Sünnet Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Tente çadır kiralama
Mekan giydirme
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Şehir dışı hizmet
Nikah şekeri ve hediyelik sepeti
Tema / konsept tasarımı
Fide / çIçek
Servis hizmeti
Kişiye özgü süsleme tasarımı

ASEM Dekor Organizasyon Hakkında

Ankara Çankaya ilçesinde organizasyonlara özel konseptler geliştiren ASEM Dekor Organizasyon, sünnet düğünü organizasyonu için de hizmet veriyor. Sünnet düğününde kişiye özel konsept tasarlayarak organizasyon isteklerinizi de değerlendiriyor. Firma, tasarladığı konsepte uygun olarak ek hizmetleri de ilginize sunuyor. Firmanın organizasyon için belirlediği sünnet düğünü organizasyonu fiyatları ise 2000 TL’den başlıyor.

Firma Özellikleri

ASEM Dekor Organizasyon, sünnet düğünü ve hizmet verdiği diğer organizasyonlar için detaylı bir etkinlik planlamasını ele alıyor. Firma, kapsamlı etkinlik içeriklerini Ankara dışına da taşıyor. Şehir içinde ve dışında ekipman kiralama, organizasyon konsepti oluşturma, mekan süsleme gibi hizmetleriyle en iyi organizasyonu düzenlemeyi hedefliyor.

Sünnet düğünü için istediğiniz mekanda organizasyonu hazırlayan firma, yemekli ya da kokteyl sunum içeren menüleri de içeriyor. Sünnet çocuğunun eğlenmesi adına da konsepte uygun olacak eğlence hizmetleri düşünülüyor. Firma düğün, evlilik teklifi ve diğer özel günlerinizde de sizin yanınızda oluyor.

ASEM Dekor Organizasyon Sünnet Düğünü Organizasyonu Fiyatları

Firma, organizasyon isteğiniz için başlangıç ve her şey dahil hizmet paketlerini sunuyor. Firmanın başlangıç paketini içeren sünnet düğünü fiyatları 2000 TL’den başlıyor. Her şey dahil içeren sünnet düğünü hizmetinde ise 2500 TL geçerli oluyor.

Firmanın kampanyaları ve organizasyon fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu İmkanlar

Detaylara özen göstererek bir organizasyon yaratan ASEM Dekor Organizasyon, farklı etkinlikleri kapsayacak şekilde hizmet veriyor. Sünnet düğünü organizasyonunda talep ve ihtiyaçları tespit eden firma, sünnet aksesuarlarını da eksik etmiyor. Sünnet tahtı, pasta, ikram ve şekerlemeler gibi gerekli hizmetleri yerine getirerek organizasyonun diğer aşamalarına geçiyor.

Sünnet düğününe özel olarak süslenen mekan, sahne ve ses sistemleri açısından da hazırlanıyor. Eğlence isteklerinize yanıt vererek de sünnet çocuğunun ve konukların eğlenebileceği bir hizmet uygulanıyor. Yine özel günü belgeleyecek fotoğraf-video ekibi de en güzel kareleri yakalamak için mekan içindeki yerini alıyor. Şehir dışında da hizmetlerini sıralayan firma, nakliye ve kurulum süreci için de destek sağlıyor. Dilerseniz sadece gerekli ürün veya ekipmanları kiralayarak da firmanın hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Çankaya Karapınar Mahallesinde bulunan ASEM Dekor Organizasyon, ulaşım açısından rahatlıkla yola çıkabileceğiniz bir konumda yer alıyor. Firmaya kişisel araçlarınız dışında, 145-2 veya 145-7 numaralı EGO hatlarından biriyle de ulaşabilirsiniz.

Adres: Karapınar, 1184. Sokak, Çankaya/Ankara.

Sorular

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Demo masa.

ASEM Dekor Organizasyon sünnet düğünü fiyatları ne kadar?

ASEM Dekor Organizasyon sünnet düğünü fiyatları ASEM Dekor Organizasyon sünnet düğünü fiyatları ASEM Dekor Organizasyon organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

ASEM Dekor Organizasyon Kaç kişilik sünnet düğünü kapasitesine sahiptir?

ASEM Dekor Organizasyon

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    İşlerini severek ve profesyonellikle yapan Asem Dekor ekibiyle iyi ki yollarımız kesişmiş.

  2. Puan

    Demo ürünleri ile önceden konsept ve dekorasyon seçeneklerini görme şansınız oluyor. Çok avantajlı, uygun fiyatlı bir firma kesinlikle öneririm.

Yorum yaz