Bursa Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
250
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Bahçe
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Tente çadır kiralama
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

Armoni Düğün Salonları Hakkında

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde yer alan Armoni Düğün Salonları, en değerli ve özel geceniz için kapılarını açıyor. Oldukça şık kır bahçesine sahip olmasıyla çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bunun yanında geniş bir kapasiteye de sahip olan mekan, sevdiklerinizle harika bir gece geçirmeniz için özenle hizmet veriyor. Konforun ve zarafetin buluştuğu mekanın kişi başı düğün fiyatları 10 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Armoni Düğün Salonu, açık davet alanına ve kır bahçesi alanına sahip olmasıyla ilgi görüyor. Açık davet alanında 500 kişilik kapasiteye kadar çıkıyor. Kır bahçesi alanında ise 750 kişiye kadar misafirlerinizi ağırlıyor. Ferah ortamının yanında estetik bir görünüme de sahip olan mekanda, ağırlıklı olarak beyaz tonlar yer alıyor. Ayrıca terasında da şehrin enfes manzarasını seyretme şansı elde ediliyor.

Düğün salonları arasında oldukça tercih edilen mekan, gecenize özel süslemeler de yapıyor. Gelin tagı, gelin yolu ve mekan süslemeleri yer alıyor. Ayrıca ışık sistemine de sahip olmasıyla gecenize renk katıyor. Kusursuz bir gece yaşamanız için deneyimli ekibiyle sizlere en iyi şekilde hizmet sunuyor.

Armoni Düğün Salonları Davet Fiyatları

Salonda yemekli düğün fiyatları 30 - 50 TL arasında değişiyor. Kokteylli davet fiyatları ise hafta içi 10 TL’den, hafta sonu 30 TL’den başlıyor. Ücretlendirme açısından farklı faktörleri ele alan mekan, bütçenize en uygun tekliflerle karşınıza çıkıyor.

Armoni'nin size özel tekliflerini öğrenmek ve DüğünBuketi.com'a özel indirim ve kampanyalardan yararlanmak için danışman ekiple görüşebilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

İhtişam ve konfor açısından avantaj yakalayan Armoni Düğün Salonları, tüm bunlara ek olarak gecenizin eşsiz olabilmesi için birçok olanağı da sizlere sunuyor. Öncelikle güler yüzlü karşılama hostesi, sizleri ve en değerli misafirlerinizi karşılıyor. Tüm ekip ise sizlere ve sevdiklerinize tüm gece boyunca eksiksiz hizmet ediyor.

Davetinizde yemekler usta şefler tarafından hazırlanıyor ve eşsiz lezzetler sizlere sunuluyor. Bununla da sınırlı kalmadan düğün pastası ikramı da yapılıyor. Ayrıca yemekli organizasyonlarınız için davetinizden önce menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı sizlere tanınıyor. Gecenizden memnun ayrılmanız için her detayda özenle hareket ediliyor.

Nasıl Gidilir?

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde yer alan Armoni Düğün Salonları, şehir merkezinde yer aldığı için ulaşımı oldukça kolay. Tüm toplu taşıma araçlarıyla mekana kolayca ulaşabilirsiniz. Şehrin merkezi noktasında yer alan ve kır bahçesiyle gözleri kamaştıran mekanın açık adresi şu şekilde;

Yeni Yalova Yolu No:314 Osmangazi / Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Kına ve sünnet organizasyonu dışarıdan temin edebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, söz, kına gecesi, doğum günü kutlamaları, sünnet düğünleri, kurumsal etkinlikler, mezuniyet baloları, özel konseptli partiler gibi birçok özel günde de sizlerin heyecanını paylaşıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

İsteğe göre şoförlü gelin arabası+gece devamında dj / after parti yapılabilir.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Jimmy jib havadan çekim yapılmaktadır.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Biri açık olmak üzere iki adet kapalı salon vardır.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Orkestra mevcuttur.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl ve yemek seçeneğimiz çok çeşitlidir.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 23:45'te sona eriyor.

Armoni Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Armoni Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Armoni Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Armoni Düğün Salonları Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Armoni Düğün Salonları açık alan kapasitesi 250 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Düğünüm için Armoni düğün salonuyla çalıştım. Ben de eşim de çok memnun kaldık ve geceyi memnun bir şekilde kapattık. Her şey çok güzeldi sağ olun!! 🙂

Yorum yaz