediğinizi seçebiliyor, Haute Couture hizmetini değerlendirerek özel dikim talep edebiliyorsunuz.

Ekip kabarık, çiçekli, işlemeli, fırfırlı, kuyruklu, straplez veya transparan nişanlık modellerinde ise rengi ve gösterişi ön planda tutuyor. Dikkatleri üzerinizde toplayan ekip sayesinde özel hissedebiliyorsunuz.

Abiye seçeneğinde ise balık abiye, tulum abiye, payetli abiye, yırtmaçlı abiye, fırfır ve inci detaylı abiye gibi seçenekleri beğeniye sunuyor.

Aşkın Göksu Gelinlik Fiyatları

Süregelen yıllar boyunca kazandığı tecrübeleri tasarımlarına yansıtan Aşkın Göksu bireylerin yol göstericisi oluyor. Zevklerinizin keşfinde yanınızda olan ekip tüm heyecanınızı paylaşıyor. Fiyatları ise 1500 TL’den başlıyor.

Seçim yapılan gelinlik modeline, kumaşa, kullanılan aksesuara göre değişkenlik gösteren fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Tasarım konusunda ön plana çıkan Aşkın Göksu birçok alternatifi hizmete sunuyor. Firma nikah elbisesi, mezuniyet elbisesi, gece elbisesi, after party elbiseleri, kına elbisesi ve kısa model elbiseleri hizmet yelpazesine ekliyor.

Maceranın en başından beri yanınızda olan ekip seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Abiye çanta ve ayakkabı konusunda belirli modelleri beğeniye sunan ekip uyumlu görünmenizi sağlıyor.

2 hafta önceden iletişime geçtiğiniz firmadan sınırlı sayıda Haute Couture hizmeti alabiliyor. 1 ila 3 prova sonucu ideal görüntünüzü yakaladığınız elbiseyi 2 hafta içerisinde teslim alabiliyorsunuz.

Ekip hazır model gelinlik, abiye veya nişanlık seçeneklerine tamir ve tadilat hizmeti de sunuyor.

Aşkın Göksu Gelinlik Nerededir? Nasıl Gidilir?

Aşkın Göksu İstanbul Bakırköy lokasyonunda yer alıyor. Firmaya Bakırköy üzerinden ulaşmak isteyenler Dr. Remzi Kazancıgil Caddesini veya Rauf Orbay Caddesini takip edebiliyor. Acıbadem Bakırköy Hastanesine yürüme mesafesinde bulunan firmaya özel araçla da ulaşım kolaylıkla sağlanıyor. Navigasyon sistemiyle ulaşmak isteyenler için açık adres ise şu şekilde;

Zeytinlik Mahallesi, Ebuziya Caddesi No:44 Bakırköy – İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nikah elbisesi, mezuniyet elbisesi, gece elbisesi, after party elbiseleri, kına elbisesi ve kısa model elbiseler ayakkabı ve çanta gibi hizmetler de veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Hafta sonu hizmet sunulmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır model gelinlik, abiye ve nişanlık hizmetini içerir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Hazır model gelinlik, Haute Couture özel dikim gelinlik, abiye ve nişanlık, tamir ve tadilat gibi hizmetleri içerir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İsteğe bağlı elbise veya gelinliklerde farklı dekoratif aksesuarlar kullanılabiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 hafta içerisinde teslim alınabiliyor.

Aşkın Göksu organizasyon fiyatları ne kadar?

Aşkın Göksu organizasyon fiyatları Aşkın Göksu organizasyon fiyatları Aşkın Göksu organizasyon fiyatları ise 1500 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Aşkın Göksu Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Aşkın Göksu

Yorum yaz