Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Aşk Öyküsü Hakkında

Ankara ili Çankaya ilçesinde bulunan Aşk Öyküsü dış çekim, düğün, nişan, katalog çekimi, ürün çekimi gibi birçok alanda hizmet verebiliyor. Profesyonel ekibe sahip düğün fotoğrafçısı en özel anılarınızı en özel şekilde saklamanıza yardımcı oluyor. Uygun dış çekim fiyatları ile birçok hizmette sunuyor. Beyaz dış çekim elbiseniz ve harika dış çekim pozları ile mükemmel bir gün geçirmenizi sağlıyor. Firmanın fiyatları 1500 TL'den başlamaktadır.

Dış Çekim Yerleri

Çankaya ilçesindeki Aşk Öyküsü çiftlere uygun alanları kullanıyor. Çiftlerin tercihlerini önemsiyor. Nişan, düğün çekimi, katalog çekimi, stüdyo çekimi dibi birçok seçenek sunuyor. Gelinin makyajı ile başlayıp düğün sonuna kadar sizlerle birlikte olan ekip harika anlarınızı fotoğraflıyor. Güneşin batışından yıldızların ışıltısına kadar doğanın her anını fotoğraflayabilen düğün fotoğrafçısı sizlerin de yıldızlar kadar ışıldamanız için tavsiyelerde bulunuyor.

Aşk Öyküsü Düğün Fotoğrafçısı ve Dış Çekim Fiyatları

Firmanın sağladığı uygun fiyatlar ile harika çekimler sağlatabilirsiniz. Çekim fiyatları firmanın hizmet verdiği Ankara ili içerisinde olması, başka illerde olması ya da yurt dışında olması gibi seçeneklere göre değişmektedir. Firmanın başlangıç fiyatları 1500 TL'dir. Daha detaylı kendinize uygun fiyat bilgisi almak için "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf Pozları

Ankara ilinin tüm imkanlarını çekim için kullanabilen Aşk Öyküsü şehir dışı hatta yurt dışı çekimi isteyen çiftleri yalnız bırakmıyor. Her yerde çekim yapabilen düğün fotoğrafçısı farklı konseptlerle mekanlara, hava şartlarına, çiftlere uygun dış çekim pozları konusunda destek oluyor. Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, ürün çekimi, doğum günü çekimi, stüdyo çekimi gibi tüm özel anlarınızda yanınızda oluyor.

Ankara ilinin Çankaya ilçesinde bulunan mekanın özel gününüzde size en iyi hizmeti verebilmesi için en az bir ay önce iletişime geçmeniz tavsiye ediliyor. Çekim için tüm gün sizlerle oluyor. Sizin için en iyisini sunmak isteyen mekan 1 ay gibi bir sürede harika albümler ile anılarınızı sizlere teslim ediyor. Ayrıca fotoğraflarınızın orijinallerinide sizinle paylaşıyor.

Aşk Öyküsü pozları, yerleri, fiyatları ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz sitemizdeki ücretsiz formumuzu doldurabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek DüğünBuketi ayrıcalıklarından haberdar olabilir, yararlanabilirsiniz.

Aşk Öyküsü Nerede?

Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan mekanda özel günlerinizi ölümsüzleştirmek için sizleri bekliyor. Firmanın açık adresi;

Cumhuriyet, Atatürk Bulvarı No:69/35, 06430 Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Yurt içi ve yurt dışı hizmet verilebilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün dış çekimi, nişan dış çekimi hizmetleri sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim, düğün belgeseli, düğün klibi, düğün videosu bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftlere özel konsept hazırlıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Bir ay gibi bir sürede teslim ediliyor.

Aşk Öyküsü düğün fiyatları ne kadar?

Aşk Öyküsü düğün fiyatları Aşk Öyküsü düğün fiyatları Aşk Öyküsü organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Aşk Öyküsü Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Aşk Öyküsü

Yorum yaz