Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday

As Fotoğrafçılık & Organizasyon Hakkında

Evlenecek olan çiftlerin düğün günleri, her açıdan önemlidir. Bu önemi ve değeri daimi kılmak için de fotoğraf çekim hizmeti alınıyor. İzmir Gaziemir ilçesinde yer alan As Fotoğrafçılık & Organizasyon, hem dış çekim ve düğün fotoğrafçısı hem de profesyonel bir organizasyon firması olarak öne çıkıyor. Düğününüze dair her türlü hizmeti alabileceğiniz fotoğrafçı, çok yönlü çalışma prensibiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Hizmet verdiği alanda 1.000 TL'den başlayan fiyatları ile bütçe dostu oluyor.

Çekim Türleri

As Fotoğrafçılık ekibi, başta düğün olmak üzere nişan, kına gecesi ve daha birçok davetiniz için çekim desteğiyle yanınızda yer alıyor. Düğün öncesinden sonrasına kadar her anınızı fotoğraf ve video kaydı alarak kalıcı hale getiren firma, son dönemin popülerleşen hizmetlerini de eksiksiz bir şekilde size sunuyor.

Save the date çekimleri yaparak online mecralarda yakınlarınıza düğün tarihini duyurabiliyorsunuz. Düğününüz bittikten sonra talep ettiniz trashday hizmetiyle de fotoğraf albümünüze en doğal hallerinizin yansıdığı kareleri ekliyorsunuz.

Dilerseniz konsept çekim talebinde bulunarak gerek stüdyoda gerek dış mekanda farklı karelerin altına imza atabiliyorsunuz. Kameralar poz vermekte zorluk yaşıyorsanız endişelenmenize gerek kalmıyor. Çünkü firmanın ekibi size arkadaş sıcaklığıyla yaklaşıyor ve güzel karelerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

As Fotoğrafçılık & Organizasyon Dış Çekim Fiyatları

Şehir ve konsept seçimlerine göre fiyatlarda değişiklikler olabiliyor. Ancak bu fiyatlar her bütçeye uygun olacak şekilde belirleniyor. Dış çekim başlangıç paketi fiyatları 1.000 TL, her şey dahil paket fiyatı ise 1.500 TL olarak beğeninize sunuluyor. Fiyatlar hakkında güncel bilgi almak istiyorsanız ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

As Fotoğrafçılık & Organizasyon ekibi her zaman yanınızda olmak için elinden geleni yapıyor. Dolayısıyla dilediğiniz mevsimde ve mekanda hayalinizdeki konsepte uygun olarak çekimler yapılabiliyor.

İzmir ilinde bulunmasına rağmen, yoğun talebe cevap verebilmek için stüdyoda ve farklı şehirlerde hizmet verebiliyor. Her çekimde farklı çiftlerle çalışan ekip, gelin ve damatların enerjilerine ve hayallerine uygun olacak ekipman ve konsept temini yapıyor.

Adres Bilgisi

İzmir ili Gaziemir ilçesinde bulunan As Fotoğrafçılık & Organizasyon ulaşım kolaylığıyla da bir adım öne çıkıyor. Dilerseniz özel aracınızla ya da toplu taşımayla rahatlıkla gelebilirsiniz. Toplu taşıma seçeneklerinde IZBAN, dolmuş ve otobüsleri tercih edebilirsiniz.

Adres: Atıfbey, 56. Sk. No:19B, 35410 Gaziemir / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Türkiye geneline hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, dış çekim hizmetleri var.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3-4 hafta önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Stüdyo çekimi, şehir dışı çekim, orijinal fotoğraf teslimi gibi avantajları bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, fotoğraf ve video kaydı için ekip temini hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Konsept, trashday ve düğün belgeseli gibi hizmetler bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftlerin tercihine ve isteğine bağlı olarak belirleniyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 hafta sonra teslim ediliyor.

As Fotoğrafçılık & Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

As Fotoğrafçılık & Organizasyon düğün fiyatları As Fotoğrafçılık & Organizasyon düğün fiyatları As Fotoğrafçılık & Organizasyon organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

As Fotoğrafçılık & Organizasyon Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

As Fotoğrafçılık & Organizasyon

Yorum yaz