Aşiyan Park

Ailelerinize evlilik adımını atmak için aldığınız coşku dolu teklifi anlattınız ve herkes sevinçten havalara uçtu. Sıra düğün salonu seçimine geldi değil mi? En güzel salonu aramak içim metropol şehirde sokak sokak gezip diğer hazırlıklarınızın vaktinden çalmak yerine; Aşiyan Park’a gelin, zamanınız ve bütçeniz size kalsın! Uygun fiyat seçenekleriyle yıllardır çiftlerin yüzünü güldüren işletmemiz kaliteden de ödün vermeyen bir rota izler. Sizlerin huzurunu dostlar ve akraba çevresine yansıtmak için yapılan ve yıllarca unutulmayacak olan gecenizde açık yâda kapalı mekân tercihleriyle yılın 12 ayı uğrak mekânınız olacağız.

Kır düğünü istiyorum ama hayalimdeki gibi olmazsa, yağmur yağarsa yâda konuklarımı memnun edemezsem gibi fikirleri bir kenara bırakın. Aklınızı bu tür şeylerle meşgul edeceğinize Aşiyan Park’ın güzel hizmetlerini düşünerek meşgul edin ve kaliteyi gecenize yansıtan siz olun!

Aşiyan Park Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

300 ile 400 kişilik orta genişlikte konuk kapasitesine sahip mekânımız hem kalabalık düğün isteyen aile eşrafınızı hem de dostlarınızla butik düğün konsepti oluşturmak isteyen sizleri mutlu edecek. Çünkü düğün tarihinize karar verdiğinizden itibaren sizlerle konsept hakkında sohbetler edecek ve kaç kişilik isterseniz o kadar masayı mükemmel hale getireceğiz. Balonlar, asma süsler, masaların üzerinde bulunan dilediğiniz özellikte farklı şekerleme ve süslemelerle renklenecek gecenizde hiçbir detay es geçilmeyecek. Kuruluşundan itibaren amacı gönüllere hizmet olan Aşiyan Park’ta yemyeşil ağaçlar içinde enfes bir kır düğünü gecesi yaşayacaksınız.

Lambaların bir ağaçtan diğer ağaca sarkıtılıp şölen havası oluşturulduğu gecenizde gelin yolu ve gelin takınızda renkli çiçeklerden oluşacak. Kışın aynı ihtimamı görür müyüm diye düşünen çiftlerimize de özellikle kışın yüksek tavan ve geniş pistli salonumuzu hatırlatmak isteriz. Havalandırma sistemlerinin son teknoloji olduğu mekânımızda inanın eğlencenin dozu olmayacak. Sizde asla bitsin istemeyeceksiniz.

Düğün dendiğinde akla gelen kuru pasta ve yaş pasta ikramıysa görkemli düğün pastanızdan sonra servis edilecek. Alanında eğitimli servis personelimiz keyifli danslarınızı sürdürürken ikramlarına devam edecek olup orkestramızın notaları bir an olsun hız kesmeyecek. Gece boyu güvenlik kamerasıyla izlenecek olan Aşiyan Park’ta çocuklarınız için oyun alanı da bulunacak ve konuklarınız doyasıya eğlenirken çocuklar sıkılmadan keyifli vakit geçirecek.

Aşiyan Park Nerede Yer Alır? Aşiyan Park’a Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Metropol kent İstanbul’un Çekmeköy mevkiinde bulunan kır düğünü alanımıza ulaşmak oldukça kolay olacak. Öncelikle toplu taşıma kullanarak ulaşmak için Kaynarca’dan hareket eden 17B numaralı otobüse binip sonrasında 132N ve 11A otobüslerine sırasıyla aktarma yaparak ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tasarım Atölyesi Kadıköy’den 14A numaralı otobüsle de ulaşmanız gayet mümkün. Toplu taşıma değil özel aracımla gelmek istiyorum diyen konuklarımız içinde E80 ve O-6 karayolu bağlantısını önerebileceğimiz gibi direkt İstanbul Çevre yolunu da takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Baştan aşağıya kusursuzdu her şey gerçekten. Yağmur yağma riski vardı ve hemen önlem alınıp üst kapanamaya hazır hale getirildi. içimiz rahattı hep çok memnun kaldık . hiç endişelenemedik izin vermediler 🙂 herkese tavisye ediyoruz ✌

  2. Puan

    Çok samimi ve şirin bir yer düğünümüzden sonra bile çay içmeye kahvaltı yapmaya gittik mekanın sahipleri de çok sıcak kanlı insanlar gidin bir çayını için derim 🙂

  3. Puan

    Yemyeşil bir mekanda harika bir düğün oldu. Konsept çok iyiydi. Kır düğünüm harikaydı. Bence herkes kır düğünü yapsın 🙂

Yorum yaz