Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
550
Min
700
Max
Otopark
150
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima
Dj temini
Orkestra
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Armoni Balo ve Nikah Salonu Hakkında

Kendinizden geçeceğiniz, hayatınız boyunca hatırlayacağınız bir salon düğünü yapmak isteyenler için Armoni Balo ve Nikah Salonu harika bir seçimdir. Ankara şehrinin Mamak ilçesindeki bu seçkin mekan, sizleri bekliyor. Eşsiz bir düğün salonu ile karşılaşacağınız salonda, istekleriniz ve talepleriniz birebir uygulanıyor. Avantajlı fiyatları ile de gönlünüzü kazanan mekanla yola çıktığınıza asla pişman olmayacaksınız. Ankara Mamak ilçesinde sizleri bekleyen salonla anlaşmak için vakit kaybetmeyin!

Özellikleri ve Kapasitesi

Evlenecek çiftlerin en çok istediği şey, düğünlerini benzersiz bir salonda yapmaktır. Geniş ve nezih bir alana sahip olan Armoni Düğün Salonu, gelin ve damadın bu arzusunu karşılayacak nitelik ve imkanlara sahiptir. Burada yapacağınız bir salon düğününü hayatınız boyunca unutmanız imkansızdır.

Şehrin ortasında, kolonsuz ve yüksek tavanlı bir mimariye sahip olan mekanda, aynı anda birden fazla düğün yapabiliyorsunuz. 400-500 kişilik misafir kapasitesine sahip olan salonda; açılış, davet ve resepsiyon, doğum günü, nişan ve kına gecesi, parti ve balo gibi organizasyonlar da gerçekleştirilebiliyor. Tüm bu organizasyonlar, organizasyonun ruhuna ve konseptine uygun olarak yapılıyor.

Armoni Balo ve Nikah Salonu Düğün Fiyatları

Işık, ses ve sahne hizmeti de veren Armoni Düğün Salonu, LED aydınlatmalar ve diğer dekorasyon dokunuşları ile büyüleyici bir ortam hazırlıyor. Tüm bu eşsiz ve son derece kaliteli hizmetini uygun paket fiyatları ile yapıyor. Yemekli düğün fiyatları başlangıcını 30 TL'den yapan düğün salonu, kokteylli düzende de kişi başı aynı miktardan açılış yapıyor.

Düğün Buketi’nin uygun fiyat avantajlarından yararlanarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. “Fiyat Teklifi Al” butonunu tıklayarak ücretsiz fiyat teklifi alabilir, size uygun olan tarihleri seçebilirsiniz.

Olanakları

Deneyimli personel, size ve misafirlerinize güler yüzle hizmet veriyor. Çalışanların başında bir organizasyon sorumlusu bulunuyor. Organizasyon sorumlusu, sizinle de iletişim halinde oluyor. Herhangi bir aksaklığa meydan vermemek için organizasyon sorumlusu elinden geleni yapıyor. Bir arzunuz olduğu vakit, size doğrudan yardımcı oluyor.

Armoni Balo ve Nikah Salonu bünyesinde yapacağınız bir salon düğününde yaşayacağınız mutluluğu asla unutmayacaksınız. Gelin ve damat düğünden önce kendileri için tahsis edilen dinlenme odasında bekliyorlar. Beyaz ve altın sarısı renklerle tefriş edilen mekana, gelin ve damadın geçtiği alanın her iki yanında, üzerinde çiçek bulunan süsleme objeleri bulunuyor.

Nerede?

“Nato Yolu Caddesi, Zeki Doğan Mahallesi No: 8/3 Mamak ANKARA” adresinde bulunan Armoni Düğün Salonu, özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşabileceğiniz bir noktadadır. Oran Çarşı Blokları’ndan 185-1 ve 365, Yenimahalle ve Ankamall’dan 365, Demirtepe’den 383 numaralı otobüslerle salona gitmek son derece kolaydır. Aynı zamanda M2 ve M1 metrolarıyla da mekana gidilebilir. Özel araçlarla da aynı konfor ve rahatlık ile mekana ulaşılabilir.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon firması ve catering dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı, menü değişikliği, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün pastası, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından hizmet alabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

700 kişilik kapalı salonu bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik orkestra seçeneği bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, gelin yolu, gelin tagı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Armoni Balo ve Nikah Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Armoni Balo ve Nikah Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Armoni Balo ve Nikah Salonu düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 30 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Armoni Balo ve Nikah Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Armoni Balo ve Nikah Salonu kapalı alan kapasitesi 550 - 700 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Hafta sonu yemekli dügüne katıldım çok güzel servis oldu gerek oyun havalar gerek halaylar çok eylendik güzel ambiyans vat gerçek tüm çalışanlara kutlarım herkese tavsiye ediyorum

 2. Puan

  Düğün salonumuzdan ve servis ekibimizden çok memnun kaldık. Salonumuzun ışıklandırması ve sahnesi pek güzeldi. Mamak’ta düğün salonu arayışında olanlara tavsiyemdir.

Yorum yaz