İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Epilasyon
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Kalıcı makyaj uygulaması
Kalıcı oje uygulaması
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Arzu Yıldız Hakkında

İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki bu kuaför tecrübeli ve güzel yüzlü ekibi uygun fiyatları ile hizmet sunuyor. 1.000 TL'den başlayan Arzu Yıldız gelin saçı ve makyajı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için DüğünBuketi danışma ekibiyle ücretsiz bir şekilde iletişime geçebilir, sitemizde bulunan formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Gelin Başı Modelleri

Her gelin farklı gelinlik modeli ile kendini mutlu hissedebilir ve gelin başının gelinlik modeli ile bir bütün olması önemli bir detaydır. Arzu Yıldız kuaför gelin başının tüm günün koşuşturmasına dayanıklı olmasının yanı sıra gelinlik modeli ile de bir bütün olması konusunda özenli davranıyor.

Gelin ile görüşerek planladığı gelin saçı modelinin gelinliğine, saç tipine ve yüz tipine uygun olup olmaması konusunda değerlendirme yapıyor. Her iki tarafında içine sinen modelde uzlaşılarak gelin başı yapımına başlanıyor. Tesettür gelin başı, dağınık ya da doğal gelin saçı, örgülü gelin saçı, zarif gelin topuzları ile her gelinin içine sinecek gelin saçı modelleri gerçekleştiriliyor.

Gelin Başı & Makyajı Fiyatları

Kadıköy ilçesinde yer alan Arzu Yıldız kuaför, 1.000 TL'den başlayan uygun gelin saçı ve makyajı fiyatları ile hizmet veriyor. Saç bakımı, ağda, manikür, pedikür, el ve ayak masajı, saç kesimi, saç boyama işlemi gerçekleştiriyor. Gelini hazırlayan güler yüzlü ekip gelin yakınlarına da bu mutlu günlerinde hizmet verebiliyor.

Sitemizde bulunan ücretsiz formu doldurarak kuaför fiyatları hakkında bilgi alabilir. DüğünBuketi ile iletişime geçerek ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Gelin Makyajı Modelleri

Cilt tipleri bazı makyajlar için uygun olmayabiliyor. Arzu Yıldız gelin makyajı sırasında gelinin yüz tipine ve cilt yapısına uygun makyaj yapıyor. Kaliteli makyaj malzemeleri kullanan kuaför makyaj öncesi toniklerle cildi temizliyor.

Porselen gelin makyajı, doğal gelin makyajı, yok gibi gelin makyajının yanı sıra ten rengine uyumlu metalik, toprak tonlarında, şeftali, pembe gelin makyajı yapabiliyor. Yüzün en güzel aksesuarı olan gözleri doğru makyaj vurgularıyla ön plana çıkarıyor. Derin göz makyajı, çekik göz makyajı, renkli göz makyajı, bulanık göz markajı ve takma kirpik uygulaması yapılıyor.

Arzu Yıldız Nerededir?

İstanbul ili Kadıköy ilçesindekibu kuaför en mutlu günlerine hazırlamak için gelinlerini bekliyor. İstanbul İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün hemen karşısında yer alan firmaya ulaşım için Erenköy Marmaray hattı da kullanılabilir.

Açık Adresi: Ethem Efendi Caddesi Hamam Sokak No:36 Daire: 2 Kadıköy / İstanbul

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul geneline hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Ağda, cilt bakımı, saç bakımı, saç kesimi, manikür, pedikür gibi hizmetler de burada gerçekleştirilmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3- 4 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

El, ayak masajı, çeşitli tırnak hizmetleri ve diğer bakım uygulamaları burada gerçekleştiriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin makyajı uygulamaları ve gelin saçı tasarımı gibi hizmetler başlangıç paketinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Takma kirpik uygulaması, porselen cilt makyajı, kalıcı oje, ombre veya röfle işlemleri de her şey dahil paket içeriğinde.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelinlik ve duvak tipine bağlı olarak, çiçek, taç, boncuk veya daha farklı aksesuarlarla süsleme gerçekleştirilebilir, duvak tasarımı uygulamaları yapılabilir.

Ürünün teslim süresi nedir?

Talep ettiğiniz işlemler bir veya iki saat içinde hazırlanacaktır.

Arzu Yıldız organizasyon fiyatları ne kadar?

Arzu Yıldız organizasyon fiyatları Arzu Yıldız organizasyon fiyatları Arzu Yıldız organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Arzu Yıldız Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Arzu Yıldız

Yorum yaz