Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday

Art Photography Sıddık Gedik Hakkında

Gelin ve damatların hayallerini süsleyen dış çekim fotoğrafları için Art Photography Sıddık Gedik, İzmir Konak ilçesindeki stüdyosunda hizmet veriyor. Fotoğrafçı, makul fiyatları ile çiftlerin keyifli anlarına ortak oluyor. Siz de fotoğrafçıyla çalışıp rüya gibi bir gün geçirmek için “Fiyat Teklifi Al” butonundan detaylıya bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çekim Türleri

Sanatçı, açı ve ışık konusundaki başarısıyla dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı alanına yeni bir boyut kazandırıyor. Kullandığı balon, duvak ve tül gibi aksesuarlarla fotoğrafçı konsept çekim alanında da oldukça iddialı. Gelin adayları ve arkadaşlarıyla eğlenceli çekimler gerçekleştiren Art Fotoğrafçılık, bekarlığa veda temalı çekimleri ile de farklı yönde bir çalışma gerçekleştiriyor.

Fotoğrafçı, save the date çekimi ve trashday çekimlerinde de yaratıcılığını konuşturuyor. Bu çekimlerde, deniz kenarı ve kayalık gibi mekanlara sıklıkla yer veriliyor. Diğer sanatçıların aksine, otoyol gibi beklenmedik mekanlarda bile başarılı çekimler gerçekleştirebiliyor. Dileyen çiftler için düğün klibi, düğün hikayesi ve düğün belgeseli de fotoğrafçının sunduğu hizmetler arasında yer alıyor.

Art Photography Sıddık Gedik Dış Çekim Fiyatları

İzmir Konak bölgesinin gözde dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veren sanatçı, çiftlere ekonomik yönden de yardımcı oluyor. Cazip fiyatlara sahip fotoğrafçının başlangıç paket fiyatları 1.500 TL’den başlıyor. Bu fiyat, hizmet ve çekim türüne göre değişiklik gösterebiliyor.

Olanakları

Art Fotoğrafçılık, İzmir çevresindeki ilçeler başta olmak üzere Türkiye'nin her ilçesine dış çekim hizmeti veriyor. Dış çekim, çiftlerle ortak alınan kararlar sonrasında, çiftlerin dilediği mekanda gerçekleştirilebiliyor. Gelin ve damat adayları, onlara atanan ekip sayesinde çekim boyunca zorlukla karşılaşmıyor. Profesyonel ekip, ışık, pozlama, aksesuar temini gibi konularda çiftlerin yardımına koşuyor.

Bu özel günde fotoğrafçıyla çalışmak isteyen çiftlerin ekiple dört hafta öncesinden iletişime geçmesi gerekiyor. Çekimlerin sonrasında ise dileyen gelin ve damat adayları, yalnızca iki hafta bekleyerek fotoğrafların orijinallerini teslim alabiliyor.

Nasıl Gidilir?

Art Photography Sıddık Gedik, merkezi ve kolay ulaşılabilir konumuyla da rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. İzmir Konak konumunda hizmet veren stüdyoya ulaşmak için 249, 330,543,599, 963 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. İzmir Metrosu ile de stüdyoya ulaşım mümkün. Şahsi araçlarını kullanacak gelin ve damat adayları için fotoğrafçının açık adresi:

Güzelyalı, Mithatpaşa Cd. No:941/B, 35290 Konak / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ve çevre şehirlerde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tanıtım filmi, moda çekimi gibi hizmetler verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Save the date, trashday ve fotoğrafların orijinal teslimi gibi avantajları vardır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, ekip temini ve dijital fotoğraf teslimi hizmetleri vardır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Ekipman temini, fotoğrafların orijinal hallerinin teslimi, düğün belgeseli hizmetleri mevcuttur.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftlerle anlaşmalı olarak konsept çekim gerçekleştirilir.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 hafta sonra teslim ediliyor.

Art Photography Sıddık Gedik düğün fiyatları ne kadar?

Art Photography Sıddık Gedik düğün fiyatları Art Photography Sıddık Gedik düğün fiyatları Art Photography Sıddık Gedik organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Art Photography Sıddık Gedik Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Art Photography Sıddık Gedik

Yorum yaz