Asia City Hotel

Düğün hayalleri kurarken mekân sıkıntısı yaşamadan şehrin merkezinde muazzam bir gece geçirmek ve kaliteyi sınırsız sunan bir hizmet kadrosuyla çalışmak için Asia City Otel size çok iyi gelecek! İdeal düğün dendiğinde aklınıza ne gelir bilmiyoruz ama bizim aklımıza neşe içinde geçirilen saatler, her ihtiyaca cevap verecek bir kadro ve güler yüzlü yöneticiler geliyor. Bu yüzden otel bünyemizde sizler için hazırlanmış olan balo salonlarından herhangi birini tercih ederseniz saydığımız her şeyi gecenizde yaşayacaksınız.

Nice vaatlerle düğün yapan arkadaşlarınızdan hezimetle sonuçlanan hatıraları bir kenara bırakın ve korkmadan, sadece keyif alacağınız bir geceye hazırlanın. Gelinliğinizin son rötuşlarını yâda eviniz için küçük dokunuşları gerçekleştirirken Asia City Otel isteklerinizi gerçekleştirmek adına çalışacak.

Asia City Otel’de Hangi Etkinlikleri Gerçekleştirebilirsiniz?

Şıklık ve zarafet içinde butik düğün etkinliği gerçekleştirmek, en uzaktaki akrabalarınız ve okul arkadaşlarınızla eşsiz bir gece yaşamak için Asia City Otel’i seçtiğinize asla pişman olmayacaksınız. Çünkü hizmetlerimizi kalite ve güven içinde sunacağız. Bu kapsamda düğün dışında;

 • Nikâh
 • Kutlamalar
 • İş yemekleri
 • Bayi toplantıları
 • Seminerler
 • Mezuniyet töreni
 • Kurumsal toplantı gibi birbirinden farklı alanda tüm etkinliklerinizi güler yüzlü ekibimizin yardımlarıyla gerçekleştireceksiniz. Aradığınız kaliteyi bulacağınıza emin olduğumuz gibi büyüleyici konsept içerisinde zevkinizi salonun her alanına yansıtacağınıza da eminiz!

Asia City Otel Kaç Kişilik Kapasiteyle Hizmet Vermektedir?

Butik düğünler ve davet için uygun olan balo salonlarımızda birbirinden kusursuz birçok hizmete tek bir çatı altında sahip olacaksınız. Evet, belki birkaç saat fakat sizin için anlamı büyükse ve kalbinizi mutluluk rüzgârları sarmışsa Asia City’de istekler emre dönüşür. Muazzam masa düzeni oluşturularak geniş bir mekânda gecenizi geçirmenizi isteyen ekibimiz istediğiniz konseptte farklı süslemeler yapacak. Masaların ortasında bulunan alanda konuklarınızı selamlayıp ister dans edin isterseniz de eşinizle kokteyllerimiz eşliğinde iki kişilik dev bir performans sergileyin.

Yemekli davet tercih edecekler içinde şehir oteli olmamızın en büyük faydasını menülerde göreceksiniz. O kadar kapsalım ana yemek, başlangıç, ara sıcaklar olacak ki emin olun seçim konusunda organizasyon ekibimizin engin bilgilerine başvurmanız gerekecek.

Hem leziz yemeklerimizden tatmak, hem harika bir butik düğün gerçekleştirmek ve davetten sonra konforlu odalarımızın keyfini çıkarmak için tek adres Asia City Otel!

Asia City Otel Nerededir? Asia City Otel’e Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Ulaşım konusunda asla zorluk çıkarmayacak bir konumda bulunmamız sizi bizlere bir adım daha yaklaştıracak. İstanbul Ataşehir girişinde bulunan mekânımıza özel aracınızla Avrasya Tüneli üzerinden ve Çevre yolundan kolaylıkla gelebilirsiniz. Toplu taşımayla ulaşmak içinde Asya yakasından gelecek konuklarımızın 19E numaralı otobüslere binmesi yeterli. Avrupa yakasından gelmek içinse önce birçok ulaşım aracından birini seçip sonrasında ulaşım sağlamanız gerekecektir.

Sırala

 1. Avatar
  Nimet & Osman
  Puan

  Gelin odası, konaklama, kuaför, fotoğraf, kareografi her şey mükemmeldi diyebilirim. Bize organizasyoun keyfini çıkarmak kaldı. Düğünümüz çok güzel oldu.

 2. Avatar
  Simge & Ertuğrul
  Puan

  Çok şık ve harika bir salonu var düğün nişan kına hepsi için tercih edebilirsiniz biz nişanımızı yaptık ve çok güzel bir hizmet aldık hepinize tavsiye ederiz

 3. Avatar
  Mert & Büşra
  Puan

  Sorunsuz ve bence kusursuz bi düğün organizasyonumuz oldu…. Herkeze gönül ratatlığıyla tavsiye edebiliyrum. Bütçeye göre de kalitesi çok yüksek, fiyatları bize uygun geldi. çok memnun kaldığımızı söylemek isterim tekraradn teşekkürler…

Yorum yaz