Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Tente çadır kiralama
Mekan giydirme
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Şehir dışı hizmet
Nikah şekeri ve hediyelik sepeti
Tema / konsept tasarımı
Fide / çIçek
Kişiye özgü süsleme tasarımı

ASEM Dekor Organizasyon Hakkında

Ankara Çankaya konumundaki ASEM Dekor Organizasyon, mezuniyet partisi organizasyonu için de sizi yalnız bırakmıyor. Birbirinden farklı organizasyonlarda görev alan firma, organizasyon sürecinde aynı titizliği göstererek özel bir gün etkinliği yaratıyor. Mezuniyet ve balo organizasyonu planlayarak ise mezunların en anlamlı günlerine, keyifli bir gün etkinliği armağan ediyor. Firmanın isteklerinize özel olarak gerçekleştirdiği mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları ise 2000 TL’den başlıyor.

Firmanın Özellikleri

Çankaya’da yer alan ASEM Dekor Organizasyon, mezuniyet partisi konseptine özel olarak mekan için süsleme ve gerekli hizmetleri sunma sorumluluğunu üstleniyor. Özel gününüze uygun olan bir mekan seçerek tüm organizasyon hizmetlerini sıralayan firma, kır bahçesi, havuz başı ya fa kapalı salon tercihlerinde bulunuyor. Taleplerinize göre mezuniyet partiniz ya da balonuz için eğlence alternatifleri de hazırlanıyor. Yine süsleme ve pankart gibi ürün ve dekorasyon ekipmanları için de firmanın geniş içerikli hizmetlerinden yararlanılabiliyor. Düğün, nişan ve diğer özel günlerinizde bu firma ile çalışabilirsiniz.

ASEM Dekor Organizasyon Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Fiyatları

Profesyonel bir organizasyon geçmişine sahip firma, her bir organizasyon için başlangıç ve her şey dahil paket sunuyor. Nasıl bir organizasyon düşündüğünüzü bağlı olarak uygun paket seçilebiliyor. Firmanın başlangıç paketindeki mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları 2000 TL’den başlarken her şey dahil paketi ise 2500 TL olarak belirleniyor. Firmanın kampanyalı ve fırsat içeren paketlerinden yararlanmak ve detaylı fiyat bilgisine ulaşmak için Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

ASEM Organizasyon, etkinlikler için aklınızdaki planı yerine getiriyor. Organizasyonun gerekli hizmetlerini tespit ederek güzel ve keyifli bir organizasyon süreci geçirmenizi hedefliyor. Mekanı ve alanı konsepte uygun olarak süsleyen firma, masa düzeni ve servisi konularına da gereken özeni gösteriyor. Ayrıca parti ya da balo için düşündüğünüz menü ya da kokteyl istekleri de karşılanıyor. Arkadaşlarınızla gününüzü şenlendirecek canlı müzik ya da dj performansı da mekandaki yerini alıyor.

Birlikte geçirdiğiniz güzel anları belgeleyecek fotoğraf-video ekibi de istek fotoğraflarınızı saklayabileceğiniz bir anıya dönüştürüyor. Firma, yalnızca Ankara’yla sınırlı kalmayıp şehir dışındaki illere de geniş hizmetlerini sunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ulaşım açısından rahat bir konuma sahip olan firmaya, kişisel araçlarınızla gelebilirsiniz. Toplu taşıma aracıyla gelme olanağınız varsa ise 145-2 veya 145-7 numaralı otobüs hatlarıyla firmaya ulaşabilirsiniz.

Adres: Karapınar, 1184. Sokak, Çankaya/Ankara.

Sorular

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Demo masa.

ASEM Dekor Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

ASEM Dekor Organizasyon organizasyon fiyatları ASEM Dekor Organizasyon organizasyon fiyatları ASEM Dekor Organizasyon organizasyon fiyatları ise 2000 - 2500 TL arasında değişmektedir.

ASEM Dekor Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

ASEM Dekor Organizasyon

Yorum yaz