Konya Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Açık Davet Alanı
10
Min
50
Max
Kır Bahçesi Alanı
10
Min
50
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kır bahçesi
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Karşılama kokteyli
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme

Aşçıoğlu Harun Usta Hakkında

Aşçıoğlu Harun Usta Konya’nın Meram ilçesinde son derece profesyonel ekibi ile düğün çiftlerine kapılarını açıyor. 40 yılı aşkındır süre gelen engin tecrübeleri sayesinde rüyalarınızdaki kır düğünü gerçeğe dönüşüyor. Tüm hava koşullarına karşı geniş, konforlu açık ve kapalı alanları ile oluşabilecek tüm engellere karşı önlem sağlıyor. Üstelik kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatları ile yemekli menü seçeneği bulunuyor.

Mekân Özellikleri ve Kapasitesi

Aşçıoğlu Harun Usta hayallerinizin ötesindeki düğünü oluştururken sizi ve misafirlerinizi ön planda tutuyor. 750 kişi kapasiteli hizmet vermekte oldukları kapalı alanda yüksek tavan ve geniş ve uzun cam alanlar dikkat çekiyor. Alan ne kadar kapalı da olsa kendinizi dışarıda gibi hissettiriyor. Açık alanda bulunan mekânda 50 kişilik kapasite ve çim zemin bulunuyor. Mekânda yemekli düğün seçeneği de bulunuyor. Davetli sayınıza göre azaltabileceğiniz 500 kişi kapasiteli yemekli seçeneği ile damak tadınızı süslüyor.

Araçları ile gelen misafirlerinizi de aynı özenle düşünen mekânda 100 araç kapasiteli otopark ve vale hizmeti de bulunuyor. Araç sahiplerini park yeri ve güvenlik gibi düşüncelerden kurtarıyor. 750 kişi kapasiteli kokteyl seçeneği ile kır düğününe tatlı bir başlangıç imkânı sunuyor. Mekân ayrıca engelli konuklarınız içinde özel engelli girişlerini de unutmuyor.

Sunulan İmkanlar

Düğün boyunca her detaya önem veren Aşçıoğlu Harun Usta organizasyon sorumluları sayesinde kusursuz bir geceye imza atmanızı sağlıyor. Işık, ses ve sahne hizmetleri ile eğlenceniz bir an bile kesintiye uğramıyor. Davet mekânı düğününüzün anılarınızda olduğu gibi elinizde de kalması için fotoğrafçı getirtebiliyor.

Damağınızı şenlendirecek menüler ile yemekli düğününüzün menüsünü sizinle ortak olarak ayarlıyor. Önceden menü tadım fırsatı sunuyor. Mekân gelin ve damat için özel hazırlık odaları temin ediyor. Asaleti ile beyazın ön planda olduğu mekân temasında tercihinize göre konsept çalışmaları yapılıyor. Kusursuzluğu ve özeni hedef alan Aşçıoğlu Harun Usta Kır Düğün Bahçesi gelin tagı ve yolunda da konsept devamlılığını sürdürüyor. Uyumlu çiçek aranjmanları ile dikkat çekiyor.

Aşçıoğlu Harun Usta Meram Kır Düğünü Fiyatları

Aşçıoğlu Harun Usta uzun yıllardır titizlikle yaptıkları çalışmaları ile sizlere hayallerinizdeki kır düğününü vaat ediyor. Bunların yanı sıra fiyatlar kişi başı 50 TL’den başlıyor. Mekânın güncel fiyatlarını öğrenmek için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Şehrin merkezinde olması ile son derece kolay ulaşım imkânı sağlıyor. Şahsi araçla ve toplu taşıma ile Konya merkezinden 15 dakikalık mesafede yer alıyor. Karahüyük Mah. Bıçakcılar Sok. No: 8 Meram/ Konya

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğrafçılık hizmeti alınmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Gelin ve damat hazırlık odası ulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde masa süslemeleri, hazırlık odası, gelin yolu ve gelin tagı, mekan süslemesi, vale hizmeti, ışık, sahne ve ses sistemleri yer almaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette yemek servisi, fotoğrafçı getirtme, masa süslemeleri, hazırlık odası, gelin yolu ve gelin tagı, mekan süslemesi, vale hizmeti, ışık, sahne ve ses sistemleri yer almaktadır.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Kapalı alan yüksek tavanlı geniş ve uzun camlıdır. Açık alan ise 50 kişilik ve çim zeminlidir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Klasik menü uygulanmaktadır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Beyaz teması ve isteğe göre renkli tül kullanılmaktadır.

Aşçıoğlu Harun Usta düğün fiyatları ne kadar?

Aşçıoğlu Harun Usta düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Aşçıoğlu Harun Usta düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Aşçıoğlu Harun Usta Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Aşçıoğlu Harun Usta açık alan kapasitesi 10 - 50 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorum yaz