Ankara Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
6000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

İmkanlar

Catering
Davetiye
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Tente çadır kiralama
Mekan giydirme
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Şehir dışı hizmet
Nikah şekeri ve hediyelik sepeti
Tema / konsept tasarımı
Fide / çIçek
Servis hizmeti
Kişiye özgü süsleme tasarımı

Asem Dekor Organizasyon Hakkında

Ankara Çankaya ilçesinde en unutulmaz günlerinizden birini organize eden Asem Dekor Organizasyon, planladığı aşamalarla eksiksiz bir düğün organizasyonu hazırlıyor. Deneyimli bir ekip kurarak düğününüzün mekan tasarımını ele alan firma, sizi hayalinizdeki anlara kavuşturuyor. Tasarım ve dekor konusunda pek çok ilde hizmet veren firmanın düğün organizasyonu fiyatları ise 3.000 TL’den başlıyor.

Firma Özellikleri

Çankaya’da ekipman kiralama ve mekan tasarımı hizmeti veren firma, düğün organizasyonları için de konsepte özel tasarımlar oluşturuyor. Düğün organizasyonunda kafa karışıklıklarına ve telaşa son veren firma, konsept dahilinde bir dizi plan hazırlıyor. Tasarım ve dekorasyonu size danışarak en özgün ve özel tasarım şıklığını düğün mekanına taşıyor. Modern, şık ve göz alıcı bir mekan dekorasyonunu üstlenen firma, Ankara’yla sınırlı kalmayıp tasarımlarını farklı illerdeki çiftlere de ulaştırıyor.

Özel konsept içeren organizasyon tasarımları dışında ise düğünün gerekli organizasyon hizmetleri de sizinle buluşuyor. Firma, tüm detayları planlayarak da telaşsız bir düğün organizasyonunu çiftlerle paylaşıyor.

Asem Dekor Organizasyon Düğün Organizasyonu Fiyatları

Asem Dekorg; düğün dışında farklı etkinlik türleri için de organizasyonlar planlıyor. Organizasyonlar için başlangıç ve her şey dahil paketi uygulayan firma, düğün için de aynı paketleri geçerli kılıyor. Firmanın başlangıç düğün organizasyonu fiyatları 3.000 TL’den, her şey dahil organizasyon fiyatları ise 6.000 TL’den başlıyor. Paketlerde geçerli olan hizmetlerin ve fiyatların daha ayrıntılı bilgisine ulaşmak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanlarıyla telefonda iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Firma, organizasyonunuzu en iyi şekilde yerine getirmek ve göstermek için ekipman ile tasarım işine ayrı bir özen gösteriyor. Organizasyon dahilinde iç dekorasyon ve ürün kiralama, firmanın nakliye ile kurulum hizmetiyle mümkün oluyor. İstediğiniz konsepti yansıtacak ürün ve tasarım planları için firmadan destek ve fikir alabiliyorsunuz. Ayrıca düğünün en gerekli hizmetleri olan organizasyon servislerini de firmaya devredebiliyorsunuz. Konseptinize ve düğün mekanınıza özel bir dekorasyon planlayan firma, her şey dahil paket kapsamında diğer hizmetleriyle de kalitesini konuşturuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Firma, Ankara’nın en bilinen ilçelerinden biri olan Çankaya’da yer alıyor. Firmaya kişisel araçlarınızla kolayca ulaşabilirsiniz. Otobüsle gelecekseniz ise 145-2 veya 145-7 numaralı EGO hatlarından birini tercih edebilirsiniz.

Adres: Karapınar, 1184. Sk. No:4/A, 06450 Çankaya/Ankara.

Sorular

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Demo masa.

ASEM Dekor Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

ASEM Dekor Organizasyon organizasyon fiyatları ASEM Dekor Organizasyon organizasyon fiyatları ASEM Dekor Organizasyon organizasyon fiyatları ise 3000 - 6000 TL arasında değişmektedir.

ASEM Dekor Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

ASEM Dekor Organizasyon

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Sema Hanım ve Mehmet Beye çok teşekkür ederim her şey harikaydı.

  2. Puan

    Kaliteli ve alanında profesyonel bir firma diyebilirim. Düğün organizasyonum için tüm ihtiyaçlarımı eksiksiz karşıladılar. Hem tebrik hem teşekkür ederim.

Yorum yaz