Arzu Düğün Salonu

Arzu Düğün Salonu, İzmir’in gözde ilçesi Bornova’da birbirinden farklı organizasyon için misafirlerini beklemektedir. Müşteri memnuniyetini ön plana koyarak kalıcı bir müşteri kitlesi yaratmayı amaçlayan Arzu, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti sayesinde kısa sürede hedeflerine ulaşmıştır. Deneyimli yönetici kadrosu ile misafirlerin istek ve ricalarını doğru tespit etmektedir. Böylece gelin ve damat adaylarının isteklerine yanıt verebilen güçlü bir marka haline gelebilmiştir.

Arzu Düğün Salonu, yarattığı samimi atmosferi lüks dekorasyon ile destekleyerek göz alıcı bir salon düğün mekanı seçeneği sunmaktadır. Misafirlerin konsept tercihlerine uygun olarak farklılaştırabildikleri atmosfer alternatifleri ile de bu salonun farkını ortaya koymaktadır. Arzu Düğün Salonu, misafirlerine sunduğu seçkin hizmetler ile İzmir düğün salonları arasından kolaylıkla sıyrılarak bir adım öne geçmeyi başarabilmektedir.

Düğün ve diğer organizasyon sahiplerini fotoğrafçı ve düğün müziği seçme derdinden de kurtaran Arzu Düğün Salonu, misafirlerine alternatifler sunarak seçerek yaratmaktadır. Dilediği düğün fotoğrafçısı ile en özel anlarını ölümsüzleştirmek isteyen gelin ve damat adaylarına da istedikleri fotoğrafçıyla çalışma seçeneği sunulmaktadır.

Arzu Düğün Salonu, düğün, nişan, kına, sünnet düğünleri, özel toplantılar, doğum günleri ve kurumsal etkinliklere de ev sahipliği yapmaktadır. Merkezi konumu sayesinde pek çok organizasyon için akla ilk gelen seçeneklerden olan Salon, misafirlerini memnun kılarak sadık ve kalıcı misafirler amaçlamaktadır.

Zarif Salon Düğünleri İçin

Şehrin merkezinde, ulaşımı oldukça kolay ve bir o kadar zarif Arzu Düğün Salonu, mutluluk yolunda ilk adımlarını atmaya hazırlanan çiftleri ağırlamak için hazırlanıyor.

Yemekli ya da yemeksiz organizasyon seçeneklerinden dilediğiniz paketler ile kendi bütçenize ve isteklerinize özel servis seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Yemekli organizasyonlar için Arzu Düğün Salonu, sizlere birbirinden leziz menü seçenekleri sunmaktadır. Dilediğiniz menüleri dilediğiniz beslenme programlarına uygun olarak revize ederek misafirlerinize ziyafet yaşatabilirsiniz.

Yüksek tavanı ve gelişmiş havalandırma sistemleri ile gece boyunca taze ve doğal hava ile salonun havası tazelenmektedir. Özellikle yemekli organizasyonlarda sıkıntı yaratabilen havalandırma sorunlarına meydan okuyarak ferah bir düğün salonu hizmeti garantilemektedir.

Şık ve modern dekorasyonu kusursuz aydınlatma ve renklendirme hizmeti sunarak da büyüleyici atmosferinizi güçlendirmektedir. İddialı ve görkemli sahne tasarımları ile de farklı organizasyonlar için yenilikçi tasarımlar yaratmaktadırlar. Tüm misafirlerin gelin ve damattan gözlerini alamayacağı sahne ve ışıklandırma sistemleri ile herkesin gözlerini düğün sahiplerine kitlemektedir.

Arzu Düğün Salonu, düğün sahiplerinin en büyük sıkıntılarından birisi olan düğün müziği için de alternatifler yaratmaktadır. Güçlü ve başarılı bir düğün orkestrasına sahip olan Arzu Düğün Salonu, gelin ve damatlardan diledikleri şarkıların listelerini alarak repertuvarlarına hazırlanmaktadır. En unutulmaz gecenize renk katacak bu etkileyici şov için hazırlanacak ekip ile doyasıya eğlencenin tadını çıkartabileceksiniz. Düğün konseptinize uygun hazır repertuvarlardan faydalanma imkanınız için de alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Fiyatları

Ev sahipliği yaptığı her çeşit organizasyonda titizlik ve özveriyi en öne koyan Arzu Düğün Salonu, müşterilerinden olumlu yorumlar almayı hedeflemektedir. Müşteri istek ve ricalarına önem veren profesyonel yönetim ile günden güne hizmet zincirlerini genişletmektedir. Mekan, dilediğiniz organizasyon detaylarına bağlı olarak farklı fiyatlandırmalar ile çeşitli paket alternatiflerini sizlere sunabilmektedir. En küçük başlangıç düğün paketlerinden en kompleks düğün paketlerine uzanan seçenekler hakkında bilgi almak için Düğün Buketi ile iletişime geçebilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “Ücretsiz Teklif Al” butonu ile de hayal ettiğiniz organizasyon fiyatını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Kalite ve güvenden asla vazgeçmem diyenlerdenseniz Arzu Düğün Salonu sizin için doğru adres!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Arzu düğün salonunun ekibine öncelikle sonsuz teşekkürler, son derece profesyoneller ve güleryüzlüler. Düğünümüz çok keyifliydi, çok mutlu olduk…

Yorum yaz