İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Kaftan / bindallı kiralama
Damatlık
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Kına kıyafeti kiralama
Özel konsept aksesuar tasarımı
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Asi Modaevi Hakkında

İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde bulunan Asi Modaevi, şehrin popüler ve beğenilen gelinlikçileri arasında yer alıyor. Yeni gelin adaylarının çoğunlukla tercih ettiği gelinlikçi, uygun fiyatlı gelinlik ve kıyafet tasarımıyla herkese uygun modellere sahip kreasyonlar sunuyor. Nikah elbisesi, nişan kıyafeti, bindallı ve birçok özel gün kıyafetleri gibi onlarca modeli 1000 TL'den başlayan uygun fiyatları ile sunuyor.

Sunulan Hizmetler

Yıllardır sektörün içinde olan gelinlikçi, usta ve deneyimli ellere sahip kadrosuyla hizmet veriyor. Sizlere en zarif ve en şık elbiseleri sunmak için gece gündüz çalışan gelinlikçi, trendlerini takip ederek de modaya ayak uyduruyor.

Sadece gelinlik olarak değil, evliliğin her anında ve gelinin tüm sevdiklerine de hizmet vermekte olan Asi Modaevi, nişanlık, abiye ve tasarım elbiseler gibi ihtiyaçları da karşılıyor.

Asi Modaevi Gelinlik Fiyatları

Moda evi siparişleri 3 hafta gibi kısa bir sürede teslim edebiliyor. Önce sipariş verdiğiniz modeli provalarla sizlere yetiştiren Asi Gelinlik, uygun fiyatları ile dedikkatleri üzerine çekiyor. 1000 TL ila 3000 TL arasında değişen fiyatlarıyla her cebe uygun seçenekler sunan firma, hazır kalıp modeller ve istek üzerine tasarımlarla hizmet veriyor. Fiyat konusunda biraz daha uygun çıkmak isteyen gelinler için ise kiralama hizmeti de bulunuyor.

Asi Moda Evi hakkındaki indirimli fiyatlardan haberdar olmak ya da yararlanmak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Gelinlik Modelleri

Asi Moda Evi, birçok farklı ve modern tasarımıyla gelin adaylarının dikkatini çekiyor. Gelinlikçi, gelinler ve sevdikleri için karar vermekte zorlanacakları birbirinden güzel farklı modellerler bulunduruyor. Gelinlikler için; dantel detaylı modeller, kabarık modeller, şifon, püsküllü, taş işlemeli, tesettür modeller yer alıyor.

Hazır kalıp birçok gelinlik olmasına karşın, özel dikimlerle de çalışan Asi Gelinlik, gelin adaylarının isteğine uygun gelinlikler de dikiyor.

Nerededir?

İstanbul’un merkezi ilçesi Kadıköy’de bulunan Asi Gelinlik, çok merkezi ve herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir konumda bulunuyor. 28, 32T, 336E, 37E, 37Y, 39Ç ve 72T numaralı otobüs hatlarıyla kolaylıkla ulaşılabiliyor. Mekanın açık adresi ise şöyle: Söğütlüçeşme Cad. No:117 / A Gaziosmanpaşa. Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kınalık, bindallı ve özel gün kıyafetleri vardır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 ay önce iletişim kurulmalıdır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Gelin aksesuarları temin ediliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır kalıp modeller ve tamiri yapılıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel dikim ve provaları yapılıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel tema uygulanır.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta içinde teslim edilir.

Asi Modaevi organizasyon fiyatları ne kadar?

Asi Modaevi organizasyon fiyatları Asi Modaevi organizasyon fiyatları Asi Modaevi organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Asi Modaevi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Asi Modaevi

Yorum yaz