Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
5000 ₺
Her Şey Dahil Paket
10000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

İmkanlar

Dj ve müzik grubu temini
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Barkovizyon ve led ekran
Düğün öncesi planlama toplantısı
Ekipman
Fasıl ekipleri
Kişiye özel müzik listesi
Müzik seçimi

Arya Müzik Company Hakkında

Arya Müzik Company, düğün orkestrası ve sahne sistemleri ile çiftlerin en özel gün organizasyonlarına eğlence katıyor. Profesyonel müzisyenlerden oluşan düğün orkestrası ve son teknoloji ekipmanları ile Bodrum ve Türkiye’nin dört bir yanında hizmet verebiliyor. Firmanın 5.000 TL’den başlayan fiyatları ve hizmet detayları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsiniz.

Arya Müzik Company Hizmetleri

Firma, düğün ve özel gün davetlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz birbirinden ayrıcalıklı hizmetleri ile cazip paket seçenekleri sunuyor. Öncelikli hizmetleri arasında yer alan orkestra, dj ve sanatçı hizmetleri ile farklı müzik zevklerinden çiftlere rahatlıkla hitap edebiliyorlar. Orkestra hizmetlerine ek olarak yaylı çalgılar eşliğinde trio müzik grubu hizmeti de sunabiliyorlar.

Arya Müzik, farklı düğün ve davet mekanlarına ses ve sahne sistemi kurulumu hizmeti sağlıyor. Ses sistemi, müzik ekipmanları ve ek olarak ışıklandırma sistemleri de firmanın paket içerikleri arasında yer alıyor.

Diğer Olanakları

Arya Müzik Company, sahne ve orkestra hizmetlerine ek olarak led ekran ve barkovizyon temini de sağlayabiliyor. Bu hizmetler sayesinde eşinizle en mutlu anlarınızdan oluşan slayt gösterilerini davetlilerinize sunabilirsiniz.

Arya Müzik ekibi ile davetinizin öncesinde planlama toplantısı düzenleyebilir, gecenin müzik akışını belirleyebilirsiniz. Bu toplantı esnasında müzisyen ekibi ile size özel bir çalma listesi hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz davetinizde çalmasını istediğiniz parçaların bir listesini çıkararak orkestra ekibine iletebilirsiniz.

Arya Müzik bünyesindeki hizmetlerden düğün organizasyonlarınıza ek olarak nişan, sünnet düğünü, mezuniyet partisi, doğum günü, baby shower, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantıları gibi davetlerinizde yararlanabilirsiniz. Firmanın en sevilen hizmetleri arasında yer alan fasıl ekibinden de kına gecesi, bekarlığa veda ve after party gibi davetlerinizde hizmet alabilirsiniz.

Arya Müzik Company Düğün Orkestrası Fiyatları

Firmanın fiyatları belirlenirken paket içerisinde yer alan hizmetler göz önünde bulunduruluyor. Standart pakette hizmet almak isterseniz 5.000 TL’den, her şey dahil paketlerden yararlanmak isterseniz de 10.000 TL’den başlayan paket fiyatları olduğunu belirtmek isteriz.

Nerededir?

Arya Müzik, Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunuyor. Muğla ve çevre iller başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına hizmet sağlayabiliyor.

Firmanın paket içerikleri, detaylı fiyat bilgileri ve rezervasyon ayrıntıları hakkında bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurmayı unutmayın!

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Muğla ve tüm şehirler

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Biz ARYA MUSIC COMPANY ailesi olarak Balolar, kongre ve bayi toplantılarının gala yemekleri, düğün, nişan, okul mezuniyet toplantıları, yaş günleri, ses ışık sistemleri, DJ kiralaması gibi, çok geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz. Ve bu hizmetlerin çoğunu size özel fiyatlar ile sağlıyoruz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

10 gün önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

DJ, Grup, Orkestra, Ses-Işık-Truss ve Sahne.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekipman, Açık Havada Performans, Dışarıya Ekipman Kiralama, Performans Süresinde Limit, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Kendi Müzik Listesini Oluşturma.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Barkovizyon ve led ekran, dans grupları, dj, fasıl grupları, grup, orkestra, ses-işık-truss ve sahne

Arya Müzik Company düğün fiyatları ne kadar?

Arya Müzik Company düğün fiyatları Arya Müzik Company düğün fiyatları Arya Müzik Company organizasyon fiyatları ise 5000 - 10000 TL arasında değişmektedir.

Arya Müzik Company Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Arya Müzik Company

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    çok eğlenceli ve dinamik bir ekip party tadında bir organizasyon oldu ayrıca sahne showları ışık gösterileri harikaydı çok memnun kaldık ??

Yorum yaz