Artemis Marin Princess Hotel

Her çiftin hayali gerçekleştirilmeyi hak eder fikriyle yola çıkan Artemis Marin Princess Hotel yaşamanız gereken en güzel gecenizi cennetten rol çalmışçasına muhteşem bir şölene dönüştürecek! Her konuğunuzla özenle ilgilenen güler yüzlü ekibimiz sizleri de asla ihmal etmeyerek otelimizin tüm nimetlerinden faydalanmanızı sağlayacak. İşimiz sizleri Türk misafirperverliğine uygun ağırlamak ve davetlerinize sihirli değneğimizi dokundurmak! Sihrimizi ve ekibimizin çalışma azmini Artemis Marin Princess Hotel’ i seçmenizden alıyoruz ve inanın ki düğününüzde siz ne kadar heyecanlıysanız ekibimizde bir o kadar gözlerindeki ışıltıyla çalışıyor olacak. Heyecansız ve içinde duygu olmayan bir davet sadece iş olarak kalır ama biz iş değil maneviyatınızı tüm sevenlerinize yansıtmak için çalışıyoruz.

Artemis Marin Princess Hotel’de Hangi Etkinlikleri Gerçekleştirebilirsiniz?

Etkinliklerinizi havuz başında şık sohbetlerle gerçekleştirme imkânı sunan otelimiz ayrıca konaklama imkânıyla da oldukça cezp edici fikirler sunacak. Düğünlerinizde eğlencenin limiti olmayan bir gecenin ardından mutluluk telaşından yorgun düşmüş bedenlerinizi balayı odalarımızın jakuzisinde dinlendirecek ve meyve sepeti, şampanya gibi ikramlarla daha da pekiştireceksiniz. Gül yaprakları bezenmiş yatakta dinlendikten sonrada ertesi gün açık büfe kahvaltının keyfini doyasıya yaşayacaksınız. Hizmetler dâhilinde yapabileceğiniz etkinliklerse;

 • Düğün
 • Nişan
 • Özel davet
 • Doğum günü
 • Mezuniyet partilerini kalite içerisinde gerçekleştireceksiniz. Davetlerinizde konsept türüne göre süslemeler ve hazırlıklar değiştirilecek örneğin düğün etkinliğiniz için gelin yolu süslemesi ve masa dizaynı oldukça önem arz edecek.

Artemis Marin Princess Hotel Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

Artemis Marin 3 adet davet mekanıyla sizlere istediğiniz geceyi yaşatma imkanı sunacak. 100 kişiden 900 kişiye kadar davetli listenizi ağırlayacak olan salonlarımızdan üçüncüsü de 900 kişilik havuz başıdır. Yazın yakamozun şahitlik edeceği, havai fişek ve volkanlar arasında en güzel cevabınızı konuklarınız huzurunda tekrarlayacağınız alanımızda masa ve sandalyeler de özel olarak hazırlanacak. Yemekli davetler için belirlenen menü listelerimiz istediğiniz doğrultuda hazırlanıp düğün gecenize hazır olacak ve servis personelimiz sıcak şekilde servis edecek. Bunların yanında her alanımızda mevcut olan pist ve sahne alanımızda orkestramız en güzel şarkıları sizler için çalacak. Metronomun asla yavaşlamayacağı gecelerde ister yöresel kıvrak havalar isterseniz de modern kültürün pop şarkıları sizlerle buluşacak. Güvenlik kamerasıyla izlenecek gecenizde vale hizmeti ve otoparkımız da oldukça kolaylık sağlayacak.

Artemis Marin Princess Hotel Nerede Yer Alır? Artemis Marin Princess Hotel’e Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İstanbul Kumburgaz mevkiinde bulunan otelimize Avrupa otoyolu ve D100 karayolu üzerinden ulaşmanız özel aracınızla gayet kolay ve rahat olacaktır. Hazırlıklarınız için gelin hazırlanma odamıza ekipmanlarınızı getirme imkânınızda bulunacaktır. Toplu taşımayla da Eminönü’nden BN2 otobüsüne binip oradan 303 numaralı otobüse aktarma yapabilir ya da sırasıyla 92, 34BZ ve 303 numaralı otobüsleri aktarma yaparak kullanma yoluyla da ulaşabilirsiniz.

Sırala

 1. Avatar
  Narin & Oktay
  Puan

  Çooook romantik ve çok şık bir otel bizim nikahımız iskelede kıyıldı sanki film sahnesi gibiydi o güzel atmosferde fotoğraflarımız da çok güzel çıkmış tabi ki rüya gibi bir geceydi tavsiye ederim

 2. Avatar
  tülay&yılmaz
  Puan

  aşırı çok memnun kaldığmımız mekanı rahatlıkal herkeze önerebilirim. organizasyonun başından sonuna kadar çok keyif aldık. yetkili ve çalışanlar bütün ekip bir aile gibiydi konuklarımızda çok memnun kalmış ilgi alaka ve sıcakkanlılıkdan. teşekkürler Artemis Marin Princess Hotel 😍💙

 3. Avatar
  Eylül
  Puan

  Denize nazır harika bir atmosferde dünya evine girdik. Tek kelimeyle her şey kusursuzdu. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Yorum yaz