Armada Hotel Kına Organizasyon Erol Yıldırım

İstanbul’un gözde semti Fatih’te unutulmaz kına gecelerine ev sahipliği yapan Armada Hotel Kına Organizasyon Erol Yıldırım, konuklarına unutamayacakları geceler vaat etmektedir. Armada Hotel, kına gecesi ve bekarlığa veda partisi düzenlemek isteyen gelin adaylarına hayallerinin ötesinde bir gece sunmaktadır. Kına Organizasyon Erol Yıldırım, geleneksel kına gecelerinin otantikliğini dekor ve ambiyansı ile sağlarken, profesyonel ve sıcak kanlı ekibi ile de konuklarını memnun etmektedir.

Organizasyon Erol Yıldırım, güler yüzlü ve yetenekli personeli ile Armada Hotel bünyesinde gerçekleştirilecek unutulmaz gecelere imza atmaktadır. Türkiye’nin ilk kına organizasyon firması olan Organizasyon Erol Yıldırım, pek çok ünlü ismin kına gecesi ve bekarlığa veda partisini rüyaya çevirmektedir. Geleneksel Türk kına konseptlerini modern dokunuşlar ile harmanlayan Organizasyon Erol Yıldırım, kına mekanı tercihini Armada Hotel’den yana kullanan gelin adaylarına kapılarını açmaktadır.

Armada Hotel Kına Organizasyon Erol Yıldırım, otantik konsepti ve tecrübeli personeli ile birbirinden farklı organizasyonlar için kusursuz bir adres niteliğindedir. Başta kına ve bekarlığa veda partileri olmak üzere, sünnet, düğün, bayi toplantıları, mezuniyet ve diğer özel etkinlikler için sıklıkla tercih edilmektedir. Armada Hotel, merkezi konumu ile de ulaşım sorunu da yaşatmamaktadır.

Armada Hotel Kına Organizasyon Erol Yıldırım Hizmetleri

100-300 kişilik konuk kapasitesine sahip Armada Hotel Kına Organizasyon Erol Yıldırım, gelin ve damat adaylarının tercih edecekleri hizmet detaylarına göre kapasitesini esnetebilmektedir. Armada Hotel, dört farklı davet alanına sahip olup yemekli organizasyonları için Barbaros ve Preveze salonlarında hizmet vermektedir. Kına Organizasyon Erol Yıldırım, Sedirli Köşe adındaki diğer bir salonda da tarihi dokunun hissedildiği bir davet alanı yaratmaktadır.

Kına Organizasyon Erol Yıldırım, farklı konuk sayılarına göre farklı davet alanları ile hizmet verebilmektedir. Armada Salon’da 300, Preveze Salon’da 100, Barbaros Salon’da 100 ve Sedirli Köşe düzeninde de 250 kişilik organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

Armada Hotel ile Unutulmaz Organizasyonlar

Organizasyon Erol Yıldırım, otantik dekoru ve güler yüzlü personelinin sunduğu kaliteli hizmet ile konuklarından tam not almayı başarmaktadır. Yemek hizmetlerinde de bir o kadar iddialı ve başarılı olan Armada Hotel, kına gecelerini bir ziyafete çevirmektedir. Sıcak ve soğuk yemek çeşitleri, ana yemekler, kuruyemiş ve diğer ikramlıklar, salata çeşitleri… Gelin ve damat adayları, lezzetli ve bir o kadar uzun bir yemek yelpazesinden tercih yapabilmektedir.

Organizasyon Erol Yıldırım, gelin ve damat adaylarına özel olarak menü tadımları da organize etmektedir. Çiftlerin tercih ettikleri menüler ile hem görsel hem de lezzet açısından harikalar yaratmaktadır. Armada Hotel Kına Organizasyon Erol Yıldırım, damaklardan silinmeyecek tatların yanında sınırsız içecek ve alkol servisini de yapmaktadır.

Kına Organizasyon Erol Yıldırım ile hayallerin ötesinde bir kına gecesi, çiftler için sadece çocuk oyuncağı. Öncelikle çiftlerin isteklerine yanıt vermeye çalışan dinamik ekip, işini severek yapmanın güzelliğini herkese göstermektedir. Kına Organizasyon Erol Yıldırım, kına organizasyonu tercihini akıllardan silinmeyecek bir şölene dönüştürmek isteyen herkese kapılarını açmaktadır. 12 yıllık tecrübe ile samimiyeti birleştiren Kına Organizasyon Erol Yıldırım da tercihini Armada Hotel’den yana kullanan çiftlere enfes bir gece sözü vermektedir.

Armada Hotel Kına Organizasyon Erol Yıldırım Fiyatları

Kına Organizasyonunda bir marka olan Erol Yıldırım, İstanbul’un en özel bölgesinde hizmet vermekte olan Armada Hotel bünyesinde de hizmet vermektedir. Kına Organizasyon Erol Yıldırım, gelin adaylarına standart, lux ve deluxe olmak üzere üç farklı kına paketi ile hizmet vermektedir. Armada Hotel’in sunacağı imkanlara ve gelin adayının zevkine göre en ideal kına paketini seçen ekip, kına gecelerini unutulmaz bir şölen haline getirmektedir.

Standart kına paketinde dahil olan belli başlı hizmetler şunlardır: 4 kişilik kadın kına ekibi, kaftan ve bindallı, damat için Dubai ceketi, cibinlikli kına tahtı, duvak, kına gülü, fes, tef, davul, mendil.

Birçok ünlü ismin en özel gecelerini unutulmaz bir geceye dönüştüren Erol Yıldırım, kına mekanı tercihini Armada Hotel’den yana kullanan çiftler için hazırlanmaktadır. Çiftler tercih edeceği kına paketi, catering detayları, müzik hizmetleri ve diğer özel hizmetlere göre farklı fiyatlar ile karşılaşmaktadır. Kına Organizasyon Erol Yıldırım, mutlu çiftlerin en özel gecelerinde yanlarında olmak için kapılarını misafirlerine ağırlamaktadır.

 

 

Kına Organizasyon Erol Yıldırım Detayları

 • Paket Başlangıç Fiyatı: 1.500-2.500 TL
 • Ne Kadar Önce Görüşülmeli?: bir iki ay
 • Hizmet İçeriği: Konsept / Tema Geliştirme
 • Hizmet Türleri: Kına Gecesi

Sırala

 1. Avatar
  Refika & Sadi
  Puan

  Tek kelimeyle efsane b,r organizasyon oldu hiç bitmesini istemedikkkkkkkkkkkkkkkkk 🙂 🙂

Yorum yaz